Quartararo مجموعه برای شنیدن در MotoGP تست قوانین نقض


Quartararo set for hearing on testing rules breach
Quartararo مجموعه برای شنیدن در تست قوانین نقض

پتروناس SRT MotoGP سوار فابیو Quartararo را به صورت یک FIM شنوایی در طول اسپانیایی جایزه بزرگ آخر هفته به اتهام نقض خصوصی تست قوانین.

روز پنج شنبه صبح MotoGP حاکم بر بدن FIM با صدور بیانیه ای با اشاره به آن را دریافت کرده بود شکایت که یک سوار و تیم تا به حال نقض خصوصی تست قوانین.

قوانین دولتی و خصوصی برای تست غیر امتیازی MotoGP کنندگان (Honda, Yamaha, Suzuki, Ducati) با مسابقه سواران برتر کلاس ماشین آلات ممنوع است در حالی که هر خصوصی در حال اجرا بر روی مدار انجام می شود باید در انبار دوچرخه های جاده.

سواران نیز ممنوع از تست در مدار خواهد شد که برگزاری یک مسابقه با یک دو هفته از این رویداد. به عنوان بخشی از اقدامات صرفه جویی در هزینه در پی coronavirus بحران همه خصوصی تست برای Moto2 و Moto3 تیم خود را با استفاده از نژاد ماشین آلات نیز ممنوع است.

در آن بیانیه FIM گفت: “جلسات برای سواران که ممکن است شکسته قوانین باید به جای برنامه ریزی شده در سال 2020 Gran Premio Red Bull de Espana در Circuito de Jerez-فرشته Nieto به منظور شنیدن از احزاب و اجازه می دهد تا وقت بیشتر برای بررسی جزئیات.

“در این مرحله FIM را هر گونه نظرات بیشتر در این زمینه است.”

اما Autosport می توانید نشان می دهد که 2019 را rookie احساس Quartararo است سوار در سوال.

Quartararo set for hearing on testing rules breach
Quartararo مجموعه برای شنیدن در تست قوانین نقض

فرانسوی به تازگی دو روز را صرف در Paul Ricard در فرانسه در یک یاماها R1 Superbike با برخی از SRT خدمه به عنوان بخشی از آماده سازی برای MotoGP را در جرز در 19 جولای.

اما از آن است که فکر R1 Quartararo استفاده می شود نصب شده بود با عملکرد قطعات تلقی به نقض این FIM کتاب قانون در خصوصی تست.

مجازات برای Quartararo خواهد شد به احتمال زیاد جزئی که او آزادانه تصاویر ارسال شده از آزمون و دوچرخه خود را در کانال های رسانه های اجتماعی – نشان می دهد این حادثه یک مورد از سوء تفاهم قوانین است.

Quartararo به تازگی گفت: Autosport که او نمی مانند آموزش در یک مدار با یک دوچرخه سواری جاده به عنوان او در بر داشت انتقال به بسیار قدرتمند تر MotoGP دوچرخه سخت تر به عنوان یک نتیجه.

به طور معمول آموزش در خاک آهنگ Quartararo اعتراف او را به صرف برخی از زمان در یک مدار پیش از جرز های نجومی بازکن به سادگی برای رسیدن به این سرعت دوباره بعد از یک مدت زمان طولانی خود M1.

دسترسی نامحدود به جهان بهترین سی نگاری با Autosport به همراه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>