PGA Tour بازیکن کامرون قهرمان می گوید که او تا به حال هرگز COVID-19

دیترویت (AP) — Cameron قهرمان lathered تا دست خود را با ضد عفونی کننده به عنوان او ساخته شده به نوبه خود در موشک وام مسکن کلاسیک, تلاش برای سالم ماندن به اندازه کافی برای رقابت نگه دارید.

“من از آن استفاده کنید به عنوان آنجا که من آن را ببینید وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت: پس از تیراندازی یک 3-تحت 69 قرار دادن او را چهار عکس را بعد از باز کردن دور.

قهرمان اضافه شده به این رشته در دیترویت باشگاه گلف تحت یک تغییر PGA Tour سیاست است که اجازه می دهد تا بازیکن که تست مثبت برای coronavirus به واجد شرایط اگر آنها تا به حال هیچ علائم و دو منفی نتایج آزمون حداقل 24 ساعت از هم جدا.

قهرمان, اما گفت که او باور نمی کند او تا به حال COVID-19.

“از طریق متخصص است که ما با کار در این نقطه روشن است که من تا به حال هرگز آن را,” او گفت:. “هنوز در حال precautious چرا که اگر من اتفاق می افتد به آن را دریافت کند و سپس آن را تحت تاثیر خانواده من عمیقا.”

تصمیم به اجازه دهید قهرمان بازی در آستانه مسابقات شد آخرین تغییر در حال تحول “ایمنی و بهداشت در طرح” به عنوان تور وارد چهارمین هفته از این بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن. قهرمان است که در میان شش بازیکن و دو ویلچرهای در تور PGA که تست مثبت است.

“حدود 4:30 (چهارشنبه) شب ما تماس گفت:” آیا شما می خواهید به بازی؟”‘ قهرمان به یاد می آورد. “گفتم:” البته من می خواهم به بازی.’ من تا به حال به عجله در اینجا و قادر به آن را در زمان به توپ را روی گوه کردن آن”.

ریکی الیوت caddie برای Brooks Koepka آزمایش مثبت قبل از مسافران قهرمانی در هفته گذشته در کانکتیکات و سپس یک تست منفی. روزنامه سیمپسون گفت: همان چیزی که اتفاق افتاده است به یکی از دختران خود را که آزمایش مثبت در ابتدا قبل از یکی دیگر از تست منفی بود.

تور گفت: پس از چندین بدون علامت مثبت آزمون است که به دنبال یک تست منفی آن مشورت با CDC و در حال حرکت است به یک آزمون مبتنی بر مدل. قبلا PGA Tour با تکیه بر زمان و بر اساس پروتکل های که مورد نیاز کسانی که تست مثبت به خود منزوی کردن برای حداقل 10 روز است.

قهرمان آزمایش مثبت در ژوئن 23 و خارج از مسافران قهرمانی. تور گفت که او تا به حال سه تست منفی بیش از 72 ساعت است. پس از پرواز از هیوستون در صبح روز پنج شنبه از او تست شد دوباره در دیترویت و پاک شد به بازی.

قهرمان حال back-to-back bogeys زود در دور قبل از بسته شدن مقابل خود را نه با سه birdies در پنج سوراخ کشش. او تا به حال یکی دیگر از دیو در 11th خود را سوراخ و منعکس دوباره با سه birdies در پشت او نه.

“این قطعا یک کمی لرزان شروع اما دوست من گفت: آن را در آخرین لحظه به, بازی,” او گفت:.

بیشتر AP گلف: https://apnews.com/apf-Golf و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>