گزارش: بازیکنان می تواند در صورت جریمه برای “بی پروا” رفتار تحت مخل انجام

به عنوان NFL تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه به موفقیت اجرای آن در سال 2020 فصل NFL Players’ انجمن برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز پنجشنبه خود را برای بازیکن نمایندگان به بحث در مورد نگرانی ها در مورد فصل آینده.

با توجه به دن Graziano از ESPN.com یکی از نکات مورد بحث در این تماس بود که بازیکن می تواند جریمه برای انجام مضر برای درگیر شدن در “بی پروا” رفتار. برخی از نمونه توسط Graziano بودند غذا خوردن در رستوران ها و یا گرفتن سواری در Ubers.

فوتبال را نمی توان در یک پست-coronavirus جهان وقتی فصل می شود مجموعه ای برای شروع در ماه سپتامبر. چالش برای لیگ آن تیم و بازیکنان خواهد بود برای کاهش خطرات را به عنوان آنجا که ممکن است. در حالی که آن را بعید است که انتظار می رود صدها نفر از ورزشکاران جوان به صرفا رفت و آمد از خانه به محل کار هر روز را با دیگر خارج تعاملات نیاز برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بزرگ خواهد بود بخشی از این فصل فوتبال با موفقیت انجام شده است.

انجام مضر است که معمولا نسبتا استاندارد بالا برای مجازات استفاده می شود. دقیقا همان جایی که آستانه خواهد بود به در نظر گرفتن یک خط برای عبور شده است به حکم جریمه نامشخص است. اما آن را می شود بسیار اهمیت بالا برای بازیکنان به معقول در مورد آنچه آنها را به خارج از ساختمان.

گزارش: بازیکنان می تواند در صورت جریمه برای “بی پروا” رفتار تحت مخل انجام در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>