استفاده از Siri برای ارسال پیام های صوتی از طریق iMessage و یا متون در iOS 14


سیری است slimmed پایین در iOS 14. دستیار در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان یک جمع و جور آیکون در پایین صفحه نمایش به جای ربودن خود را تمام و آی فون. این یک تغییر خوشایند برای یک رابط کاربر است که همیشه احساس کمی clunky اما فقط به خاطر سیری UI ساده است به این معنا نیست که توانایی های خود را بیش از حد. در بالا چند ویژگی های جدید Siri در حال حاضر به شما امکان ضبط و ارسال پیام های صوتی با استفاده از فقط صدای خود را.

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که سیری هرگز قادر به ضبط و ارسال پیام های صوتی در برنامه پیام. سپس دوباره سیری نمی تواند حتی ضبط صدا به طور کلی مگر اینکه شما در ایجاد یک میانبر برای دسترسی به آن را برای شما انجام. با اینحال ضبط و ارسال صدا iMessage ارزشمند علاوه بر این به دستیار مجازی آرسنال و آن را می سازد تماس با دوستان و خانواده خود را یک کل heck از بسیاری آسان تر (و hands-free).

ضبط پیام های صوتی با سیری

فعال کردن سیری به عنوان شما معمولا با استفاده از “هی سیری” یا طولانی با فشار دادن روی صفحه یا دکمه های جانبی. سپس هنگامی که آن را گوش می گویند (و یا اگر نوع استفاده از نوع به Siri):

  • “ارسال پیام های صوتی به [تماس با ما نام و نام خانوادگی]”

سیری پاسخ خواهد داد با “OK ضبط” و سپس شما فقط شروع به صحبت کردن و آواز خواندن و یا هر آنچه که شما در حال انجام صریحتر و سیری را ضبط همه چیز را که می آید از دهان شما. اگر مطمئن نیستید که تماس با آن ممکن است شما بخواهید را انتخاب کنید از انتخاب که آن را به ارائه قبل از اینکه شما می توانید شروع به پیام های صوتی خود را.

وجود دارد به نظر نمی رسد محدود به چه مدت شما می توانید ضبط پیام های صوتی به طوری که آن را به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید. برای پایان دادن به پیام های صوتی به سادگی متوقف صحبت کردن برای چند ثانیه و سیری را می دانم که شما انجام می شود.

توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید به سیری بگویید “ارسال پیام های صوتی” اما آن را بپرسید و سپس شما را به گفتن نام تماس با ما که فقط می افزاید: یک گام اضافی به روش فوق.

بازی ارسال لغو یا Re-ضبط پیام های صوتی

هنگامی که شما را متوقف صحبت کردن یا آواز خواندن سیری را توقف ضبط به صورت خودکار و نمایش پاپ آپ با پیام های صوتی و گزینه های چند. و آن را نیز با گفتن “OK آن را فرستاده” برای تایید بیشتر.

شما هم می توانید شیر بر روی دکمه بر روی صفحه نمایش و یا سیری بگویید با صدای خود را که شما می خواهید بازی انصراف از ارسال و یا re-ضبط پیام های صوتی. پس از شما به آن ارسال پیام صوتی را به نوبه خود به رنگ آبی نشان می دهد که در آن کار می کرد.

این کار برای MMS متون بیش از حد نه فقط iMessage

از درون برنامه پیام شما تنها می توانید دسترسی به پیام های صوتی را فشار دهید در iMessage موضوعات — به طور منظم به پیام های متنی را حذف گزینه. که به معنی آن را iMessage-تنها ویژگی سیری ایجاد یک راه حل برای آن است.

اگر شما ضبط پیام های صوتی با سیری و ارسال آن را به کسی که یک تلفن آندروید, پیام صوتی تبدیل خواهد شد خود را به یک فایل صوتی که شخص دیگر می توانید بازی را بر روی تلفن خود را مانند هر نوع دیگر از فایل های صوتی.

به صورت پیش فرض پیام های صوتی ارسال از طریق iMessage حذف شده از این گفتگو پس از دو دقیقه (مگر اینکه شما آن را ذخیره کنید). هنوز هم شما می توانید خود را تغییر دهید تنظیمات (Settings –> پیام ها –> منقضی) هرگز اجازه می دهد تا پیام های صوتی به ناپدید می شوند در نتیجه نگه داشتن آنها را به طور دائم.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>