NFL بازیکن تصادفات Chevy Camaro به دریاچه ایری

⚡️ دفعات بازدید: مقاله کامل در Motorious

در عین حال یکی دیگر از ماشین های عضلانی گرفته شده توسط حماقت است.

Rookie گیرنده گسترده ارمیا لمانت جورجیا بوده است زندگی رویای آمریکایی است. پس از بازی برای حامی دانشگاه دولتی او در نهایت یک استراحت به NFL به عنوان یک undrafted rookie برای کاردینالز آریزونا. در زندگی جورجیا بود رانندگی شورلت کامارو در کنار دریاچه وهم آور خط ساحلی در قرار داده-در-خلیج اوهایو زمانی که او نوسان کردن جاده ها و به آب است. به گفته پلیس محلی راننده اتومبیل های عضلانی گرفته اند.

Source: Twitter
منبع: توییتر

بله در یک فلش جورجیا قرار داده است در معرض خطر آینده شغلی خود را در آریزونا به ذکر است به احتمال زیاد بالغ بر عضله ، در حالی که هیچ بیانیه رسمی از کاردینالها در حال حاضر آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن این تیم انتشار گسترده گیرنده. این بازیکن صفحه ای در تیم وب سایت را نشان می دهد یک خطا پس از آن به نظر می رسد تصمیم گیری ممکن است در حال حاضر ساخته شده است. که در آن نقطه او نیاز به یک تیم دیگر به امضای او است که می تواند یک گزاره دشوار و حتی در بهترین شرایط.

به گفته شاهدان کامارو بود “سفر در سرعت بالا از سرعت است.” تفسیر کنیم که به سرعت اما این فقط یک حدس است. آن را به سمت چپ جاده را از طریق یک منطقه پوشیده از چمن و سپس راه اندازی یک خاکریزی و به آب زیر. زمانی که پلیس وارد آنها یافت جورجیا هنوز در صندلی راننده در تلاش برای به دست آوردن ماشین در حال حرکت رو به جلو است. افسران گفت که او به نظر می رسید اشتباه و ذکر گیر بودن ظاهرا بی اطلاع از وضعیت او است.

یک میدان نفس تست نشان داد جورجیا بیش از اوهایو حقوقی خون الکل گفت: پلیس. این بدان معناست که او در مواجهه با یک عامل خودرو مست شارژ. در عین حال زمانی که ماموران او را به صحبت در صحنه او اصرار او نبود مست “در همه.”

در حالی که آن را غم انگیز برای دیدن کسی پرتاب آینده شغلی خود دور مثل این حداقل جورجیا نمی آسیب و یا کشتن هر کسی دیگر از کامارو. چرا این ماشین ها هستند که در نهایت رنج می برند برای این تصمیم گیری های ضعیف?

منبع: 13ABC, TMZ

ثبت نام برای Motorious عضویت در خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>