زمانی که فصل لیگ بیس بال شروع می شود در اواخر ماه جولای از آن خواهد شد یک فصل بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از. که نه اغراق.

از آن خواهد شد 60 بازی با ناحیه برنامه DH در هر دو لیگ. از آن خواهد شد با حداکثر سرعت دویدن به postseason نه دقیقا تابستان سخت کار کردن که ما استفاده می شود. یک ماه بد نمی خواهد که غرق تیم در سال 2019 — فقط بخواهید جهان سری شانزه اما در سال 2020 آن را تقریبا مطمئن است. سه ماه تاخیر نیز اجازه برخی از تیم ها (ما به دنبال در شما یانکی ها) به زمینه کامل تر فهرستی از ماه مارس شروع خواهد داشته باشد.

بنابراین اگر فصل را می توان که مزایای بسیاری از MLB 60-بازی تخته سنگ ؟ کدام تیم بهتر مناسب برای این پارامترها? که از آن رنج می برند? ما گروهی از صاحب نظران طبقه بندی تمام 30 تیم به شما بگویم که سهام است که پایین است و خواهد شد که در مورد همان.

Gerrit Cole and the Yankees might have gotten even better with a few months off. (Photo by /Icon Sportswire via Getty Images)
Gerrit کول و یانکی ها بدست ممکن است حتی بهتر است با چند ماه ، (عکس /آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

سهام

New York Yankees: از یک صدمه نظر هیچ تیم بهره مند از اخراج بیش از یانکی ها. James Paxton (بازگشت عمل جراحی) و هارون قاضی (دنده) نمی خواهد که در دسترس بوده و برای نیمه اول. در حال حاضر یانکی ها می تواند هر دو همراه با سالم به Giancarlo استانتون در دسترس است. پکستون خواهد شد نزدیک به شش ماه خارج از عمل جراحی در روز افتتاحیه که باید او را در نزدیکی کامل قدرت است. قاضی بازیابی گرفته است طولانی تر از انتظار می رود اما او در نهایت در حال پیشرفت است. یانکی ها هنوز هم بدون آس لوئیس سورینو که دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی است. اما فهرستی برای شرکت در مسابقات جهانی مورد علاقه های شما خواهد بود بسیار بهتر شکل کلی.

Tampa Bay Rays: فهرستی از عمق را در میان بزرگترین عوامل در این فیلم کوتاه اما سریع ء فصل است. به این ترتیب اشعه باید به خوبی موقعیت استفاده کنند. مهمترین این اشعه یک ثروت از تبادل عمق. چرخش توسط رهبری بلیک اسنل چارلی مورتون و تایلر Glasnow و ما می توانید ببینید دو راه ستاره برندان مک بیشتر از یک شانس برای درخشش. اغل گاو یا حشم چند اسب های کاری از جمله چراغ نزدیک نیک اندرسون. و انتظار این است که هیچ کس محدود خواهد شد. Tampa Bay نخواهد بود حریف سرگرم کننده.

Houston Astros: آستروس هنوز هم دشمن عمومی شماره 1 در بازی بیس بال در این فصل اما واکنش نمی شود واقعا احساس تا زمانی که وجود دارد طرفداران در می ایستد. که یک به علاوه. یکی دیگر این است که جاستین Verlander خواهد بود پس از کشاله ران تحت عمل جراحی در 17 مارس است. برای تکمیل trifecta تمدید شکستن باید به کمک یک تیم ساخته شده است که عمیق postseason اجرا می شود در سه مستقیم فصل.

اتباع واشنگتن: هیچ آنتونی رندن نمی آمدن. جای خود را تولید خواهد بود واشنگتن بزرگترین چالش است. اما تمدید شکستن کمک خواهد کرد که یک شروع چرخش که متصلب استرس زا نوبت پایین کشش و به ماه اکتبر است. به سادگی اظهار داشت: حداکثر Scherzer و استفان عشق تازه خواهد بود و مصمم به تکرار.

Milwaukee Brewers: جهانی DH خواهد بود یکی دیگر از عوامل بزرگ در سال 2020 و آن را قطعا زندگی را ساده تر برای تخمیر مدیر کریگ Counsell. او در حال حاضر روزمره نقطه برای رایان براون. و آن را نیز یک گزینه در روز او می خواهد به محدود کردن مسیحی Yelich به حجم کار. به یاد داشته باشید 2018 NL MVP در حال آمدن است خاموش شکسته زانو. اضافی بقیه به او کمک خواهد کرد مدیریت 60 بازی در 66 روز است.

Chicago White Sox & Cincinnati Reds: در اینجا دو بخش مرکزی خواب که ممکن است یک راه روشن تر به اکتبر با تشکر به یک منطقه مبتنی بر برنامه است. آنها فقط به بازی بازی های مرکزی دیگر بخش تیم و جدا از دوقلوها مینه سوتا وجود ندارد به وضوح بهتر مخالفان در برنامه. اگر یکی یا هر دو به شروع سریع آنها می تواند در صندلی راننده در کوتاه فصل است.

Los Angeles Angels: بازی بیس بال, بهترین راه دو بازیکن بازگشت به قدرت کامل است. Shohei Ohtani تنظیم شده است دوباره به فرشتگان چرخش در روز افتتاحیه. بهتر است او نمی خواهد که هیچ گونه محدودیت. Ohtani نیز همچنان به عنوان فرشتگان تعیین شده hitter وظیفه بین شروع می شود. در حالی که او ممکن است به دست آوردن مجدد او پیر تبادل فرم Ohtani بازگشت غیر قابل انکار افزایش برای تبادل گرسنگی فرشتگان.

اوکلند دو و میدانی: در 162-بازی فصل دو و میدانی شد برای رفتن به مجبور به گرفتن خلاق با خود کوزه. که دیگر مورد در کوتاه سال است. هر دو عیسی Luzardo و A. J. Puk در دسترس خواهد بود برای یک برای کل فصل و که باید در حال حاضر مقدار زیادی از دلایل نگرانی برای مخالفان. هر دو بازیکن رتبه در میان بازی بیس بال, بروشور’ top 20 چشم انداز این زمستان. این تیم نیز باید فرانکی Montas — که در برخورد با یک زنبیل تعلیق — برای فصل کامل. یکی از بزرگترین سوالات در یک فصل کامل است در حال حاضر عمده قدرت است.

Chicago Cubs: طولانی بحث بر سر اینکه آیا کایل Schwarber نیاز به داد و ستد است که در نهایت بیش از. با علاوه بر تعیین hitter وظیفه در این, NL, Schwarber می توانید تمرکز بر روی mashing خانه اجرا می شود در هر بازی. توله دیگر لازم نیست به نگرانی در مورد مدیریت زمان بازی بین آلبرت Almora, Ian Happ و Schwarber. هر سه می تواند در همان زمان و توله خواهد بود بهتر است برای آن.

San Diego Padres: هر گونه نگرانی در مورد کریس Paddack یا مکنزی گور خود را نوبت محدود از بین رفته اند. Paddack به کار گرفته شد با دستکش بچه در سال 2019 پس از بازگشت از تامی جان عمل جراحی است. او ممکن است پرتاب 200 نوبت بیش از یک فصل کامل اما این دیگر یک نگرانی است. گور را در همان نقطه ارائه Padres قرار داده و او را در فعال خود را فهرست. یک زودرس 6-پا-3 ترجمه گور شماره 5 چشم انداز در بیس بال. آنها باید با استفاده از او را بلافاصله اگر آنها می خواهند به نفع خود در سال 2020 است.

Arizona Diamondbacks: تنها White Sox حال بزرگتر حذفی دست انداز در FanGraphs’ برآورد جدید 60-بازی با فرمت. بله D-پشت نمی خواهد که مایک Leake پس از او تصمیم گرفتند از فصل, اما آنها هنوز هم باید یک مقدار شگفت آور از عمق در چرخش و صف. به یاد داشته باشید آنها به ارمغان آورد در مدیسون Bumgarner, سار Marte و Kole, Calhoun. اگر این سال رابی ری آن را همه با هم آنها می توانند چالش داجرز.

Kansas City Royals: بازسازی Royals ممکن است آماده برای رقابت در 2020, اما آنها خود را مطرح آتی سهام به سادگی با در نظر گرفتن مراقبت از خود را. هنگامی که مالک جدید جان شرمن توافق برای ادامه پرداخت های جزئی-لیگ بازیکنان و تیم کارکنان برای کل فصل سلطنتی به سرعت تبدیل به یک مقصد جذاب برای چشم انداز بالا که رفت undrafted. این تیم اعمال خوب ایمان گذاشته پایه و اساس برای روزهای بهتری در پیش است.

