اولین برداشت در داخل F1 را قفل شده است و جایزه بزرگ


وجود دارد 2001 ایتالیایی جایزه بزرگ صورت گرفت که تنها چند روز پس از 9/11.

وجود دارد تاثیر فوران آتشفشان ایسلندی در سال 2010.

وجود بحرین در سال 2012 زمانی که ناآرامی های مدنی است که تا به حال مجبور به سال گذشته مسابقه لغو شد یک نقطه کانونی.

پس از آن وجود دارد ملبورن در سال جاری صورت گرفت که در زیر ابری از coronavirus تهدید است که در نهایت ناشی از آن لغو شود.

اضافه شده به این لیست در حال حاضر خواهد شد 2020 جایزه بزرگ اتریش است که احتمالا درآمد جایگاه خود را در لیست به عنوان عجیب و غریب ترین بازکن فصل در F1 تاریخ است.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن هنوز هم نمی گذشت F1 اولین بسته-درب grands جایزه بزرگ آغاز شد و روز پنج شنبه با رانندگان و اعضای تیم و مقامات و گروه را انتخاب کنید از دعوت رسانه ها در حال حاضر همه مورد استفاده قرار گرفتن به حالت عادی.

پیش از تعطیلات آخر هفته شرایط خیلی سخت به اطمینان حاصل شود که کسانی که در حال حاضر به ارمغان بیاورد و نه عفونت به محل.

هر کس از حضور در این مسابقه تا به حال به تصویب یک coronavirus سواب تست – با مقدار زیادی از فیلم ها گردش در رسانه های اجتماعی نشان دادن آن به مراتب از تجربه لذت بخش است.

سفر به این مسابقه نیز تا به حال یک کمی عجیب و غریب, احساس, با فرودگاه و هواپیما تلاش به عنوان سخت به عنوان ممکن است به اعمال اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک – اما در پایان عدم کنترل صف از افرادی که به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به شبانه روزی برای اولین بار نسبت به دور از سایر افراد است.

پس از رسیدن به Red Bull Ring روز پنج شنبه به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک خصوصی آزمون بعد از شروع جدید F1 فصل است.

در حالی که این رویداد به طور موثر قفل شده وجود ندارد بسیار امنیتی خارج از محل با اولین چک در ماشین برچسب وقوع هنگامی که شما تا به حال تبدیل به آهنگ. درخواست برای طرفداران به ماندن دور به نظر می رسد به کار کرده اند هر چند با تنها یک تنها تماشاگر بود در ورودی تکان دادن به همه آنها به عنوان در آمد.

خروج از پارک ماشین و راه رفتن به ورودی اصلی وجود دارد که متوسط بررسی و اجباری درخواست برای شستن دست ها قبل از اینکه بیشتر از هویت بررسی به طبقه بالا به مرکز رسانه.

در آسانسور بالا بود و برای اولین بار از بسیاری از اعلامیه درخواست دو متر فاصله اجتماعی حفظ شود و به طور منظم در نقاط دست عفونی قرار داده شده اند و تشویق همگان را به حفظ این ویروس به دور است. ماسک صورت اجباری هستند.

مرکز رسانه ای

Media centre <span class="copyright">Jon Noble</span>
مرکز رسانه ای جان شریف

جان شریف

و که در آن به طور معمول مرکز رسانه وزوز روز پنج شنبه اول فصل آن را در حال حاضر فوق العاده آرام است.

وجود دارد یک راه سیستم در محل بیش از حد برای جلوگیری از روزنامه نگاران و کارکنان از عبور از مسیرهای اما این به معنی یک پیاده روی طولانی در اطراف خانه اگر شما آن را وارد کنید در نقطه اشتباه.

نیز وجود داشته باشد کاملا متفاوت ریتم به کنفرانس های مطبوعاتی بیش از حد. رسانه scrums و زندگی سوالات هستند. به جای آن همه چیز در حال انجام است از راه دور با رانندگان آورده در تیم-با تیم-یک اتاق مهر و موم شده فقط با یک تصویربردار و ضروری کارکنان در حال حاضر.

رسانه ها باید قبل از ارسال سوال و این خواسته خواهد شد که توسط کنفرانس مطبوعاتی میزبان. صفر خطر است که گرفته شده از نظر اختلاط اجتماعی حباب وجود دارد که برای تیم گرفتن روزنامه نگاران در همان اتاق به عنوان رانندگان است.

دفعات بازدید:همچنین:

مرسدس ارتقاء F1 موتور برای اتریش GPF1 رو “سر و صدا و گرفتن” فصل می گوید HornerHow F1 را به مقابله با کروناویروس جدید, پروتکل

در حال حاضر روزنامه نگاران نیز مجاز نیست در حصار یا pitlane بنابراین وجود خواهد داشت هیچ راز چت با تیم مردم برای آخرین شایعات بی اساس. واتساپ خواهد بود جایی که…

از آن خواهد شد جالب دیدن چگونه آن همه نقش و اگر وجود دارد یک بحث کردن در مسیر!

نیز وجود خواهد داشت مقدار زیادی کمتر معاشرت برای همه بیش از حد. تیم کارکنان نمی تواند مخلوط کردن با هر یک از مخالفان خود را و حتی برای رسانه ها وجود خواهد داشت هیچ موقع ناهار چت.

جداول گذاشته در رسانه کوچک غذاخوری قرار داده و سخت در حد تعداد افراد مجاز به نشستن در هر یک از آنها: این یکی!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>