لیکرز ثبت نام J. R. Smith به جای Avery Bradley


J.R. Smith drives to the basket while playing for the Cavaliers last season. <span class="copyright">(Associated Press)</span>
J. R. Smith درایوهای به سبد خرید در حالی که بازی برای کاوالیرز در فصل گذشته. (آسوشیتد پرس)

فرانک وگل در حال گفتگو با J. R. Smith روز چهارشنبه به استقبال جانبازان گارد لیکرز. اسمیت رسما امضا قرارداد خود را برای پیوستن به این تیم باقی مانده از این فصل به عنوان جایگزینی برای Avery Bradley.

آن است که اسمیت تجربه که لیکرز’ مربی معتقد است که کمک خواهد کرد که این تیم بیشتر است.

“این مرد بزرگ است-زمان پخش” Vogel گفت. “او این را ثابت در طول دوره از کار خود را. ما می دانیم که او می تواند به ما کمک کند. ما تقریبا به امضا رسید او پیشتر در سال زمانی که ما اضافه Dion پیشخدمتو در حال حاضر ما باید لوکس داشتن هر دو. ما در حال رفتن به از او بخواهید به در آمده و بود Avery Bradley. او را به رفتن به در آمده و بود J. R. Smith.”

اگر چه اسمیت تعیین شده است به عنوان یک جایگزین برای برادلی لیکرز’ چرخش در موقعیت است که به احتمال زیاد برای شروع با Kentavious کالدول-پاپ و الکس کاروسو.

“آن را نمی ممکن است با یک نفر” کاروسو گفت: جایگزینی Bradley دفاعی بی باک. “اما این تیم انجام داده است یک کار بزرگ در تمام طول سال زمانی که بچه ها شده اند از پله بالا و پر نقش و یا نیاز که آیا آن [LeBron James] از دست رفته یک بازی و یا یک گارد بودن برای یک زن و شوهر از بازی به دلیل آسیب دیدگی. من مطمئن هستم که اگر من قصد دارم به تنها ارائه دهنده همه چیز است که اوری. که تا حد زیادی به درخواست فقط به خاطر اینکه چقدر خوب او در آنچه او می کند. اما من قطعا رفتن به آماده شود برای پر کردن بخشی از این شکاف و این نیاز است.”

اسمیت و پیشخدمت کار می کرد برای لیکرز در مارس 2. در آن زمان این تیم به دنبال بازیکن است که می تواند بلافاصله به پر کردن یک نقطه فهرستی که تا به حال گرفته شده توسط DeMarcus Cousins. 6-پا-10 مرکز بازی نمی کند و در هر بازی برای لیکرز پس از پاره شدن او رباط صلیبی قدامی در ماه اوت گذشته و بخشیده بود.

پیشخدمت نیز هنوز به بازی برای لیکرز به عنوان فصل متوقف شد و هشت روز بعد از او امضا کردند.

کاروسو مبارزه برای برابری

کاروسو شده است خجالتی در توییتر در مورد حمایت از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. او در مورد ساخت مطمئن شوید که او تنها بازیکن سفید در لیکرز پشتیبانی خود را سیاه و سفید هم تیمی ها و مربیان خود را مبارزه برای برابری.

“من احساس می کنم مانند آن را واقعی آسان انسان چیزی است که من فکر می کنم مردم فقط به یک فرد خوب و درمان همه آنها چگونه باید درمان شود,” کاروسو گفت: در طول یک ویدئو کنفرانس چهار شنبه. “رفتن به جلو به عنوان به چگونه آن را مربوط به این تیم و این لیگ من هستم 100% پشتیبان گیری سیاه و سفید هم تیمی های سیاه مربیان هر کسی که من هرگز تا به حال این فرصت را به زندگی می کنند زندگی آنها به تجربه چیزهایی که آنها انجام می دهند.

“بخشی از نقش من به عنوان پسر سفید در این تیم و سفید در لیگ است که فهم و درک من هرگز به درک آنچه آنها در واقع از طریق … اما وجود دارد به حمایت از آنها می شود و یک چوب زیر بغل برای آنها را به تکیه بر روی هر زمان که آنها به آن نیاز دارند.”

در عرصه رای گیری

دو تیم NBA را امن توانایی به نوبه خود محل کار خود را به رای گیری فضاهای James’ حق رای سازمان می خواهد برای دیدن بیشتر از آن است.

بیش از یک رای است که کار با Atlanta Hawks مربی لوید پیرسسابق نیویورک نیکز مربی دیوید Fizdale و Jocelyn بنسون, میشیگان, است, وزیر امور خارجه, به گسترش استفاده از عرصه و تیم تسهیلات به حوزه های رأی گیری.

هاوکز’ آرنا خواهد بود رای گیری در محل این سقوط خواهد دیترویت پیستونز’ تمرین تسهیلات. میلواکی دیگران نیز تحقیق در مورد گزینه های خود را برای یک برنامه ریزی مشابه است.

جیمز کمک به راه اندازی بیش از یک رای در این تابستان به عنوان یک سازمان است که با استفاده از ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به حمایت از رای دهندگان سیاه و مبارزه با سرکوب رای دهندگان در جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>