Atlanta Braves: دفاع NL East شانزه بانکی هستند در رایگان-عامل جانبازان کول Hamels و فلیکس هرناندز کمک خود را به چرخش. محدود کردن این نبرد-تست سابق مطلب به 60 بازی کمک می کند. به علاوه قادر به نیک Blackburn یا Marcell Ozuna به عنوان یک DH است که قطعا بهتر از هر یک از آنها کوزه بزنیم.

سهام پایین

New York Mets: این متس’ بد شانس با صدمات همچنان در سال 2020 است. نیویورک را بازی کل فصل بدون ستاره پارچ نوح Syndergaard که تحت تامی جان عمل جراحی در اواخر ماه مارس است. 27-year-old right-hander تلاش با استانداردهای خود را در فصل گذشته ارسال 4.28 عصر. اما این تیم شد شمارش جستن به عقب. در حال حاضر آنها امید به بازگشت موفق در 2021.

Boston Red Sox: این متس نیست تنها تیم به از دست دادن یک پارچ در طول خاموش کردن. Red Sox آس Chris فروش نیز از دست داد برای فصل زمانی که او منتخب تحت تامی جان عمل جراحی است. 31 ساله و چپ دست بوده و در داخل و خارج از بوستون چرخش در فصل گذشته به عنوان او در برخورد با صدمات بنابراین در حال حاضر وجود دارد نگرانی خود را در مورد وضعیت آینده به 2020. در حال حاضر Red Sox طرفداران را برای تنظیم به زندگی بدون فروش و Mookie بتی که معامله شد به داجرز بیش از زمستان است.

Mookie Betts and the Dodgers are still the favorites in the NL, but did the delay hurt their chances? (Photo by Norm Hall/Getty Images)
Mookie بتی و داجرز هنوز هم مورد علاقه در, NL, اما آیا این تاخیر صدمه دیده است شانس خود را ؟ (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

Los Angeles Dodgers: نگاه داجرز باقی می ماند سنگین NL مورد علاقه, اما سهام آنها پایین است زیرا “فرد مورد علاقه” به معنی کمتر در یک نسبتا پر هرج و مرج 60-بازی فصل. با فشرده بینی در FanGraphs این داجرز نزدیک بودند-قفل برای postseason در 162-بازی فصل اما تنها 73 درصد احتمال ساخت آن در حال حاضر. با Mookie بتی در دو آنها باید یک فهرست و آن را یک پیروزی برای حتی رسیدن به آن را ببینید در این زمینه, اما آنها نمی نیاز به اطراف بپرسید در مورد خطرات ناشی از یک نمونه کوتاه تحریف یک تیم با استعداد از سطح. 2018 داجرز که در نهایت بازی در سری جهانی بود در 30-30 پس از 60 بازی.

Baltimore Orioles: از یک سو آن را تضمین آرام نمی خواهد از دست دادن 100 بازی سوم فصل است. از سوی دیگر ممکن است آنها را برنده 15 بازی بازی به طور انحصاری در برابر لود آل و NL East. این برنامه نمی خواهد به پرندگان نوع اما حداقل آن خواهد شد بیش از سرعت.

فیلادلفیا فیلیز: در سطح فیلیز خواهد بود بلافاصله با کمک DH (بنابراین هر کس دیگری) اما خود تبادل عمق کشیده می شود چون تام ویلر نیست به اندازه کافی برای کمک به همه که ailed آنها در سال گذشته است. نیاز به بازی بیشتر AL شرق تیم را تنها ضرب این مشکلات است.

Cleveland Indians: برنامه های جدید خواهد بود خوردگی سرخپوستان در برابر NL مرکزی تیم به جای غول رشته کوه های راکی و D-پشت. همان NL مرکزی که یکی از سخت ترین بخش ها در لیگ.

Pittsburgh Pirates & Detroit Tigers: این با حداکثر سرعت دویدن به postseason که بدان معنی است که تیم باید به رویکرد هر بازی با بیشتر ضرورت است. که خبر بد برای بازسازی تیم مانند دزدان دریایی و ببر خواهد شد که outmanned تقریبا در هر سناریو به جز زمانی که آنها بازی هر یک از دیگر. ما فقط ممکن است آنها را به بخش مرکزی مشت زدن به کیسه.

