پرسش و پاسخ: به روز رسانی در چگونه در یاهو فانتزی بیس بال رسیدگی خواهد شد MLB را کوتاه 2020 فصل

لیگ اصلی بیس بال اعلام کرده فصل جدید برنامه با 60 بازی فصل میله میله برای شروع در جولای 23. پیدا کردن چگونه آن اثرات 2020, فانتزی, فصل بیس بال.

من در سر به سر لیگ: چه خواهد شد برنامه نگاه مانند?

سر به سر لیگ خواهد شد به طور پیش فرض به یک هفته 9 فصل — هفته 7 فصل به طور منظم و 2 هفته برگشتی معنی تنها چهار تیم را به پلی آف و هیچ bye هفته.

[هنوز هم زمان برای پیوستن و یا ایجاد یک فانتزی بیس بال لیگ برای فصل کوتاه]

من در یاهو فانتزی بیس بال لیگ برتر: چه اتفاق می افتد ؟

با توجه به کوتاه فصل و تاثیر به گیم پلی تمام یاهو فانتزی بیس بال طرفدار لیگ که پیش نویس قبل از اعلام برنامه های تجدید نظر لغو خواهد شد. ببینید ما لغو سیاست های تعریف شده در یاهو ورزشی پرداخت فانتزی شرایط استفاده از خدمات. خود را در لیگ هزینه ورود مسترد خواهد شد به شما در یاهو فانتزی, کیف پول, دیدن حساب یاهو خود را برای جزئیات بیشتر.

شما ممکن است پیوستن جدید یاهو فانتزی بیس بال لیگ برتر با به روز رسانی برنامه.

من یاهو فانتزی بیس بال لیگ یک نقد لیگ مسابقه: چه اتفاق می افتد ؟

همه خصوصی لیگ را با یک, نقدی, لیگ برتر مسابقه خواهد شد که این مسابقه لغو شد و اعضاء اتحادیه به زودی صادر می شود بازپرداخت در فانتزی خود را کیف پول. رسیدن به لیگ کمیسیون برای رسیدگی به سوال یا نگرانی.

کمیسیون ممکن است تنظیم مجدد پیش نویس و ایجاد یک پول جدید مبتنی بر مسابقه.

من در یک Roto یا امتیاز لیگ: چه تغییراتی باید انتظار من ؟

با 60 برنامه بازی ما تغییر به طور پیش فرض حداکثر نوبت و موقعیت محدوده به همان نسبت. کوزه را در حال حاضر 525 max نوبت و موقعیت بازیکنان را حداکثر 60 بازیهای انجام شده است.

وجود خواهد داشت هر گونه تغییرات به مجروح شدن لیست با توجه به COVID-19?

ما خواهد بود با افزایش تعداد پیش فرض IL اسلات از دو تا چهار تا حساب به صورت بالقوه coronavirus بیماری/تماس و صدمات دیگر به عنوان بازیکن کار و راه خود را به عقب به شکل. برای خصوصی لیگ پیدا کردن چگونه به سفارشی خود را در لیگ فهرستی از موقعیت های اینجا.

وجود خواهد داشت هر گونه تغییرات به موقعیت الزامات واجد شرایط?

وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری به موقعیت الزامات واجد شرایط بودن. بازیکنان نیاز شروع پنج یا 10 مجموع حضور در یک موقعیت برای واجد شرایط در حالی که کوزه نیاز به سه شروع به استارت یا پنج امداد ظاهر به واجد شرایط به عنوان یک مسکن.

من در یک دروازهبان لیگ و می خواهید به جست و خیز های نجومی: چه گزینه های من هستند ؟

ما در حال ارزیابی گزینه برای دروازه بان لیگ که ممکن است می خواهم به شرکت در کوتاه فانتزی فصل است.

از دیگر تغییرات می توان انتظار داشت?

  • به طور پیش فرض مهلت تجارت منتقل شده است به سپتامبر. 6.

  • اگر یک بازی می رود به نوبت یک دونده شروع خواهد شد در پایه دوم در نوبت. پارچ نخواهد شد با یک اجرا به دست آورده اگر بازیکن.

  • همه بازی ها که شروع و بعد به تعویق افتاد در نظر گرفته خواهد شد به حالت تعلیق و آمار تعداد دفعات مشاهده خواهد شد. قبلا بازی کرده بود به طور رسمی (4 1/2 یا 5 نوبت)

با تشکر برای بازی یاهو فانتزی بیس بال. ما نمی توانیم صبر کنید برای فصل برای شروع و بازی توپ!

بیشتر از Yahoo Fantasy Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>