رویای ساز: استخدام های تاریخی به تصمیم

ایستاده 7-پا با قابلیت اجرا از دادگاه مثل یک گارد Makur ساز یکی از مهمترین و بسیار به دنبال بالا مدرسه بازیکنان بسکتبال در کشور است.

طبقه برنامه در UCLA می خواستم او را به شدت. بنابراین مربی جان Calipari و NBA-ستاره های تولید کننده ماشین در کنتاکی. همان صورت سابق NBA بزرگ پنی Hardaway و Memphis Tigers.

ساز به جای برداشت دانشگاه هاوارد.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

بله هوارد که نبوده است به مسابقات NCAA از سال 1992.

بله هوارد که رفت 4-29 فصل گذشته از جمله فقط 1-15 در اواسط شرق کنفرانس ورزشی.

“من نیاز به ایجاد HBCU [تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها] جنبش واقعی به طوری که دیگران به دنبال خواهد شد” Makur در توییتر نوشت در اوایل صبح روز جمعه در اعلام تصمیم خود.

بله Howard علمی نخبگان تاریخی سیاه و سفید در دانشگاه واشنگتن دی سی — alma mater از ترگود مارشال, Toni Morrison, الیاس کامینگز و بسیاری دیگر.

در حافظهی کالج بسکتبال استخدام این یکی از خیره کننده ترین (با توجه به این برنامه را در دادگاه تاریخ) و تصمیم گیری های مهم. ESPN گزارش داد که ساز در نظر گرفته اجماع بالا-20 استخدام در امریکا است که بالاترین امتیاز چشم انداز آن را تا کنون دنبال کرده به ارتکاب به یک HBCU.

تصمیم ساز به مدت طولانی اشاره کرد که در مورد بیش از بسکتبال. ساز که پسر عموی مراسم نقش برای دیترویت پیستونز متولد شد در کنیا اما در استرالیا قبل از آمدن به آمریکا به دنبال مدرسه بسکتبال. او سال آخر خود را در هیللکرست دبستان در ققنوس.

Hillcrest Prep center Makur Maker was one of the most pursued players in the country. (Photo by John Jones/Icon Sportswire via Getty Images)
Hillcrest دبستان مرکز Makur ساز شد یکی از مهمترین و به دنبال بازیکنان در کشور است. (عکس از جان جونز/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

مدتها قبل از زمان جنبش برای عدالت اجتماعی, ساز, فکر بازی برای یک HBCU و بحث تغییر روایت در مورد آنچه از hoops کالج باید در مورد. او وصل هوارد به لیست خود را از کالج بالقوه مقصد و در ماه اکتبر گذشته در زمان یک دیدار رسمی به مدرسه است که نشسته است در کمتر از دو مایل در شمال شرقی کاخ سفید است.

“من فکر می کنم ما در حال شروع یک فرهنگ متفاوت با بالا استخدام در آینده به اینجا مراجعه و با در نظر گرفتن این جدی” ساز ESPN گفت: این شکست نخورده پاییز گذشته. “بسیاری از HBCUs هستند که نادیده گرفته شده است.”

ساز شده است صوتی در مورد توانایی ورزشکاران را برای گسترش نفوذ خود را فراتر از رقابت است و اشاره به کار LeBron James و khezri. بیشتر از او یاد گرفته در مورد Howard بیشتر او را تحت تاثیر قرار با این موسسه به عنوان یک کل.

“وجود دارد بسیاری از فرصت های کسب و کار بسیاری از رهبران سیاه و سفید در اینجا” ساز گفت: شکست نخوردگان در پاییز گذشته. “من دیده ام فارغ التحصیلان. من خطاب به رئیس جمهور. این فرصت را در اینجا است. به نظر می رسد مانند همه همه در کنار هم, همه یکدیگر می داند. فرهنگ است که قطعا در اینجا. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

در پرتال تخصصی اولی که همه صدا جالب اما بعید است. ساز اولین بار نیست بسیار استخدام ورزشکار به در نظر گرفتن یک HBCU. فقط در ماه گذشته Mikey ویلیامز پنج بازیکن از کلاس 2023 گفت: او به دنبال در HBCUs.

“رفتن به یک HBCU نمی خواهد بیش از حد بد” ویلیامز نوشت: در رسانه های اجتماعی.

با امضای بعد هر چند حداقل در گذشته این بازیکنان باید همیشه زخم در همان بزرگ زمان ،

اضافه کردن به مخلوط این است که ساز بر خلاف اکثر آمریکایی, بازیکنان واجد شرایط برای سال 2020 NBA پیش نویس است. او اعلام کرده است برای پیش نویس اما اردوگاه خود می گوید که او را بکشد و نام او را اگر او نیست مطمئن شرط اول طفیلی (در حال حاضر او نیست و پیش بینی می شود یکی).

Coronavirus همه گیر قرار دادند NBA پیش نویس بازگشت تا از سقوط و پرتاب همه چیز — از جمله 2020-21 hoops کالج فصل البته — به شار اما هوارد به نظر می رسد به احتمال زیاد مسیر برای ساز در این نقطه است.

حتی با این پیش نویس بحث های مدارس هرگز متوقف به دنبال او. UCLA کنتاکی و ممفیس زخم در چهار نهایی اما وجود دیگران است. تا آنجا که هوارد باقی مانده فینالیست تقریبا هیچ کس در بسکتبال جهان فکر گاومیش کوهان دار امریکایی برنده خواهد بود در پایان. فقط فهرست آنها را نشانه ای از احترام است.

با این حال مربی کنی Blakeney هرگز متوقف هل دادن. او به فروش می رسد مدرسه بالا دانشگاهیان آن نفوذ فرهنگی و محل آن است. Blakeney بازی های برگزار شده در دانشگاه دوک و عضو 1991 و 1992 ملی عنوان تیم تا او را آشنا با نخبگان کالج بسکتبال. فصل گذشته او را به عنوان یک سر مربی است اما او قبلا یک دستیار در دانشگاه هاروارد و کلمبیا در آیوی لیگ.

او می داند که چگونه به فروش آنچه که او — که نیست 11 ملی عنوان آگهی ها (UCLA), NBA عرصه به عنوان یک اصلی دادگاه (ممفیس) و یا ده ها تن از سابق NBA پیش نویس میدارد (کنتاکی).

چه Blakeney ادامه به اشاره به ساز است که ستاره NBA از همه جا می آیند — او اشاره کرد که 2019 شماره 2 انتخاب Ja Morant برای اواسط عمده موری دولت است. اخیر No. 1 به طور کلی میدارد مانند بن سیمونز (LSU) و Markelle Fultz (واشنگتن) برای مبارزه تیم که نمی رسیدن به مسابقات NCAA.

در کوتاه Howard نمی خواهید به نگه داشتن او را.

جمعه صبح بود که ظاهرا به اندازه کافی. ساز به توییتر گرفت و تصمیم خود را.

“من نیاز به ایجاد HBCU جنبش واقعی به طوری که دیگران به دنبال خواهد شد” ساز نوشت. “من امیدوارم که من الهام بخش بچه ها مثل Mikey ویلیامز برای پیوستن به من در این سفر است.”

با آن Makur ساز ساخته شده و برخی از تاریخ است. و او حتی منعکس توپ در محوطه دانشگاه است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>