به New York Giants صدر New England Patriots 17-14 در سوپر باول XLII در سال 2008 به مناسبت اول الی منینگ را دو برنده سوپر باول در حرفه خود.

یکی پرستان و طرفداران ظاهرا احساس دزدیدند پس از آن دست که او تصمیم به گرفتن امور به دست خود او.

با توجه به بلومبرگ است Zeke Faux حرفه ای “گربه سارق” شان مورفی و همدست به سرقت برده 27 غول’ حلقه از یک فروشگاه طلا و جواهر به سادگی از آنجا که او فکر نمی کنم غول سزاوار آنها.

مورفی که در حال تماشا بازی “خود را از علف های هرز فروشنده کوچ” که گفته می شود در برنامه ریزی های بعدی خود را به دزدی زمانی که او در بر داشت یک مقاله در مورد نیویورک سوپر باول حلقه — که گفت: آنها در حال تولید در E. A. Dion Inc یک فروشگاه طلا و جواهر فقط در خارج از پراویدنس, رود آیلند.

در تاریخ 8 ژوئن آن سال مورفی و شکست را به فروشگاه طلا و جواهر.

از ایسنا:

“در داخل ساختمان مورفی و دوستان خود را یافت حلقه های طلا, طلا, گردنبند طلا صفحات جعبه از دانه های طلا و کشو پر از ذوب پایین طلا است. قادر به کرک سالم آنها برداشته آن را بر روی یک جک و تحت فشار قرار دادند آن را از طریق اسکله بارگیری بر روی آنها 24-پا کامیون جعبه. مورفی بود پدیده گرد و غبار کردن ایستگاه های کاری که همدست او بیرون آمد و از دفتر دست خود را پر زرق و برق با الماس.

“وجود دارد یک سوپر باول حلقه حکاکی ‘Strahan” و چند نفر دیگر که به عنوان خوانده شده ‘منینگ.’ زمان مورفی به پایان رسید بارگذاری کامیون جعبه, او تا به حال بیش از 2 میلیون دلار از طلا و جواهرات و بیش از دو دوجین سوپر باول حلقه.

“‘F–k ’em’ او فکر می کردم. ‘آنها سزاوار نیست ،

مورفی گرفتار شد یک سال بعد — تا حد زیادی به لطف دوست دختر سابق خود را که او داده بود یکی از سوپر باول حلقه به او گفته محققان در مورد آن و رشته های دیگر از جنایات. او بعدها محکوم به 20 سال در زندان فدرال برای یک کار متفاوت بود که به کاهش 13 سال است.

او ادعا می کند او هنوز هم برخی از سوپر باول حلقه که او به سرقت برده هم از جمله یکی از آنها است که به معنای برای Strahan — هر چند این تیم ادعا کرد که همه از سرقت حلقه بودند که برای اعضای هیات نیست بازیکنان در هر گزارش.

در حالی که او گفته بلومبرگ که او ممکن است پوشیدن یکی از آنها را از زمان به زمان هنگامی که او منتشر شد در چند سال او قصد دارد خود را به ترک زندگی از جرم و جنایت را پشت سر گذاشت.

“در بسیاری از راه برای کسب درآمد مشروع در خارج وجود دارد” مورفی گفته بلومبرگ. “من فقط به خاطر من دست از غیر قانونی کوکی در حال حاضر.”

New York Giants quarterback Eli Manning, left, and Michael Strahan celebrate their 17-14 win over the New England Patriots in Super Bowl XLII at University of Phoenix Stadium on Sunday, Feb. 3, 2008, in Glendale, Ariz. (AP/Julie Jacobson)
New York Giants کارفرمایی Eli Manning, چپ, و, Michael Strahan خود را جشن 17-14 برنده شدن بیش از میهن پرستان جدید انگلستان در سوپر باول XLII در دانشگاه ققنوس ورزشگاه در روز پنج شنبه, فوریه. 3, 2008 در گلندیل, Ariz. (AP/جولی Jacobson)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی