NBA رایگان agency: رزمندگان می تواند هدف این بزرگ مردان برای فصل آینده

رزمندگان را به 2020-21 فصل با موضعی نیاز به ساحل تا عمق خود را اگر آنها را به قصد اجرا در عنوان. اگر Steph, کاری, کلی تامپسون و Draymond سبز و سالم هستند در فصل آینده مقابل دفتر را به ترکیب و مطابقت با آنچه که آنها در حال حاضر پر کردن فهرست.

در اختیار رزمندگان را تنها باید مالیات دهندگان در سطح میانی استثنا و حداقل قرارداد به دست به محدودیت نمایندگی رایگان. پس چه حوزه هایی را که آنها نیاز به آدرس فهرستی?

این هفته ما در حال حاضر مورد بررسی قرار نگهبانان و بال است که می تواند علاقه و رزمندگان. موقعیت مرکز قطعا می تواند با استفاده از یک قطعه دیگر نیز هست.

Kevon Looney قرار بود به عنوان یک عامل مهم در frontcourt اما صدمات خود را از خط خارج فصل و متاسفانه همیشه وجود دارد خواهد بود علامت سوال در مورد دوام حرکت رو به جلو.

Marquese Chriss از هیچ جا آمد و شکوفا به پسر که ممکن است پایین نگه داشتن شروع نقطه مرکز در فصل آینده. Alen Smailagic است راه بیش از حد جوان و خام بود و انتظار می رود سهم عمده ای در فصل آینده و رزمندگان خواهد بود و تمایلی به استفاده از Draymond سبز در مرکز بیش از حد در طول فصل به طور منظم. بنابراین این تیم باید حداقل یک بزرگ ترجیحا از کهنه وضعیت برای اضافه کردن به عمق خود را.

NBA رایگان agency: رزمندگان می تواند هدف این بزرگ مردان برای فصل آینده در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>