Cam Newton ممکن است پرداخت می شود مانند یک پشتیبان NFL quarterback در انگلستان — و او می تواند مراقبت کمتر است.

سه بار نرم افزار کاسه و 2015 NFL MVP گزارش امضا ناچیز قرارداد با میهن پرستان در روز یکشنبه که شامل $1.05 میلیون حقوق و دستمزد پایه و فقط $550,000 در تضمین پول است.

اما در یک Instagram پست پنج شنبه نیوتن اصرار داشت او را نگران نور خود را چک.

“این است که در مورد پول برای من; آن را مورد احترام” نیوتن نوشت: در عنوان که شامل هشتگ #ImBettingItAllOnMe.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

نیوتن نخبگان QB قبل از شانه و صدمات پا از خط خارج حرفه ای او او و او را مجبور به دست و در مجموع 16 بازی بین 2018 و 2019. کسانی که صدمات منجر به Carolina Panthers به انتشار نیوتن در ماه مارس و به ظاهر ترس دور 30 تیم های دیگر که بازدید 31 ساله به عنوان کالاهای آسیب دیده.

اما نیوتن به یک فرصت بزرگ برای احیای زندگی حرفه ای او در انگلستان که در آن او می تواند کمک پرستان در ادامه موفقیت خود را در پست-تام بردی دوران اگر او قادر به سالم ماندن.

با به دست آوردن است که احترام نیوتن همچنین می تواند کمک به خود را دریافت و پرداخت می شود: قرارداد خود را گزارش نمی کند جلوگیری از جدید انگلستان از حق رای دادن و برچسب زدن او در سال 2021 که طاق QB و دستمزد خوبی شمالی از 20 میلیون دلار است.

نیوتن ساخته شده بیش از $121 میلیون دلار طی نه فصل به فصل در کارولینای بنابراین به نظر می رسد او مایل به گرفتن معامله مقابله با پرستان اگر آن را به معنای نشان دادن NFL او هنوز هم می تواند آن را به ارمغان بیاورد.

Cam Newton مجموعه ضبط مستقیم بر روی پرستان قرارداد در Instagram پست در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی