لوئیس همیلتون در دست بررسی است و برای نادیده گرفتن پرچم های زرد در طول مسابقات مقدماتی جایزه بزرگ اتریش با نایب قهرمان جهان در معرض خطر از یک شبکه پنالتی اگر او در بر داشت که به قوانین است.

35 ساله شد احضار به استوارت زیر پنج شنبه بعد از ظهر جلسه در Red Bull Ring, داشتن تا به حال به را با جایگاه دوم پس از اینکه مورد ضرب و شتم به موقعیت قطب توسط مرسدس هم تیمی Valtteri Bottas.

اما Bottas رفت و در آخر خود را به اجرا در مقابل همیلتون باعث پرچم های زرد مستقر می شود به نوبه خود در چهار اسپیلبرگ مدار و با وجود رانندگان بودن خواست برای نشان دادن احتیاط با توجه به فین کردن همیلتون موفق به بهبود زمان خود را.

اعلام شده بود دو ساعت پس از پایان مرحله مقدماتی که همیلتون تحت بررسی بود برای دو پتانسیل قانون نقض یکی برای عدم آهسته برای پرچم های زرد و دیگری برای پیگیری محدودیت در نوبت 10 نهایی خود lap – که ثابت شود خود را در سریعترین.

همیلتون خواست تیم خود را در رادیو و تلویزیون “آیا آنها نشان می دهد یک رنگ زرد پرچم من نمی توانستم از طریق یکی از گرد و غبار” به آن پاسخ تایید کرد که آنها بر روی صفحه نمایش. رنو راننده Daniel Ricciardo همچنین گفت: در زمان او بود که احتیاط نشان داده شده بعدی ماشین پشت همیلتون.

اما پرسید: پس از آن که آیا او آنها را دیدم همیلتون گفت: “نه که من دیدم ،

“من آمد گوشه ای دور من در قدرت و من فکر کردم که Valtteri شاید تا به حال فقط رفته گسترده و دوباره در مسیر بیشتر در جاده ها است.

“من به دنبال شن در مسیر و برای یک خودرو در مسیر, اما وجود دارد هیچ چیز وجود دارد بنابراین ادامه دادم.

“سپس من تو را دیدم که من که قرار بود به من فکر می کنم آن را به نوبه خود شش که Valtteri خیلی بیشتر به سمت چپ. این اتفاق افتاد خیلی سریع و بسیار بزرگ پف گرد و غبار است.”

اگر همیلتون است که به فراتر از محدودیت های مسیر او می توانست خود را در سریع ترین زمان حذف شده – که هنوز هم او را ترک کند و در جایگاه دوم پشت Bottas.

Hamilton is also under investigation for track limits (Getty)
همیلتون نیز تحت بررسی برای محدودیت های مسیر (گتی)

اما اگر او تحریم است زرد برای پرچم جرم او می تواند چهره و سه-در محل شبکه پنالتی – شبیه به آنچه که حداکثر Verstappen دریافت در مکزیک جایزه بزرگ سال گذشته است. همیلتون می تواند در عین حال فرار اقدام اگر او قادر به ثابت کند که پرچم های زرد بیرون آمد خیلی دیر شده برای او را به آنها را ببینید که از نظر او پنهان شد توسط ابری از گرد و غبار و یا که او به اندازه کافی برداشته قبل از ساخت تا زمان از طریق بقیه از دامان.

باید همیلتون دریافت سه جای مجازات او نه تنها سقوط Verstappen برای روز یکشنبه جایزه بزرگ اما همچنین می تواند تنزل مقام پشت مکلارن Lando نوریس و دوم Red Bull اسکندر Albon.

ادامه مطلب

Valtteri Bottas ضربه لوئیس همیلتون به جایزه بزرگ اتریش قطب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی