دالتون کین در پاسخ به Skip Bayless’ انتقاد از میهن پرستان’ rookie تنگ می رسد

تابلو اعلانات مواد برای میهن پرستان جدید انگلستان را نگه می دارد در آینده و آخرین می آید از Skip Bayless.

شرکت میزبان از FOX Sports 1 نمایش “مسلم” بود که به تازگی در واکنش به گزارش میهن پرستان موافقت با امضای کارفرمایی گیری نیوتن هنگامی که او در زمان یک شات در انگلستان rookie تنگ می رسد دالتون Keene و دوین Asiasi. کین رفت و به Virginia Tech و Asiasi با حضور UCLA. هر دوی آنها انتخاب شده توسط میهن پرستان در دور سوم از سال 2020 پیش نویس NFL.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

“آنها (دو تنگ به پایان می رسد) در دور سوم و شما نمی توانید نام آنها را به خاطر هیچ کس نمی دانست آنها را در کالج فوتبال” Bayless گفت. “آنها الماس در خشن ؟ … پس یکی از آن بچه ها در حال رفتن به فقط ظهور و درخشش و تبدیل شدن به بعدی راب Gronkowski و یا حتی بعد از گرگ اولسن? آه آن را متوقف کند. نه رفتن به اتفاق می افتد.”

وجود دارد بسیاری از مسائل با Bayless’, نظرات, اما یکی که بلافاصله به ذهن می آید این است که این واقعیت نه کین و نه Asiasi نیاز به تبدیل شدن به بعدی Gronkowski یا اولسن برای ایجاد یک تاثیر مثبت بر میهن پرستان جرم.

Keene, حال, ساده, اندازه گیری پاسخ در توییتر هنگامی که هشدار به Bayless’ انتقاد.

مطمئن میهن پرستان نمی توانید مقدار تولید فیلم توهین آمیز از تنگ خود را به پایان می رسد در فصل گذشته. وجود دارد هیچ انکار که, اما برای دست کشیدن Keene و Asiasi قبل از آنها تا به حال بازی یک بازی بسیار احمقانه است. هر دو نشان داد در وقت و زمان دوباره در کالج است که آنها می تواند یک عامل در عبور از بازی به عنوان یک گیرنده و در اجرای بازی به عنوان یک مسدود کننده — این نوع از تطبیق پذیری است که میهن پرستان سر مربی لایحه Belichick ارزش زیادی است.

Bayless می پیوندد یک لیست طولانی از کارشناسان سابق بازیکنان و بحث/بحث میزبان نشان می دهد که میرم انتقادی از میهن پرستان بیش از offseason — یکی که دیده می شود چند بازیکن مهم از جمله کارفرمایی تام بردی ترک جدید انگلستان است. در واقع قبل از نیوتن پیوست میهن پرستان oddsmakers تا به حال لوایح بوفالو برنده شرق آسیا.

شما ممکن است پیدا کردن یک تیم با انگیزه در فوتبال حرفه ای از میهن پرستان در این فصل است. هیچ تیم رشد کردن تخته بولتن مواد بیشتر از انگلستان و Belichick دارای محتوای بسیار به کار با ورود به هفته 1 فصل به طور منظم.

دالتون کین در پاسخ به Skip Bayless’ انتقاد از میهن پرستان’ rookie تنگ به پایان می رسد در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>