Toronto Blue Jays: آنها نمی خواهید به رقابت در این سال, اما آنها حاوی جالب استعدادهای جوان. آبی جیز از دست دادن خواهد شد زمان توسعه برای ولاد جونیور بو ❄ و کون Biggio به علاوه به نظر می رسد مانند آنها خواهید بود با انجام یک استادیوم مختلط اگر آنها نمی تواند بازی در تورنتو است. نه سناریوی ایده آل.

Colorado Rockies: شما می دانید داستان با رشته کوه های راکی در حال حاضر. تبادل, تبادل, تبادل. آیا آنها به اندازه کافی از آن را به رقابت ؟ در این قالب خاص به رشته کوه های راکی خواهد بود بسته به نگه دارید تا با داجرز در حالی که همچنین نیاز به مقابله با تازه بدوران رسیده Padres و همچنین Astros و یک است. این کارت به نظر نمی رسد به برخورد به نفع خود.

در مورد همان

Minnesota Twins – دوقلوها همچنین برخی از غالب بیس بال در سال 2019 اما این تیم تا به حال یک نقص بزرگ است. مینه سوتا نمی کرایه خوبی در برابر مخالفان بیش از .500 رفتن 32-37 فصل گذشته. آنها باید برای بیشتر از همان در سال 2020 است. دوقلوها نه تنها به ضرب و شتم در Royals و ببر اما این تیم نیز دیدن دزدان دریایی در این فصل است. اگر White Sox نمی ظهور به عنوان رقیب و تخمیر و کاردینالها را یک گام به عقب دوقلوها می تواند بار دیگر به ساحل به یک آل مرکزی برنده شوید.

Josh Donaldson and the Twins still factor heavily into the AL playoff picture. (Photo by Brace Hemmelgarn/Minnesota Twins/Getty Images)
جاش دونالدسون و دوقلوها هنوز هم عامل به شدت به آل حذفی تصویر. (عکس از بریس Hemmelgarn/مینه سوتا دوقلوها/گتی ایماژ)

St. Louis Cardinals: به عنوان یک تیم مستعد ابتلا به کاردینالز شیطان سحر و جادو شما ممکن است باور عرفانی احتمال کاردینالز که قادر به کشیدن 2011 از کلاه خود را در 60 بازی فصل. واقعیت این است که کاردینالها برای رفتن به رقیب قبل از. آنها مدعی در حال حاضر. بازی خوبی در خود بخش خواهد بود مهم است. آن را هنوز هم است.

Seattle Mariners و میامی مارلینز: این تیم همیشه رفتن به مبارزه در سال 2020 است. مارینرز روبرو هستند یک بازسازی است. آن را اهمیت نمی کرده اند اگر این تیم قرار گرفت در بدترین بخش در بیس بال. آنها هنوز هم یک راه طولانی از رقیب. Marlins حداقل برخی از امیدوار کننده قطعات اما این تیم هنوز یک یا دو سال دور. کوتاه فصل می تواند چشم انداز در هر دو تیم یک کم فشار فرصتی برای تجربه این رشته اما این دقیقا چیزی است که تیم انجام داده اند در یک فصل کامل به هر حال.

San Francisco Giants: غول نیست بیش از حد متفاوت از دریانوردان و Marlins. آنها برخی از بالا صعودی جانبازان است که می تواند کمک به بخت و اقبال خود را کمی (به یاد داشته باشید جانی کوتو, چه اگر او هنوز هم خوب است؟), اما شانس هستند آنها همچنین برای رفتن به یک کیسه بوکس — می توان آنها را در منگنه بیشتر آستروس از آنها قبلا می شده اند.

Texas Rangers: رنجرز رتبه را در میان تیم را بالاترین حذفی دست انداز در 60 بازی با فرمت, با توجه به FanGraphs اما آنها در حال حاضر یک تیم است که نیاز به چیزی خاص به ادعا برای یک کارت نقطه. برنامه شیفت کافی نیست به اساسا تغییر بخت و اقبال خود را.

یاهو ورزشی’ کریس Cwik علامت Townsend, Mike اونس و ژاک Crizer ادامه داد: به این پست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی