یادگیری HTML, CSS, JavaScript و بیشتر برای تنها $14


این هیچ راز است که یادگیری چگونه به کد یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید اگر شما می خواهید به زمین بالا پرداخت حرفه ای در جهان است که به شدت متکی بر وب و توسعه نرم افزار.

اما اگر شما جدید به این زمینه تصمیم گیری کدام زبان برنامه نویسی برای یادگیری و جایی که به یاد بگیرند که آنها می تواند به نظر می رسد غیر قابل عبور وظیفه. وجود زبان های متعدد را انتخاب کنید و از انواع آسیا منابع آموزشی که فروختن subpar آموزش.

وارد کردن چگونه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس در یک دوره بسته نرم افزاری. این جامع و منبع ارزشمند را به شما معرفی به برخی از مهم ترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل در جهان برای بیش از 90 ٪ off فقط $13.99 هنگامی که شما ثبت نام امروز.

بر خلاف دیگر برنامه نویسی آموزش است که با تمرکز بر یک یا دو باطنی زبان این بسته نرم افزاری به شما راه رفتن را از طریق عناصر کلیدی از رفتن به توسعه زبانهایی مانند HTML, CSS و جاوا اسکریپت از طریق درس های است که بسیار آسان است به دنبال و حتی اگر شما هرگز نوشته یک خط از کد را در زندگی خود را.

از طریق 65 سخنرانی که با استفاده از نمونه های دنیای واقعی شما یاد بگیرند که چگونه به منظور توسعه نرم افزار در سطح وب سایت ها و یک سری از مبتنی بر وب از طریق برنامه های آموزشی که به معرفی شما به هر دو روش به طور کلی از برنامه نویسی همراه با بیشتر عناصر خاص از آنچه شما نیاز به ایجاد خود را بسیار خود سایت.

همه این مطالب را می توان 24/7 و شما حتی کسب گواهینامه اتمام هنگامی که شما به پایان رسید خود را آموزش — چیزی است که می تواند کمک به شما ایستادگی کردن از جمعیت وقتی که می آید زمان به دنبال کار می کنند.

از دست ندهید در برخی از بهترین و هیجان انگیز ترین مشاغل از امروز و فردا فقط به خاطر اینکه شما نمی دانید که ابزار مناسب. معمولا قیمت در بیش از $200, چگونه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس در یک دوره بسته نرم افزاری است که در حال حاضر در دسترس برای تنها $13.99 — بیش از 90 ٪ off برای مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>