کم است و کار سختی در بوستون فراتر از فوتبال

آیا کار خود را طول می کشد یک بازی بیشتر یک فصل یا ده سال دیگر من امیدوارم که کم نیوتن هرگز متوقف نمی شود انجام می دهند خود را “سوپرمن” روال پس از پخش.

چرا که در میان تمام استعدادهای خود نیوتن واقعی یکی از فوق العاده قدرت گرفتن مردم به خود را دارند.

این اتفاق می افتد در حال حاضر در بوستون.

اخبار نیوتن عقد قرارداد با میهن پرستان جدید انگلستان را شکست یکشنبه شب و بعد از ظهر سه شنبه بدون نیوتن داشتن لمس کردن در ماساچوست و در عین حال — او در لس آنجلس کار با یکی از هم تیمی های جدید محمد Sanu — ورزشی محلی رادیو میزبان در حال حاضر در حال بیرون کشیدن خسته فاقد-در-به-سگ-سوت استعارههای بسیاری از NFL انواع رسانه ها باید با استفاده نیوتن در سراسر زندگی حرفه ای او.

در طول 2 دقیقه و 20 ثانیه 98.5 ورزش توپی میزبان مایکل Felger و تونی Massarotti گفت نیوتن نمی خواهد به همراه میهن پرستان’ “فرهنگ” و نیوتن “dabbing” و “showboating” خواهد بود یک مشکل است. آنها رندانه است که 31 سال نمی قادر خواهد بود به “حاوی” خود را در این زمینه در زمان یک شات در نیوتن کمد لباس گفت: مربی لایحه Belichick نمی خواهد “اجازه” نیوتن جشن ها و برای اندازه گیری خوبی به ارمغان آورد تا کوتاه و ناموفق جدید انگلستان تصدی Chad Ochocinco و اشتباه Brandin آشپز و فیلیپ Dorsett دوم.

خوش آمدید به بوستون ،

Cam Newton kisses the pylon after tripping over it while celebrating a TD pass against the Eagles in 2018. This might be too upsetting for some viewers. (AP Photo/Matt Rourke)
Cam Newton بوسه های برج پس از قطع بیش از آن در حالی که جشن TD تصویب در برابر عقاب در سال 2018 است. این ممکن است بیش از حد ناراحت کننده برای برخی از بینندگان. (AP Photo/مت Rourke)

این نباید نیاز به توان گفت اما نیوتن کمد کردن زمینه صفر اثر در آنچه او می کند در این زمینه است. شما ممکن است مانند سبک خود را و یا می خواهید به تقلید از آن اما نه هر انسان مشتاق به نگاه به عنوان اساسی به عنوان یک مانکن در JCPenney مردان بخش. این ایده که چگونه نیوتن لباس به این معناست که او نباید در این پرستان’ فهرستی و یا نمی خواهد جا در پوچ است در بهترین حالت.

میهن پرستان’ “فرهنگ” است که برنده شدن و تمرکز بر مراحل است که باید در پیگیری برد. بله Belichick نمی خواهند بازیکنان هنوز هم در جشن یک هفته 4 پیروزی در روز چهارشنبه هنگامی که وجود دارد یک هفته 5 بازی برای آماده شدن برای. اما Belichick هیچ مشکلی با جشن touchdowns و پخش.

باور من نیست کسی که تحت پوشش پرستان هر روز برای تقریبا یک دهه ؟ خوب است. اجازه دهید Belichick به شما خود را:

“هیچ مشکلی وجود دارد — در واقع شما باید. هیجان زده می شود. هنگامی که شما را به یک بازی” Belichick گفت: New England بازیکنان در طول یک لحظه پخش “فوتبال زندگی” سال پیش. “جهنم نگاه همه کار برای شما قرار داده ایم به آن است. تمام زمانی که شما صرف کرده ام و به بیرون رفتن وجود دارد در یک بازی رقابتی و اجرای آن را به خوبی و بازی, شما باید در مورد آن هیجان زده. و هم تیمی های خود باید بیش از حد هیجان زده.”

