چگونه به بازی بازی های ویدئوها در قابل اندازه بندی مجدد پنجره شناور با اندروید 11 جدید تصویر در تصویر حالت


تصویر در تصویر حالت یکی از بهترین اندیشه چند وظیفه ای ابزار. همیشه پس از معرفی آن در اندروید 8.0 Oreo, شما قادر به تماشای فیلم ها در یک پنجره شناور در حالی که شما با استفاده از برنامه های دیگر. در آندروید 11 این ویژگی است که گرفتن آن برای اولین بار واقعی ارتقا دهید.

در آندروید, 11, شما هم اکنون می توانید تنظیم اندازه پیپ پنجره. به جای گیر بودن با یک شخص, تصویر بند انگشتی, شما می توانید پنجره بنابراین شما می توانید لذت بردن از ویدئو های خود را — همه در حالی که هنوز نه به خطر انداختن توانایی خود را به استفاده از برنامه دیگری.

با حمایت از برنامه ماشه پیپ با پخش یک ویدئو و یا فعال به نوبه خود توسط نوبه خود ناوبری و یا فشار دادن دکمه صفحه اصلی و یا انجام خانه حرکت. در برخی از برنامه های این ویدئو ممکن است نیاز به قرار دادن به صفحه نمایش کامل حالت شما می توانید قبل از فعال کردن تصویر در تصویر.

با پیپ حالت فعال ضربه بزنید و پنجره را به پخش/مکث کنترل. در حالی که آنها هنوز هم قابل مشاهده و کشیدن هر یک از چهار گوشه بیرونی برای افزایش پنجره را اندازه. هنگامی که شما در پیدا ابعاد مورد نظر خود را انتشار انگشت خود را به نگه داشتن موقعیت خود را.

شما هنوز هم می توانید با کشیدن پنجره به هر موقعیت بر روی صفحه نمایش خود را و شما هنوز هم می تواند بازگشت به اولیه تصویری برنامه با ضربه زدن به پیپ بازیکن را به کنترل پوشش و سپس فشار دادن کروشه مربع آیکون در وسط.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر