LeBron می راک آرا مانند چند نفر دیگر

LeBron James دیوانه بود و نا امید نزد رای دهندگان در گرجستان شهرستانهای بودند که انتظار بالاتر از پنج ساعت به رأی گیری در حالت اولیه در ماه گذشته.

در شلیک کردن یک صدای جیر جیر که در حمله ساختاری نژادپرستی از رای دهندگان سرکوب آن نیز ایجاد فرصت برای NBA ترین بازیکن تاثیرگذار خود را به ادامه نمونه ای از فعالیت و آگاهی است که گسترش در سراسر کشور در این سال است.

جیمز و خود را شریک کسب و کار Maverick کارتر پیوست, میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون به شکل بیش از یک رای ابتکار, استخدام, دیترویت پیستونز و آتلانتا هاوکز به عنوان شرکای داوطلب امکانات خود را برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان برای چه خواهد بود انتقادی انتخابات فصل است.

هاوکز اعلام کرد State Farm عرصه استفاده خواهد شد به عنوان یک حوزه رای گیری برای ثبت نام رای دهندگان برای رای دادن زود است. پیستون عملکرد مرکز واقع در نزدیکی مرکز شهر دیترویت در مرکز جدید منطقه استفاده خواهد شد به عنوان یک ماهواره در اتاق که در آن مردم می توانند برای رأی دادن ثبت نام تا دو هفته قبل از روز انتخابات.

شهروندان همچنین می توانید دریافت و بازگشت غیابی در دیترویت محل.

این تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه برای مناطق محروم — دشوار شرایط رای گیری در فولتن و شهرستانهای دکالب در گرجستان هستند و نه غیر معمول در جوامع سیاه — که در آن شکسته ماشین های رای گیری و یا آنهایی که به درستی عمل نمی کند می تواند رای دهندگان به نوبه خود دور و یا نشان نمی دهد تا در همه.

“این نا امید کننده بود. ما به عنوان انتخابات مدیران ما می دانیم آنچه که ما نیاز به” بنسون گفته ورزشی یاهو. “ما نیاز به آموزش رای دهندگان در چه گزینه های خود را [و نیاز] مردم را به کارکنان برای رای گیری مکان. وجود واقعی وضوح در چه نیاز دارد. و به کسانی که نیاز نیست برآورده شود در گرجستان بلکه در کشورهای دیگر نیز شده است بسیار خسته کننده است.”

بنسون کار کرده با جیمز بود که در هیئت راس ابتکار در ورزش برای برابری (افزایش) از برپایی سازمان در سال 2015.

جیمز و کارتر آمد به Benson, به دنبال مشاوره در مورد چگونه به کمک در مواقع بحرانی انتخابات فصل است. جیمز در حال حاضر مبارزه برای هیلاری کلینتون در ایالت اوهایو در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است و هرگز ترس به شیب پا خود را به سیاسی خواهد شد.

اما زمانی که بنسون بررسی چشم انداز او می دانست که آن را بیش از سنتی ورزشکار PSA گفتن مردم به ثبت نام برای رای دادن.

بنابراین بیش از یک رای تشکیل شد چرا که خیلی بیشتر از فقط تشویق به عمل است. آتلانتا و دیترویت در حال میکنم با این سازمان انتظار بیشتر تیم NBA و NFL تیم های درگیر و همچنین به عنوان برخی از شاخص franchises در لیگ اصلی بیس بال, منابع گفته ورزشی یاهو.

LeBron James is about way more than playing basketball. (Photo by Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
LeBron James در مورد راه بیش از بازی بسکتبال. (عکس توسط برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

کالج امکانات در لیست هستند زیرا بسیاری قرار دارد در غیر NBA شهرهای با جمعیت جوان و رسیدن گسترده و همچنین WNBA franchises.

ماموریت ویژه برای اولین بار رای دهندگان این است که اجازه دهید آنها را می دانم در مورد روند و نحوه عیب یابی اگر همه چیز به چپ چپ چرا که بسیاری نمی خواهد رای گیری به طور سنتی این سال است.

“این سال برای کمک به LeBron گفته است, برای توسعه, آموزش برای شهروندان در مورد نحوه رای گیری در طول یک بیماری همه گیر” بنسون گفت. “چگونه به اطمینان حاصل شود آنها می دانند که حقوق خود را در میان تلاش های هماهنگ برای فریب رای دهندگان به خصوص در جوامع شهری در مورد حقوق خود است.

“و آنها نقش مهمی بازی به عنوان ورزشکاران به عنوان مورد اعتماد صدای برش از طریق لفاظی و سخن گفتن حقیقت به جوامع که نیاز به شنیدن حقیقت به چگونه برای اطمینان از رای آنها شمارش و صدای شنیده می شود این سال است.”

زیر مجموعه ای از رای دهندگان سرکوب است که رای دهندگان آموزش و پرورش و یا به جای اطلاعات غلط. جیمز و کارتر نگاه به آینده به شناسایی مشکلات و خواست به عمل قبل از آن خیلی دیر شده بود.

آنها آموزش های بسیاری در فهم و outs از پای صندوق رای چگونه برای تکمیل یک رای گیری چگونه به مطمئن شوید که رای گیری شمارش است و حتی اگر یک رای گیری به نظر می رسد از دست رفته در پست الکترونیکی.

“من واقعا نقل مکان کرد و با الهام از چه صادقانه و متعهد له برون و ماوریک و تیم او بوده است” بنسون گفت. “آنها در این صادقانه ترین و خوب فکر کردن دلیل و منطق. در مورد مراقبت از مردم و افرادی که نگاه کردن به آنها و به حق آنها است.”

این هیچ راز coronavirus همه گیر شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع سیاه و نباید آن را یک راز رای دهندگان سرکوب است که در همان مخاطب است.

“این هم یک نیاز است که ادا در به رسمیت شناختن است که در این سال بیشتر از همیشه قبل از خواهد بود واقعی تلاش برای گمراه کردن رای دهندگان است که ما در حال حاضر در حال دیدن” بنسون گفت. “حرمت فرایند ایمان آنها می توانند در رای گیری توسط ایمیل و بسیاری از تاکتیک ترساندن به کاهش علاقه مردم در شرکت استفاده همه گیر و چیزهای دیگر. پس از آن یک ثانویه نیاز آموزش و پرورش در میان یک شمارنده تلاش برای گمراه کردن مردم است که باعث می شود صدای ورزشکاران و جامعه ورزش از همه بیشتر مورد نیاز در حال حاضر.”

معرفی, آموزش و تقویت این جوامع از گزینه های خود را برای روز انتخابات در اولويت اول قرار دارد. بنسون برآورد 60 تا 70 درصد از رأی دهندگان میشیگان خواهد بود و رای گیری از طریق پست این سقوط به احتمال زیاد با توجه به همه گیر.

پیستون که نقل مکان کرد و از حومه آبرن هیلز به مرکز شهر دیترویت در سال 2017 در حال غرق خود را در این شهر و به گفته معاون رئیس Arn Tellem, “خواهید بود که اکثر اجتماعی درگیر تیم در NBA است.”

“زمانی که من فکر می کنم در مورد جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران که بوده است به قتل من فکر می کنم در مورد مرده نمی تواند گریه کردن برای عدالت است. آن را برای زندگی به انجام آنها” Tellem گفت. “در بحث های ما چگونه می توانیم خودمان را شنیده و صدای شمارش ؟ رای گیری قدرتمند ترین راه ما می توانیم حمله عدالت و تاثیر تغییر دهید. آن منجر به بحث های ما با وزیر امور خارجه و [به] پیدا کردن راه هایی برای آموزش به رای دهندگان آنها را آگاه مطمئن شوید که رای خود را شمارش می شود و civically درگیر به عنوان یک تیم و جامعه و شهر ما مراقبت عمیقا در مورد.”

Tellem گفت: رای گیری فقط جنبه اول نامزدی برای به دست آوردن توجه کسانی که در قدرت.

“وجود دارد یک ناتوانی از کسانی که با قدرت برای همدردی با کسانی که نمی,” او گفت:. “رای گیری می توانید تغییر دهید که نگرش امیدوارم. زمانی که من فکر می کنم در مورد که در آن ما در حال رهبری بحران اقتصادی, سلامت, بحران اجتماعی, عدالت, ما می توانیم امیدوار بود.”

James’ پررونق صدای یکی که او نبوده است ترس به استفاده از برای رسیدگی به مسائل مربوط به خشونت پلیس و آموزش و پرورش طنین انداز خواهد شد بیش از سنتی سیاستمدار تلاش برای نوسان و تشویق رای دهندگان بنسون گفت.

“اعتماد صدای زادگاه قهرمانان بودن رسولان که اطلاعات [می آید] از محل واقعی و اصالت” بنسون گفت. “صحبت کردن به این ورزشکاران آنها را به همان پرسش و آنها می خواهند به آن پاسخ داده است.”

بنسون طولانی اعتقاد به قدرت ورزشی, صدای. از زمان خود را در ظهور او گفت: آنقدر پتانسیل عظیم بود که مورد استفاده قرارگرفته است. او co-ایجاد یک نیروی کار برای زنان در ورزش به دنبال برابری یک علامت از خود شور و شوق.

“من پیدا کردم آن را بسیار siloed در بسیاری از, اما هستند کسانی که سوله های بسیاری در حال تلاش برای شکستن” او گفت:. “من پیدا کردم آن را فاقد تنوع در سراسر هیئت مدیره در موضع قدرت به خصوص در NFL و تا حد معینی NBA.”

تماشای شجاعت از WNBA بازیکنان بود و حتی بیشتر بخش, الهام بخش, با توجه به آنها لازم نیست که همان پلت فرم به عنوان بازیکنان NBA اما با نزدیک شدن مسائل مربوط به عدالت اجتماعی با شهامت و بی باکی.

مایا مور است یک مثال در نظر گرفتن فصل از WNBA در مبارزه برای تبرئه جاناتان آیرونز پس از سرقت و محکومیت حمله.

“زنان در WNBA و زنان رنگ سال نوری جلوتر از همتایان مرد خود در فعالیت و حمایت” بنسون گفت. “کمتر وجود دارد, توجه, تا داستان خود را ندارد, گفت آنجا, اما آنها حاضر به فدا کردن خود پرداخت پلت فرم خود را تغییر دهید.”

جیمز رشد کرده به صدای او در ادامه به مطبوعات در مورد مسائل است که موضوع را به او و جامعه خود را در حالی که همچنین با استفاده از نفوذ قابل توجه به اهرم مسائل خود را با حامیان مالی شرکت ها.

این حرکت آغاز شده و با یک صدای جیر جیر اما گسترش به خیلی بیشتر — و وجود دارد هیچ گفتن چه حد خود برسد می تواند گسترش.

“این می تواند تبدیل به یک جنبش از عرصه و ورزشی پرسنل و ورزشکاران در سراسر کشور, اعطای وام یک دست بودن بخشی از کار در این سال به دموکراسی در دسترس برای همه” بنسون گفت. “ما دیده ایم این مشکلات در حال حاضر. با فراهم کردن زمینه برای ایجاد فضا برای رای گیری ارائه شده توسط مردم و کارکنان برای کمک به ایجاد یک نیروی کار قوی از انتخابات کارگران و آموزش جوامع آنها یک ظرفیت عظیم برای حل مشکلات است که بر دموکراسی ما و اطمینان از نوامبر هموار می رود.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>