ستون: برخی اسامی مناسب برای, واشنگتن, تیم NFL

در حال حاضر که واشنگتن تیم NFL گرفته است طولانی سر رسیده گام نسبت به تغییر نام خود را از آن زمان شروع به پوشش برخی ممکن است جایگزین.

واشنگتن ژنرال کسی ؟

برای تغییر آن نام مورد حمله واشنگتن NFLers در نهایت متمایل به تنها چیزی که واقعا مهم است.

خط پایین.

با ملت درگیر در آشفتگی اجتماعی و اقتصادی تحول

کالا با واشنگتن نام مستعار. برای اندازه گیری خوب

خواهد بود که بیشتر در هماهنگی با زمان فعلی به جای گفتن 1800s.

بنابراین در حالی که

آنچه در آن خواستار “بررسی دقیق” که تقریبا قطعا منجر به جایگزینی تا سال 2021 در آخرین اجازه دهید به بررسی چند امکانات:

ژنرال – این امر می تواند اشاره ای به

که دهه را صرف خدمت به عنوان Harlem Globetrotters’ شبانه pushovers تدوین یک رکورد از یک پیروزی و در جایی در شمال 16,000 ضرر و زیان قبل از آنها رفت و از کسب و کار در سال 2015. واشنگتن NFL تیم نشده است بسیار بد که در سال های اخیر اما رفتن 3-13 یک سال پیش و سال گذشته موفق به کسب یک بازی حذفی در سال 2005. اگر ژنرال کار نمی کند, چگونه در مورد Federals? آنها

در طول 1980s رفتن 7-29 بیش از دو فصل در بد بخت بهار لیگ فوتبال. یک انتقال بدون درز است که خواهد بود.

GRIDLOCK – منطقه کلمبیا است برخی از

در این کشور پس از این به نظر می رسد اتصالات به تمام کسانی که مسافران ایم که تقریبا صرف زمان آن طول می کشد به بازی یک بازی NFL فقط در تلاش برای رسیدن به محل کار. همچنین آن مبالغ فعلی ما سیاسی.

فروغ – در طول جنگ سال 1812 ،

بسیاری از ساختمان های دولتی از جمله کاخ سفید و کنگره. نه لزوما یک لحظه افتخار در این کشور سابقه اما احتمالا یک درجه بالاتر از دن اسنایدر را شرم آور تصدی به عنوان مالک تیم.

بوروکرات – این تیم می تواند ادای احترام به تمام کسانی که بی نام کارگران که نگه داشتن چرخ دولت droning همراه از طریق زمان آشفته. آنها قطعا نشان از تخیل بیشتر از برخی از واشنگتن حمله طرح بیش از چند دهه گذشته.

مه آلود پایین پسران – مه آلود پایین است که یکی از این شهر قدیمی ترین محله که به واشنگتن NFL تیم شانس بازی کردن داستانی باند ایجاد شده برای برادران کوئن’ کلاسیک فیلم “O Brother, Where Art Thou?”

شد سینه توسط لب همگام سازی جورج کلونی که امیدوارم متقاعد می توان برای برش فیلم برای تیم جدید آهنگ راست “من یک مرد هستم از ثابت غم و اندوه.” این یک catchier لحن (و قطعا مناسب تر برای طولانی مدت رنج می برند فن پایه) از hokey “درود بر ….”

شکوفه – در حالی که شاید فاقد مردانگی از دیگر پتانسیل monikers,

تقریبا به عنوان طولانی به عنوان امید واشنگتن فن NFL هر فصل. حدود دو هفته.

سناتور —

خیلی وحشتناک ترین سال است که آن derisive شعار شد “برای اولین بار در جنگ اول در صلح و آرامش گذشته در لیگ آمریکا.” Hmm که برای تلفن های موبایل آشنا. نام های دیگر بودند که پس از استفاده توسط نرم افزار فرانشیز ورزشی در منطقه شامل دیپلمات (طولانی فراموش شده تیم فوتبال از سال 1970) و سفیران (یک تیم است که هرگز از زمین در جهان فوتبال لیگ). اما فراموش نکنید که در مورد گلوله های NBA جادوگران’ نام سابق. که یکی کاهش یافته بود به دلیل ارتباط آن با خشونت اسلحه. آن نمی آمدن.

خوک — این نام hearkens بازگشت به این تیم با شکوه ترین دوران هنگامی که یک گروه از پایین و کثیف عظیم تحت سلطه خط حمله از داد و بیداد و قلدری واشنگتن به سه سوپر باول عناوین زیر Joe Gibbs. این ممکن است بهترین راه برای دلجویی از کسانی که طرفداران هستند که مطمئن شوید که برای اعتراض به تغییر نام مورد حمله.

آثار تاریخی — c’mon, چگونه می تواند شما را مانند واشنگتن بناهای! شایسته ادای احترام به این شهر آرایه خیره کننده از سنگ مرمر و گرانیت اذکار که افتخار هر کس از

به مارتین لوتر کینگ جونیور به جانبازان جنگ ویتنام. برخی از آرم امکانات برای اطمینان حاصل کنید.

دم قرمز — این است که ما را انتخاب کنید. آن را حفظ پیوند به این تیم زمان شنیع از یک نام اما همچنین سلام های مشهور تاسکیگی سربازان این گروه از

که شکست کلیشه های نژادی در طول جنگ جهانی دوم است.

سرانجام واشنگتن NFL تیم را نام هر کس می تواند تشویق با غرور و افتخار.

پل نیوبری یک ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس.نوشتن به او را در pnewberry(در)ap.org به دنبال او در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>