شطرنج: Carlsen می اندازد بازی در رکورد چهار حرکت پس از دینگ قطع

مگنوس کارلسن مجموعه سوابق متعدد در حرفه خود, اما چند که انتظار می رود از 29 ساله نروژی به از دست دادن کوتاه ترین بازی ها تا کنون چهار حرکت توسط قهرمان جهان.

شرایط منحصر به فرد بود. کارلسن ملاقات چین جهان No3 دینگ Liren روز سه شنبه در مرحله نیمه نهایی از $150,000 آنلاین Chessable کارشناسی ارشد. آنها بهترین بازی از چهار بازی برای اولین مجموعه (سه) و بازی رسیده کشیده شده ،

با یک دقیقه سمت چپ هر دینگ قطع یک مشکل تکراری برای چین بازیکنان نخبه و قوانین به کارلسن برنده توسط برانند. هزاران نفر از تماشاگران حاضر نا امید شد و بنابراین شد کارلسن.

بازی با دینگ سفید باز 1 c4 e6 2 g3 Qg5? 3 Bg2 Qxd2+?? 4 Qxd2 و کارلسن استعفا داد. او توضیح داد: “من احترام بسیار زیاد برای دینگ به عنوان یک بازیکن شطرنج و به عنوان یک انسان و …من فکر می کنم آن را درست انجام دهید”.

او عمدی اختصار را کاملا مطابقت کوتاهترین همیشه جدی بازی که رفت 1 d4 Nf6 2 Bg5 c6 3 e3?? Qa5+ و سفید استعفا داد به او دست می دهد و خود را اسقف.

کارلسن بعد از آن برنده است که اولین مجموعه 3.5-2.5 و این جفت ارز خواهد شد و مجموعه دوم در روز چهارشنبه (3 بعدازظهر در chess24.com زنده و رایگان به تماشای با استاد بزرگ تفسیر). اگر دینگ برنده است که سوم و نهایی مجموعه خواهد بود در روز پنج شنبه.

پازل 2374

خوزه رائول Capablanca v روبن خوب Avro سال 1938. افسانه ای کوبا را از دست رفته نفع خود به عنوان سفید (حرکت) در اینجا رفت و کشف نشده برای 13 سال است. شما می توانید آن را پیدا کنید ؟ این “شطرنج با ماشین” را انتخاب 40 Rxg5 با قرعه کشی. در دفاع از او آن حرکت 40 کنترل زمان.

اینجا را کلیک کنید برای راه حل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>