گوش دادن به توده ها: خلاص شدن از شر نژادپرستانه طلسم

تغییر خوب است, Dan اسنایدر.

برای یادگیری و به رشد و به اذعان کرد که در حالی که برخی از چیزهایی که ممکن است قابل قبول دهه پیش آنها فقط نمی کنه. آن را به نام تکامل شخصی. این نام برای بسیاری از ما شهروند خوب بودن.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده در سال 1933 که اتفاق نمی افتد در حال حاضر — محلات و مدارس و ورزش نگه داشته بودند تفکیک شده توسط قانون وجود دارد و تنها در 48 ایالت به زنان اجازه نداشتند به خدمت در هیئت منصفه, هک, ممنوعیت پایان ندارد در ایالات متحده تا ماه دسامبر سال 1933.

و در ’33 جورج پرستون مارشال بود که یک bigot تا روز مرگ او تصمیم به تغییر نام خود را در واشنگتن فوتبال تیم از بریوز به R-پوسته های.

از آن زمان به تغییر نام این حق رای دادن دن. در حقیقت آن مدتها زمان اما با دیدن شما به عنوان مبارزه برای تغییر سال, شما نیاز به اجازه دهید آن را برو. وجود دارد هیچ زمانی بهتر از حال حاضر ، فرض کنید شما در حال شناور در جایی در دریای مدیترانه خود را 100 میلیون دلار در قایق بادبانی به اطراف نگاه آمریکا یک کمی. وجود دارد تغییر اتفاق می افتد — یک حساب. شرکت های بزرگ و دولت و نهادهای محلی هستند که در نهایت از دیدن نور: سیاه و سفید لله کلیشه رفته است از نان شیرین و پهن شربت; مؤتلفه مجسمه های گرفته شده پایین چه با زور و یا با برخی از مراقبت; بودجه شهرداری در حال پرداختن واقعی مناطق نیاز; تقریبا همه آمریکایی ها می دانند که چه Juneteenth است در حال حاضر.

آن را به نوبه خود شما را.

این داستان های قدیمی است که شما باید مماشات را نگه ندارد آب: یک مصاحبه مارشال را با آسوشیتد پرس پس از سال 1933 تغییر نام بوده است و اشعاری با مارشال گفت: تصمیم خود را برای تغییر نام به حال هیچ چیزی برای انجام با این تیم با داشتن چهار بومی بازیکن و یک مربی ویلیام “ستاره تنها” Dietz, که گفت که او سو اما تحقیقات نشان داده است تقریبا به طور قطع نمی شد.

نام یک لکه دار کردن. آن را توهین آمیز به بسیاری از. یک “redskin” یک جایزه از جنگ scalped سر یک انسان بخشی از نسل کشی بومیان آمریکا که نعمت قرار داده شد و بر روی آنها توسط دولت. آن را رنجور بخشی از گذشته است که نمی تواند تغییر یک اسفبار گذشته که شما به این نکته اصرار بر زنده نگه داشتن.

File photo: Protestors gathered outside of AT&T Stadium (AP Photo/Brandon Wade)
فایل عکس: معترضان با تجمع در مقابل ساختمان AT&T ورزشگاه (عکس از آسوشیتدپرس/Brandon وید)

بیشتر و بیشتر مردم نمی استفاده از آن را در چاپ و یا آن را می گویند با صدای بلند از جمله Pro Football Hall of Fame مربی و زمان پخش تونی Dungy. متحده را ممنوع اعلام کرد مدارس با استفاده از آن فرد دیگر مدارس باید نقل مکان کرد و در از آن.

و در عین حال شما باقی بماند چرا که — خوب دقیقا به همین دلیل ،

پس شما خود را یک تیم NFL و تیم NFL صاحبان به نظر می رسد رانده پول بیشتر از هر چیز دیگری شاید وحی که وجود خواهد داشت هیچ امکانات جدید در قدیمی استادیوم RFK سایت تا زمانی که شما تغییر نام خواهد شما نوسان. با توجه به واشنگتن پست آریزونا کنگره رائول Grijalva که ریاست منابع طبیعی کمیته که نظارت وزارت کشور و خدمات پارک های ملی گفت: تیم “نژادپرستانه نام مستعار” و ایده ها چگونه به افتخار میراث رابرت اف کندی برای آنها در ورزشگاه نام است و کسی که دفاع و پشتیبانی عدالت اجتماعی و گنجاندن ميانگين هر گونه بحث در این سایت برای یک استادیوم جدید است “غیر استارت” با تیم فعلی نام.

“وجود دارد هیچ راهی برای توجیه آن” Grijalva گفت: نام. “شما هم قدم به این قرن و یا شما نمی. آن را به صاحب این تیم به انجام این کار است.”

Grijalva پشتیبانی می کند دلم. النور هولمز نورتون که نشان دهنده سی در کنگره و سی معاون شهردار

هنوز بسیاری از ما می خواهید تا از نزدیک تراز وسط قرار دارد با مارشال, اما سرسخت segregationist نمی ادغام واشنگتن فهرستی تا او مجبور شد به توسط وزیر کشور استوارت Udall و کندی بود که دادستان کل. استادیوم RFK واقع در واشنگتن دی سی ساخته شده توسط دولت فدرال و باز در سال 1961 با واشنگتن موافقت خود را برای 30 سال اجاره در مرکز.

Udall و کندی به مارشال اولتیماتوم دلیل: اضافه کردن سیاه و بازیکنان به این تیم و یا از دست دادن ورزشگاه اجاره. مارشال اکراه مجوف.

اضافه کردن فشار بیشتر در این هفته سرمایه گذاران به ارزش بیش از 600 میلیارد دلار خواسته مارک های بزرگ مانند فدرال اکسپرس پپسی و نایک برای پایان دادن به روابط خود با این تیم به دلیل نام آن می رود در برابر کسانی که مارک های’ اظهار داشت: تعهد به تنوع و شمول است. فدرال اکسپرس در روز پنج شنبه به طور رسمی خواسته این تیم نام خود را به تغییر.

فدرال اکسپرس زمینه که در آن واشنگتن پخش در حال حاضر در Landover مریلند واقع تنها حدود 8 مایلی شرق RFK, اما مناسب برای رسیدن به حمل و نقل عمومی. در سال های اخیر این تیم در تلاش اند که به معنای بزرگ و ردیف هایی از صندلی های خالی.

وجود دارد نباید به پول در آن برای تغییر نام وجود دارد اما احتمالا این است: استادیوم جدید تقریبا همیشه درآمد جدید در قالب شخصی, صندلی مجوز و سوئیت خرید و فروش و شرکت های پرداخت حق بیمه برای قرار دادن نام خود را در هر سطح.

و بیشتر وجود دارد سود به حال در تجارت. یک نام جدید و آرم به معنی میلیون ها نفر در فروش جدید لباس, تی شرت, آبجو koozies پلاک قاب زنجیر کلید و صدها نفر از دیگر مجوز موارد مردم از خرید.

واقعا همه این کار را برای شما انجام دهد درست است ؟

انجام درست این است که هرگز اشتباه است. آن را بهتر است به تغییر نام یک دهه پیش و یا حتی پنج سال پیش اما هیچ شرم در اعتراف حالا که نام توهین آمیز است و در نهایت تغییر آن است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>