در آن طول می کشد دو: که NBA duo پیروز خواهد شد?

در حالی که برای در حال حاضر NBA شده توسط مفهوم “فوق العاده تیم است.” در هر نقطه از سه تا چهار همه-NBA-سطح استعداد تیم تا کنید و سعی کنید به تعقیب کردن یک عنوان NBA. با توجه به حرکات بازیکنان و صدمات فوق العاده تیم رفته در وقفه این فصل است. در جای خود بهترین تیم تمام ستاره در سطح duos.

وجود دارد 11 تیم با شانس از 30 به 1 و یا بهتر از برنده 2020 NBA Finals. هر یک از 11 تیم دارای یک جفت است که در یا نزدیک به تمام ستاره در سطح.

آن را بسیار روشن تقسیم خط به عنوان بسیاری از 11 تیم را تشکیل می دهند که پایین نیمی از کسانی که از سرگیری این فصل اصلا روشن در حال رشد منجر به راه است. آنها همه از ویژگی های حداقل یک بازیکن بزرگ است اما نقطه دوم است برای grabs.

تفکیک از مهم ترین duos که منجر هر عنوان مدعی:

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

LeBron James, left, and Anthony Davis form perhaps the NBA's best duo. (AP Photo/Mark J. Terrill)
LeBron James چپ و آنتونی دیویس فرم شاید NBA بهترین اواز یا موسیقی دو نفری. (AP Photo/Mark J. Terrill)

این یکی احتمالا خیلی روشن که حتی بسیاری از طرفداران گاه به گاه می دانید LeBron James و آنتونی دیویس. جیمز و دیویس مشترک طبقه برای 1,317 دقیقه در این سال بیش از 53 بازی. که نزدیک به 25 دقیقه در هر بازی. در آن دقیقه لیکرز outscored مخالفان خود را با 5.9 امتیاز. که توجهی به آن گره خورده است برای مکان دوم را در میان 11 duos ما در اینجا به دنبال.

جیمز ارسال شده دیگری MVP-سطح مبارزات انتخاباتی. دیویس ثابت کرده بود یک جا در کنار او توانایی بازی در لبه به عنوان یک رول و همچنین به قدم به عقب و ضربه را انتخاب کنید-و-پاپ ژاکت کش باف پشمی. به عنوان طولانی به عنوان دیویس قادر به سالم باقی می ماند این جفت ارز خواهد شد که لیکرز در عنوان مشاجره.

انتخاب تقریبا هر آماری دسته و دیگران احتمالا از ویژگی های برجسته. این هیچ تفاوتی با Giannis Antetokounmpo و Khris میدلتون. در بخشی به دلیل میلواکی تسلط همه ستاره جفت شده با هم بازی کمتر نسبت به هر گونه دیگر در این لیست فقط 20.6 دقیقه در هر بازی. اما همچنین صحبت کردن که تسلط آنها منجر می شود همه از دیگر duos توسط یک حاشیه گسترده ای در outscoring مخالفان توسط 8.1 امتیاز در هر بازی زمانی که آنها به زمین است.

در این فصل به خوبی ممکن است در نهایت در بازگشت به عقب MVPs برای Antetokounmpo در حالی که منچستر تبدیل شده است و سالانه همه ستاره. آنها منجر به متعادل دیگران تیم ملی که سنگین است مورد علاقه برای بیرون آمدن از شرق است.

کلیپرز duo بسیار روشن با Kawhi Leonard و پل جورج. با توجه به صدمات و پرخاشگر بار مدیریت ما فقط دیده می شود آنها را با هم بازی برای 760 دقیقه بیش از 32 بازی — پایین ترین شماره در این فهرست است.

از سوی دیگر L. A. بدست دقیقا آنچه را که می خواستم در آن دقیقه به عنوان کلیپرز گره خورده است بین شهری رقیب لیکرز در پلاس-5.9 امتیاز در هر بازی. کلیپرز بازی بازی طولانی تمام فصل به عنوان آنها باقی مانده است با تمرکز بر داشتن لئونارد و جورج سالم برگشتی. در حال حاضر ما پیدا کردن در صورتی که استراتژی می پردازد.

محبوب go-برای کسانی که می خواستم به پاره راکت در طول فصل بود که جیمز هاردن و راسل وستبروک بودند هر یک بیش از حد توپ-مسلط به اشتراک گذاری طبقه. بیش از 52 بازی هم همه ستاره بودند در دادگاه با هم به صورت تقریبا 26 دقیقه در هر بازی. وام اعتبار به برخی از کسانی که به گفته جفت نمی خواهد کار: هوستون بود فقط پلاس-3 امتیاز در هر بازی در سخت/وستبروک دقیقه سکس نهم-جایی در این لیست است.

که حاشیه را تحت تاثیر قرار است این فصل در اوایل ماه زمانی که راکت نوع از ظروف سرباز یا مسافر. هنگامی که وستبروک متوقف گرفتن بسیاری از جامپر و سخت در زمان بیش از بازیسازی وظایف هوستون شروع به ایجاد ثبات در. در ماه مارس دو هاردن و وستبروک نگاه فرسوده است که یک انتقاد در گذشته است. آینده یک استراحت طولانی با سخت شدن را کاهش وزن و داشتن نمیفهمد چگونه به تناسب با هم راکت ها یک تیم به تماشای.

در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که Kemba واکر نیست بخشی از بوستون که منجر duo اما این که چگونه خوب Jayson تاتوم و Jaylen قهوه ای شده اند در این فصل است. با توجه به برخی از صدمات آنها فقط 46 بازی با هم — فقط تحت 1,100 دقیقه است. سلتیکز اواز یا موسیقی دو نفری است که درست در وسط بسته در مکان ششم در پلاس-4.4 امتیاز در هر بازی در دقیقه 24 که تاتوم و قهوه ای و به اشتراک گذاری طبقه. احساس می کند که به عنوان بوستون یک پله زیر بهترین تیم در NBA.

مربی براد Stevens همواره منقبض شده خود را چرخش در می آیند حذفی زمان. انتظار می رود که 24 دقیقه یک بازی به پرش به حدود 28-30. با تاتوم و قهوه ای و داشتن هر دو جوان و تازه, پاهای, که یک چیز خوب برای بوستون.

Can Joel Embiid and Ben Simmons make it work in the playoffs? (AP Photo/Matt Slocum)
می Joel Embiid و بن سیمونز آن را به کار در پلی آف? (AP Photo/مت Slocum)

Philadelphia 76ers

این بحث همچنان ادامه دارد به خشم می Sixers پیروزی با جوئل Embiid و بن سیمونز? در حالی که ما نمی توانیم دقیقا در پاسخ به این سوال در اینجا اطلاعات نیست نگاه بسیار خوب است. به دلیل صدمات و بقیه فیلادلفیا این دو بازی کمتر با هم از هر دیگر در این فهرست خارج از Kawhi Leonard و پل جورج. آنها در طبقه فقط برای 789 دقیقه بیش از 38 بازی. اما حفاری های عمیق تر و که تنها 20.8 دقیقه در هر بازی. که علامت سه دقیقه کمتر در هر مسابقه نسبت به آینده کمترین اواز یا موسیقی دو نفری.

حتی بدتر ؟ این 76ers شد کمی بهتر از حتی زمانی که سیمونز و Embiid مشترک دادگاه در پلاس-0.6 امتیاز در هر بازی. که به راحتی بدترین علامت در لیست. پس از اخراج و با سیمونز آینده یک مصدومیت فیلادلفیا ممکن است هر یک از پاسخ به آن به شدت نیاز دارد در این پلی آف.

تورنتو رپتورز

رپتورز دو کایل لوری و پاسکال Siakam سرگرم کننده یک دلیل آن است که افراطی ترین جفت از یک مکار جانباز و up-and-coming جوانی. تورنتو نیز سرگرم کننده است به دلیل آن همچنان همیشه دستکمگرفتهشده. رپتورز با هم گره خورده فیلادلفیا ششم-بهترین عنوان شانس با وجود واضح بودن کنفرانس شرق دوم-بهترین تیم تمام شود.

و اعداد برای Raps’ اواز یا موسیقی دو نفری به ما بگویید که آن را نادیده گرفته است. لوری و Siakam بازی هم بیش از هر جفت در 29.1 دقیقه در هر بازی. و آنها بهترین چهارم در پلاس-5.5 امتیاز در هر بازی پشت میلواکی و دو L. A. تیم است. تورنتو سختی خواهد بود در پلی آف و لوری و Siakam هستند و دلیل عمده که چرا.

دنور ناگتس

نیکولا Jokic و جمال موری نماد قطعات به عنوان یک کل. آنها بهتر از شما فکر می کنم, اما شما هنوز هم سوالات. این دو outscores مخالفان با 4.6 امتیاز در هر بازی در 27.7 دقیقه آنها را به اشتراک طبقه. که خوب است برای پنجم بهترین.

با فرض اینکه او را سالم Jokic سخت ترین مرکز برای دفاع در این زمینه است. او بهترین تمام اطراف توهین آمیز مرد بزرگ در بازی است. او می تواند نمره از پست یا arc. او در جامد کردن توپ و او می تواند تابع به عنوان بازیساز اصلی بیش از حد. که اجازه می دهد تا موری به انجام کاری خود آمدن کردن صفحه نمایش و یا در حال اجرا pick-and-roll با Jokic. دنور می افتد سمت راست که در آن باید: خوب اما فقط کمی پشت لیکرز و کلیپرز در غرب است.

دالاس ماوریکس

چرا که آنها بوده ام بسیار محتاط با Kristaps Porzingis در فصل اول خود را از پشت پاره شده ACL Mavs باید او را به بازی و لوکا Doncic با هم تنها در 41 بازی. اما زمانی که آنها با هم بازی دالاس 3.7 امتیاز در هر بازی بهتر از مخالفان خود. که بهتر از این بیشتر-جشن duos در هر دو شیکاگو و فیلادلفیا.

Doncic یک حاشیه MVP نامزد پس از Giannis Antetokounmpo و له برون جیمز که خود را از هم جدا. Porzingis زمان در حالی که برای پیدا کردن ریتم خود است اما بازگشت به اسب شاخدار هر کس دوست داشت. این جفت است که احتمالا یک ماه دور از آسیب در پلی آف اما دالاس راه اندازی طولانی مدت است.

Miami Heat

هنگامی که شما فکر می کنم از تمام اطراف بازیکنان جیمی باتلر و بم Adebayo احتمالا نمی بلافاصله به ذهن می آیند اما آنها باید. Adebayo است که در پشت تنها نیکولا Jokic از نظر مردان بزرگ که می توانید آن را تمام انجام. و ساقی باقی مانده است یکی از بهترین راه دو بال در لیگ. آنها با هم بازی برای 28.2 دقیقه در هر بازی و میامی است plus-3.8 امتیاز در آن دقیقه است.

گرما در نقطه جالب. اگر همه چیز همانطور که انتظار می رود در راه اندازی مجدد آنها می شود چهارمین دانه در شرق. که آنها را قرار می دهد در یک دوره برخورد با دیگران در دور دوم. که matchup میامی را به عنوان آن را ضرب و شتم میلواکی در هر دو ترکیب هیرو در این فصل است. ساقی و Adebayo کلیدی دلایل گرما اعتماد به نفس در برابر NBA بهترین تیم.

یوتا جاز

زمانی که داناون میچل و رودی Gobert را طبقه هم برای بازی برای اولین بار از راه اندازی مجدد (علیه صهیون ویلیامسون و پلیکان کمتر!) همه چشم خواهد شد در شیمی است. پس از این فصل بود متوقف شد گزارش میچل و Gobert داشتن اصطکاک با توجه به Gobert رفتار اطراف coronavirus دستورالعمل. گزارش های اخیر نشان می دهد هر دو بازیکن را در نقل مکان کرد و همه خوب است.

چه چیزی نیست خوب است که تعداد آنها در دادگاه با هم. جاز اواز یا موسیقی دو بازی بیشتر بازی ها و دقیقه از هر یک از دیگر در این لیست در 61 و بیش از 1600 بود. یوتا است که هنوز هم خوب با میچل و Gobert خارج وجود دارد با هم در پلاس-3 امتیاز در هر بازی, اما این بسته برای نهم در اینجا. با Bojan Bogdanovic را به دلیل مصدومیت جاز نیاز و حتی بیشتر از میچل و Gobert و معلوم نیست اگر آنها آن را به من بدهید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>