بایرن: ما فکر می کنم در مورد عاقل پس از DFB Pokal نهایی

Hansi تلنگر و مانوئل نویر خوشحال بودند به استقبال Leroy عاقل به بایرن مونیخ روز جمعه اما به سرعت تبدیل توجه خود را به DFB-Pokal نهایی.

بایرن تایید کرده اند که مدتها در انتظارش ورود عاقل از منچستر سیتی در پنج سال مقابله با این هزینه بنا به گزارش ها به ارزش €60 میلیون دلار (£55 m/$67m).

اما بایرن مونیخ هم کمی به خود را منعکس موفق تعقیب جناح به عنوان آنها را در بایر لورکوزن در برلین در روز شنبه در دور دوم خود را سه برابر پیشنهاد.

تلنگر گفت: از جدید خود را با امضای: “ما خوشحال هستیم اما این زمان به بحث در مورد آن.”

کاپیتان نویر بود کمی بیشتر در آینده زمانی که خواسته خود را در مورد تیم ملی آلمان-همسر عاقل اما تمرکز اصلی این است که در بلند کردن اجسام دیگر جایزه.

“من امیدوارم که [سالم] می توانید برنده Pokal با بایرن در آینده,” او گفت:. “ما بازیکنان بایرن خوشحال هستند که او با ما خواهد بود فصل آینده است.”

تلنگر امید به Niklas Sule عقب درگیر با دفاع وظیفه حاوی لورکوزن را کای Havertz یکی دیگر از آلمان و بین المللی مرتبط با بایرن.

لورکوزن مربی پیتر Bosz می گوید طرف او نمی تواند تکیه بر 21 ساله Havertz.

“او مهم است اما نمی تواند برنده این بازی به تنهایی” Bosz گفت. “من فکر نمی کنم که بازی کرده است چیزی برای انجام با او در آینده است.”

تلنگر توافق فرد با کیفیت به تنهایی نمی خواهد تصمیم می گیرید بعد اضافه کرد: “هر دو تیم بازیکنان بسیار خوب است اما شما نمی تواند به تنهایی موفق.

“شما نیاز به یک تیم خوب تلاش است. ما نباید فکر می کنم که بازیکن برتر است.”

بایرن شده اند در توانمند فرم پس از بازگشت به اقدام پس از اجرا شکستن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بازی در زمینه خالی است و نه اثبات شده است به یک مشکل برای تکان دادن مردان به عنوان آنها لذت می برد از 10 مسابقه برنده خط که شامل 4-2 پیروزی خود را بیش از شنبه مخالفان.

FCB در حال دفاع از قهرمانان لذت و راحت 3-0 پیروزی بر RB لایپزیگ در 2018-19 قرار گرفتند که در آن Robert Lewandowski برنده این مسابقه جایزه پس از تور دو طرف یک کینگزلی Coman اعتصاب.

لورکوزن در ضمن باید برنده جام از سال 1993 زمانی که آنها غلبه Hertha BSC Amateure. این تنها مواردی است که آنها برنده DFB Pokal.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>