راب Gronkowski را touchdown خوشه شد تئاتر با استادانه درست شده wind-up یا هیپ تکان دادن (مرتبط: ایده این است که نیوتن “شخصیت” نمی خواهد کار در انگلستان است فریبنده بیش از حد; هیچ کس تا به حال یک شخصیت بزرگتر از Gronkowski روشن و خاموش میشه و او به طور گسترده ای مورد احترام). تام بردی نزدیک به دررفتگی شانه خود را در بیش از یک مناسبت پرتاب اولین-پایین نشانه پس از پخش. LeGarrette Blount خواهد جشن با لباسهای Minutemen در منطقه پایان در ورزشگاه ژیلت. لیست در می رود.

نیوتن ایده جشن touchdowns دادن توپ به یک بچه در می ایستد. چه حرکت تند و سریع.

این ایده که نیوتن یک showboat است که در اصل یک سوت سگ است که می گوید بیشتر در مورد فرد ساخت چنین ادعا می کنند از آن نیوتن است. وجود حداقل های اخیر یک مطالعه علمی نشان می دهد که سیاه quarterbacks که نشان می دهد اعتماد به نفس هستند برچسب زده شده با عنوان “متکبر” در نرخ بالاتر از سفید quarterbacks — تماس با آن یک ضربه پنالتی برای جشن در حالی که سیاه و سفید است.

برای یک دهه نیوتن زین شده با این منفی و برچسب و دیگران حتی اگر وجود دارد نه تنها یک داستان از معتبر Panthers یا ملی NFL خبرنگار با منابع تماس او را متکبر خودخواه بد هم تیمی یا تنبل. وجود دارد نمونه های متعددی نشان دادن مخالف است.

نه تنها Belichick در فیلم گفت: او از بازیکنان جشن بزرگ پخش نیز وجود دارد شواهد کافی است که او از بازیکنان با شخصیت های بزرگ. او عاشق Ochocinco اما این رابطه با شکست مواجه شد زیرا گیرنده در تلاش برای انتخاب کنید تا جرم او عاشق شیدا خزه و وینس Wilfork و Gronkowski. Belichick ممکن است در حال حاضر خود را به عنوان یک ربات است اما آنچه مهم به او این است که آیا یک بازیکن کار خود را انجام و تولید است.

آن را توهین به نیوتن به تلقین کردن که او فاقد انضباط به تن همه چیز را اگر او خواسته شد که برای انجام این کار. فریاد “این مرد است که او چه کسی است!” عنوان اگر وجود دارد یک پاره ای از شواهد که او یک پسر بد فقط یکی وحشتناک تر را برای اضافه کردن به شمع.

مانند LeBron James که سهام همان ابرقدرت شدن مردم به خودشون نیوتن دقیقا چیزی بود که یک تیم باید از آن رهبر و کارفرمایی حق رای دادن: خوب تیمی در رختکن یک جامعه بزرگ از اعضای فعال آن است. او تا به حال موفقیت با وجود subpar خط حمله در سال های اخیر اغلب مشکوک دریافت سپاه و گرفتن کسری از حمایت دیگر quarterbacks از NFL مقامات. او به “فلکس جمعه” یک چیز در کارولینای. او به نظر می رسد به عشق کار خود را. او به پول و از همه مهمتر وقت خود را به علل متعدد.

و نه برای هیچ چیز, اما اگر نیوتن جشن در حالی که او بازی جدید برای انگلستان این دلیل است که چیزی مثبت رخ داده برای میهن پرستان. شما می دانید این تیم که موفق به کسب شش سوپر کاسه این قرن و این میزبان ظاهرا پرداخت می شود به, دنبال, نه به ذکر است ایستگاه خود را می پردازد پرستان مقدار زیادی از پول را برای پخش بازی های خود را در رادیو و تلویزیون در سراسر منطقه است. آنها شکایت که نیوتن ممکن است خوشحالم که او و خود پرستان هم تیمی آیا چیزی خوب است ؟

و نه نیوتن و نه هر کس دیگری لمس کنه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>