جیم مک کی به caddie متی فیتزپاتریک در هر دو Muirfield ایجاد کرد حوادث

جیم “استخوان” مککی است که بیرون آمدن از caddie بازنشستگی برای یک هفته دو کشش این هفته در دوبلین, Ohio.

هر گلف هضم مککی را حلقه متی فیتزپاتریک در روز کاری خیریه باز کنید و سپس دوباره هفته بعد در یادبود مسابقات است. هر دو رویداد برگزار خواهد شد در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف.

Fitzpatrick’s تمام وقت caddie, بیلی پرورش تصمیم گرفت که تا کنون باقی می ماند در انگلستان در طول COVID-19 همه گیر ترک Fitzpatrick به دنبال موقت جایگزین.

در این مورد آن بود مککی که ارائه خدمات خود را.

بهترین: فیل مایکلسون و جیم ‘استخوان’ مککی

“پیام گفت: آن بود که استخوان و او شنیده طریق انگور بود که من در بازار, fill-in, caddie,” فیتزپاتریک گفت: هضم است. “من به او گفتم من افتخار بود که او حتی رسیدن.”

فیتزپاتریک 26-رتبه بندی بازیکن در رسمی گلف جهان رتبه بندی شده سه رویدادهای PGA Tour راه اندازی مجدد اتمام تی-32 در استعمار و T-14 بندرگاه شهر قبل از از دست رفته قطع در TPC رودخانه ارتفاعات.

مککی معروف صرف 25 سال در کنار فیل مایکلسون در کیسه 41 تور برنده از جمله هر یک از مایکلسون پنج عمده پیروزی. پس از فراق راه با فیل در ماه ژوئن سال 2017 مک کی شروع به قدم زدن fairways در یک ظرفیت جدید به عنوان یک دوره خبرنگار NBC Sports.

این خواهد بود که دوم خود را پر کنید-در واگذاری در سال های اخیر پس از او برداشت جاستین توماس’ کیسه در سال 2018 سونی باز زمانی که caddie جیمی جانسون بود با یک پا آسیب است. توماس که در هفته زن زن 14 در Waialae.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>