بازی شما غرق در محیط های. برای دریافت بیشتر از تجربه بازی شما می خواهید همهجانبه ترین تجربه ممکن است. شروع می شود که با صدا.

شما می خواهید به شنیدن هر آهنگ, تشخیص نزدیکترین انفجار و شنیدن هم تیمی خود را خطاب به شما به عنوان سفر از طریق هر جهان شما در حال بررسی است. این HCG1 Pro Gaming Headset بلیط خود را به بهترین تجربه بازی قابل تصور است.

طراحی شده برای انتقال صدای برتر و برجسته انفصال میکروفون این هدست شما کمک می کند تا حداکثر رساندن زمان خود را در داخل از هر بازی شما را به بازی با. صوتی شفاف کمک می کند تا شما را محاسبه حریف خود را حرکت می کند در حالی که نگه داشتن شما را در تماس نزدیک با هم تیمی های خود را.

انفصال میکروفون را می توان تبدیل شده تا با صدای بلند و یا خاموش در رادیو حالت خاموش. هدست امکانات نسبتا earpads عالی برای آسایش و شیرازه کاملا متناسب بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی بازی خود را هنگامی که آن را می شمارد. به عنوان یک کاربر می گوید: “پیشانی بند نیست بیش از حد سفت یا خیلی شل – آن را در واقع فقط راست و آن را خود تنظیم و پس از آن باید مناسب ترین سر اندازه راحت است.”

به عنوان یکی دیگر از فن می گوید از تجربه “کیفیت صدا چه از یک بازی و یا تلاش برای تمرکز بر روی مشکل لهجه فوق العاده است! این earcups به طور کامل احاطه کرده من (مسلما نه خیلی کوچک) گوش کمک می کند که جلوگیری از اطراف سر و صدا.”

سازگاری جهانی بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از این هدست با رایانه های شخصی نوت بوک, پلی استیشن 4 یا ایکس باکس یکی از. هدست همراه با Y شکاف برای PC استفاده کنید.

این HCG1 Pro Gaming Headset در حال حاضر فروش فقط برای $103.99 45% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی