چگونه به صورت ناشناس نظر Instagram داستان و پست بدون حساب


Instagram باعث می شود آن را آسان برای مشاهده یک حساب بدون که فرد و یا کسب و کار دانستن مگر اینکه شما می دانید انگشت خود را به طور تصادفی ورقه و بازدید دکمه مانند بر روی یک پست. گذشته از آن اگر شما مراقب باشید شما می توانید فهرست ناشناس از طریق یک حساب کاربری بدون توجه به هر کسی — فقط شما می توانید انجام این کار با Instagram داستان.

هر کسی که نوشته های یک داستان است با توجه بیننده لیست که در آن آنها می توانید از طریق هر فرد است که آن را تماشا کردند آیا آنها یک دوست یا نه. برای 48 ساعت یک Instagram کاربر می توانید ببینید اگر یک عضو خانواده معشوق سابق و یا دشمن قسم خورده است خزنده از یک فاصله خود زودگذر تصاویر و ویدئوها.

آن را کمی شرم آور به تماشای کسی داستان که شما احتمالا نباید تماشای, و است که چرا شما نیاز به آن را انجام دهد به صورت ناشناس. شما همیشه می تواند با استفاده از یک Finsta اما است که شما نیاز به ایجاد یک در وهله اول. به علاوه افراد دیگر ممکن است در حال حاضر ارتباط شما به جعلی خود را تایید, پس از آن ممکن است یک گزینه قابل دوام.

بهترین راه برای مشاهده Instagram داستان پست و بدون حساب سازندگان دانستن است که آن را بدون یک حساب کاربری در همه. Stalkhub Instagram Viewer در دسترس برای استفاده از مرورگر وب خود را اجازه می دهد تا شما را به سرعت پیدا کنید Instagram حساب های کاربری و تماشای داستان های خود را به صورت ناشناس خود را iOS یا دستگاه Android.

چگونه Stalkhub با این نسخهها کار بر روی تلفن خود را

با استفاده از مرورگر وب خود انتخاب رفتن به stalkhub.com. در زیر نوار جستجو شما دسته بندی های مختلف است که شما می توانید از طریق فهرست محبوب هشتگهای. اگر شما به دنبال چیزی خاص تر, نوع کاربری در توییتر و یا محل را در زمینه جستجو و سپس دکمه “جستجو”است.

بعد از آن شما خواهید دید زبانه برای “کاربران” “دسته” و “مکان” را در زیر نوار جستجو. شیر یکی از شما می خواهید پایین حرکت برای پیدا کردن نتایج جستجو و باز برنده است. وجود دارد مقدار زیادی از تبلیغات طوری بود هشدار داد. شما می توانید سعی کنید یک تبلیغ و یا محتوای blocker اگر آنها شما را آزار بیش از حد, اما آن را به طور کلی بهترین روش برای نگه داشتن تبلیغات برای کمک به سایت کمک مالی.

شما همچنین می توانید جستجو برای یک نام و نام خانوادگی و پیدا کردن کسی که در راه اما آن را نمی خواهد کار اگر آنها نام خود را در مشخصات خود را (در زیستی). حتی اگر آنها با استفاده از نام کامل خواهد آورد تا بسیاری از نتایج بنابراین بهتر است شما با یک نام کاربری اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک حساب خاص.

زمانی که جستجو برای یک کاربر خاص تا زمانی که حساب شما قادر خواهید بود برای دیدن مشخصات خود را. در بالا, شما می توانید عکس پروفایل, نام, نام کاربری, بیوگرافی و تعداد پست های آنها است. آن را نیز نشان می دهد که چگونه بسیاری از پیروان این حساب و همچنین به عنوان کاربران آنها زیر هر چند شما نمی توانید فهرست آن دسته از کاربران است.

اگر کاربر دارای ارسال شده در هر داستان اخیر آیا آنها اخیر و یا برجسته آنها را به نظر می رسد در وب سایت در وسط صفحه. با استفاده از دکمه های arrow به حرکت از طریق پیش نمایش از کاربر در مورد آنها نوشته شده بیش از فقط یک زن و شوهر.

به جای اینکه قادر به تنها به تماشای یک داستان برای چند ثانیه شما می توانید هر ارسال شده عکس یا ویدئو به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید. ضربه تند وشدید زدن چپ یا راست بر روی صفحه نمایش را از طریق داستان در تمام صفحه. اگر شما می خواهید به تماشای یک ویدیو شیر بر روی دکمه بازی به نظر می رسد که اگر آن را شروع به طور خودکار.

یکی از بهترین ویژگی های است که Stalkhub ارائه می دهد توانایی برای دانلود هر داستان بر روی دستگاه شما. به سادگی شیر بر روی آبی “دانلود” را فشار دهید در سمت راست بالای. در iOS شیر “دانلود” دوباره روی pop-up و آن را ذخیره شده در فایل های نرم افزار در پوشه پیش فرض برای صفری محبوبیت. در اندیشه آن باید از دانلود به طور خودکار به “دانلودها” پوشه قابل دسترس از طریق هر فایل منیجر.

برای مشاهده پست به طور منظم حرکت دورتر پایین صفحه است. در اینجا شما می توانید شیر بر روی عکس برای دیدن آن بدون هیچ گونه نگرانی در مورد به طور تصادفی به شهوت و میل آن است. شما قادر خواهید بود به نگاه به عنوان نمایش تعداد لایک اتمام تاریخ آن نوشته شده و خوانده شده از طریق هر یک از آن نظر است. نیز وجود دارد یکی دیگر از آبی دکمه دانلود در مورد شما می خواهید برای دانلود روی تصویر و یا ویدئویی را به دستگاه شما.

Stalkhub است تنها یکی از بسیاری از وب سایت است که به شما اجازه مشاهده Instagram, تصاویر, فیلم ها و داستان های غیر قابل تشخیص است. همه آنها کار بسیار به همان بنابراین شما می توانید آن را برای دیدن اگر شما مانند رابط خود بهتر است. برخی از شما می توانید سعی کنید شامل داستان Insta, Instagram داستان بیننده و instastories به نام تنها چند.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>