لمپارد در Pulisic عالی فرم: “این یک امتیاز مثبت”

فرانک لمپارد نشان داد افکار خود را در یکی دیگر از فوق العاده مسیحی Pulisic نمایش به عنوان USMNT جناح را در یک سوم از مطابقت عملکرد در یک ردیف به ادامه خود را فوق العاده شروع به راه اندازی مجدد.

[ بیشتر: Pulisic Watch – تجزیه و تحلیل ]

Pulisic, 21 برنده پنالتی و ضربه آزاد که منجر به Willian دو اهداف و آمد به ثمر رساند خودش را در دو نوبت به او زد وست هام پاره پاره.

با دو پاس گل و دو گل را به نام خود در سه بازی های لیگ برتر پس از راه اندازی مجدد این Pennsylvanian بومی شده است سمت راست وجود دارد با برونو فرناندز و مهدی سیدصالحی به عنوان بهترین بازیکنان پس از راه اندازی مجدد.

صحبت با خبرنگاران از طریق زوم پس از شوک 3-2 شکست در غرب ژامبون ProSoccerTalk خواسته لمپارد در مورد Pulisic قوی شروع به راه اندازی مجدد و اگر فرم اصلی مثبت از شکست.

“این است که مثبت است. او بازی خوبی را به عنوان همه ما می توانید ببینید” لمپارد گفت: در Pulisic. “من فکر کردم او را و Willian به کنار که خود دو گل اما با مسیحی من فکر می کنم همه ما شاهد آن در طول فصل زمانی که او تا به حال یک پچ در حال اجرا به بالا و اطراف کریسمس زمانی که او بازی نسبت به این نوع سطح به عنوان به خوبی. سپس او مجروح شد و او شده است برای مدت زمان طولانی. آن را خوب است برای دیدن او تازه و گرسنه و بازی با ویژگی های او است. او برای به دست آوردن بهتر است. او یک بازیکن جوان با استعداد است.”

Pulisic شده است unplayable در سراسر چهار بازی او در برجسته تا کنون. او به نظر می رسد مشخصه واضح تر و گرسنه تر از او بوده و در یک زمان طولانی. شاید این صرفا به داشتن یک استراحت پس از تعلیق از ماه مارس تا ماه ژوئن که در آن او می تواند تمرکز بر تناسب اندام بعد از عجله به چلسی در تابستان گذشته پس از جام طلا و هرگز واقعا داشتن یک استراحت.

هر Pulisic در حال انجام است خاموش بشه و در آموزش آن است که با داشتن پاداش بزرگ در زمین. در حال حاضر ادن هازارد مقایسه هستند برداشت تا در وقت و زمان دوباره و او قطعا داشتن بهترین طلسم خود را در لیگ برتر و چلسی حرفه ای.

هیچ بازیکن زیر سن 21 به ثمر رساند تا بیش از هفت لیگ برتر اهداف تا کنون در این فصل و زمانی که 2019-20 کمپین بیش از آن خواهد بود که در آن Pulisic را نگاه کنید و ببینید مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی, اما قطعا پایان دادن به بالا.

فرم خود را کلیدی خواهد بود یا نه چلسی واجد شرایط برای لیگ قهرمانان فصل آینده به عنوان آنها در یک متعال نبرد با لستر مرد ایران و گرگ و حتی تاتنهام و آرسنال.

Follow @JPW_NBCSports

لمپارد در Pulisic عالی فرم: “این یک امتیاز مثبت” در اصل به نظر می رسد در NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>