QBs نمی توانید سرزنش بازی در COVID-19 پس بیایید سهولت


NFL می خواهد به قطع 2020 پیش فصل در نیمی از چهار بازی دو. این می آید پس از نزدیک به دو ماه از بسته شدن تیم امکانات و لغو بهار سازماندهی فعالیت های تیم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. علاوه بر این هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آنچه در اردوگاه های آموزشی, مجموعه ای برای شروع بعد از این ماه را به دنبال دارد.

این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع در 10 هفته — شروع در سپتامبر. 10 — با بازیکنان کمتر آماده تر از شاید تا کنون (مدرسه preseasons با استفاده از ویژگی های هفته کامل-تماس دو روز و شش نمایشگاه بازی).

در عین حال در همان زمان بازیکنان هستند که اندرز توسط لیگ و خود اتحادیه برای برگزاری رسمی تمرینات در دبیرستان رشته و یا در پارک.

“رهبران این ورزش قرار داده اند NFL بازیکنان در یک نقطه سخت,” عامل دونالد یی که نشان دهنده تام بردی جیمی Garoppolo و جولیان Edelman, در میان دیگران, در, لیگ, گفت, Yahoo Sports. “نه اتحادیه و نه اتحادیه توافق کرده اند که در هر اجباری COVID و پیش فصل آماده سازی پروتکل.”

Tom Brady gets some reps in with his teammates on June 23 at Berkeley Preparatory School in Tampa, Fla. (Chris Urso/Tampa Bay Times via AP)
تام بردی از تکرار در با هم تیمی های خود در تاریخ 23 ژوئن در برکلی مدرسه مقدماتی در تمپا, فلوریدا. (کریس Urso/Tampa Bay Times طریق AP)

این یک تمایز شایان ذکر است. اتحادیه نمی رسما ممنوع بچه ها از کار کردن با هم. از نظر قانونی NFL خود را احتمالا نمی تواند حتی اگر آن را می خواستم. در صورت عدم وجود قوانین واقعی وجود دارد فقط پیشنهادات که بسیاری از آنها نادیده گرفتن. گروه های کوچک از بازیکنان برای اجرای مسیرهای پرتاب می گذرد و مطبوع است. برای آن وجود دارد و مقاومت.

“شیوه های آن در بهترین منافع بازیکن ایمنی” NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “آنها در بهترین منافع ما حفاظت بازیکنان از رفتن به اردوگاه های آموزشی. و من فکر نمی کنم آنها در بهترین مورد علاقه ما از طریق گرفتن کل فصل است.”

در یک دنیای ایده آل اسمیت نیست اشتباه است. این نیست یک دنیای ایده آل در حال حاضر. NFL و NFLPA معنی هست اما quarterbacks حول فوتبال به گیرنده های خارج از منزل نمی رسد در معرض خطر فعالیت است. در ضمن فشار از فصل آینده است.

“بازیکنان — که به انجام در مقابل میلیون ها نفر — آماده به نحوی به خصوص پس از بازی خود را سریع و خطرناک و خشونت آمیز” یی گفت. “اگر آنها hibernated 100 درصد آنها کمتر امن است.”

آنها را نیز به صورت قابل توجهی انتقاد اگر آنها نمی شدید. فوتبال حرفه ای یک قاتل صفر-مجموع کسب و کار. کسی برنده و کسی از دست می دهد. همیشه وجود دارد کسی که بعد از کار خود را. که شامل حتی یک ستاره مانند بردی است که ضبط کار جدید خود را با مهارت بازیکنان در خلیج تمپا. (اعتقاد بر این تقریبا در هر اگر نه هر کارفرمایی در لیگ انجام می دهند همین است.) بردی تنها پاسخ آمد از طریق یک Instagram پست که در آن وی به Franklin Delano Roosevelt.

“تنها چیزی که ما باید بترسیم,” بردی پست گفت.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در مورد تنها چیزی که بردی همیشه ترس از دست دادن است. در میان بازیکنان NFL او تنها نیست. طرفداران ترس آن را بیش از حد. زمانی که فوتبال بازده آنها در حال رفتن به آن را به انتظار بازی های برگزار شده در سطح آنها عادت کرده اند به دیدن.

زمانی که آمریکایی ها برای اولین بار dined پس از ماه از قرنطینه آنها ممکن است دلسوز اگر آنها ارائه شده محدود منو و یا محل فرار کردن از یک مورد خاص. هیچ فرد معقول و منطقی می تواند انتظار کمال با توجه به شرایط. اکثر آنها فقط خوشحال از این محل جان سالم به در برد.

هیچ یک از نمرات NFL بر روی یک منحنی. اگر بردی ندارد زمان خود را با گفتن مایک ایوانز و متوقف خلیج تمپا عبور از نتایج حمله در اوایل فصل زیان اتحادیه تایید تابستان اجتماعی فاصله شیوه نمی خواهد آرام کردن توده ها.

“هر فرسوده عملکرد خواهد بود انتقاد” یی گفت. “[در عین حال] اگر آنها سعی می کنند برای تهیه حتی یک کمی از آنها انتقاد شده است.”

هیچ کس در حال رفتن به ریختن یک قطره اشک برای بازیکنان NFL. وجود دارد خیلی بیشتر سختی وجود دارد از گرفتن نام برای تلاش به انجام خود را بالا پرداخت کار به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است. در عین حال در یک آشفته هنگامی که در سال NFL می تواند ارائه نهایی حواس پرتی این نیست خائنانی. NFL است آویزان آنها را برای خشک شدن کمی در اینجا.

ماه گذشته NHL باز تیم تمرین امکانات برای “گروه کوچک داوطلبانه و در و اتاق آموزش است.” کامل اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای شروع این ماه است. بازیکنان هاکی اساسا مجاز به دریافت زمان خود و عبور کردن در همان شیوه ای که NFL و NFLPA مخالف — به جز آنها در حال انجام آن را در داخل میدان, نه, هوای آزاد, زمینه های.

بازیکنان نیستند که توجه بسیاری از انتخاب است. با هر offseason محدودیت و فصل تقلیل بیشتر انگیزه برای بازیکنان برای آماده سازی خود را. داوطلبانه تمرینات رفتن به ادامه اگر رشد نمی کنند.

این طبیعت بشر است بدون توجه به آنچه در لیگ یا اتحادیه می خواهد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>