چرا گرما و Iguadola انجام دو سال قبل از فرمت تجارت ؟ Iguodala ارائه می دهد وضوح

گرما تصمیم گرفت قبل از همه گیر شد که در آن بهتر داشتن Andre Iguodala در آن حقوق و دستمزد کلاه در 15 میلیون دلار در فصل آینده و احتمال قریب الوقوع عامل رایگان Jae Crowder بر روی درپوش آن هم به جای قبل از مهلت تجارت سناریو داشتن جیمز جانسون در 16 میلیون دلار بعدی فصل دیون پیشخدمت در $12.7 میلیون و بارها مجروح Justise وینسلو در $13 میلیون.

اما چرا گرما به 36 سال Iguodala دو سال 30 میلیون دلار فرمت (فصل دوم – 2021-22 – تیم گزینه) در زمان Feb. 6 تجارت با ممفیس بدون حتی دیدن او یک بازی در گرما لباس است ؟

معلوم بود وجود دارد یک دلیل خوب.

Iguodala به من گفت از آن چیزی است که هر دو طرف می خواستم قبل از تجارت با ممفیس consummated شد. بنابراین گرما تا به حال به این فرمت برای تجارت انجام شود هر چند Iguodala گفت: گرما می خواستم آن را بیش از حد.

“هر دو طرف می دانستند پنجره ما – من و پنجره تیم window,” او گفت:. “همه ما می دانیم در مورد زمانی که تیم می خواهید کلاه فضا. آن را سخت برای به دست آوردن سازگار با یک گروه از بچه ها در دو ماه. اتاق قفل است یک محل خاص است. من می خواستم به جایی که در آن من می تواند به رشد با بچه ها بسیاری از استعدادهای جوان که من آن را یک تصور خوب از کمک به آنها رشد می کنند به خصوص بم [Adebayo] Kendrick Nunn, تایلر [Herro] و دانکن [رابینسون].

“من نمی خواهم آن را به یک, دو, سه ماه چیزی. پاهای من بهبود یافته است. آنها واقعا خوب است. [قبل از همه گیر] من غوطه دادن من انجام داده اند در سال است. بچه ها را دیدم و ببینید من هنوز هم برخی از بهار و چپ می توانید یک مقدار به این تیم در جزئیات در راه است که شما بیش از قوز کردن است.”

حتی اگر Iguodala مشارکتهای متوسطی هستند در فصل آینده را 15 میلیون دلار حقوق و دستمزد و درپوش شارژ نمی شود مضر به دلیل گرما تا به حال برنامه ریزی در ساخت یک چلپ چلوپ بزرگ در رایگان آژانس در تابستان امسال به هر حال.

قبل از همه گیر گرمای پیش بینی شده بود به $27 میلیون در کلاه فضایی (شمارش نیست آن عوامل کلاه دارای یک شکل است که می تواند رها کردن نزدیک به 20 میلیون دلار اگر درپوش قطره به عنوان انتظار می رود در میان انتظار می رود کاهش در لیگ درآمد به دلیل بازی در حال بازی بدون فن.

اما مگر گرمای افتضاح است زمانی که بازی رزومه در اورلاندو احتمال است که میامی خواهد بای پس با استفاده از کلاه فضایی و به جای استفاده از آن رایگان نمایندگی پرنده حقوق به تلاش برای دوباره ثبت Goran Dragic, Crowder, Derrick جونز جونیور و Meyers لئونارد.

Iguodala را 15 میلیون دلار تیم گزینه برای 2021-22 خواهد بود و بعید است اعمال می شود – مگر اینکه میامی به آن نیاز دارد برای تسهیل ورود-و-تجارت برای همه-ستاره – از آنجا که این تیم می خواهد برای رسیدن به حداکثر کلاه فضایی که در تابستان از 2021. اگر Iguodala تیم گزینه اعمال تابستان آینده میامی نمی خواهد به اندازه کافی فضا برای ورود یک عامل رایگان به حداکثر قرارداد در غیر تجارت سناریو.

تعلیق این فصل با توجه به کروناویروس به طور طبیعی می تواند منجر به اولیه زنگ برای بسیاری از بازیکنان, اما آن را به خصوص از روی حیله و تزویر برای Iguodala زیرا او معتقد است که او فقط گرد کردن به فرم پس از نه بازی در یک بازی پس از ماه ژوئن گذشته.

“من معمولا به خوبی جریان در اطراف دسامبر و سپس پیدا کردن یکی دیگر از خوب جریان در اطراف فوریه و نهایی جریان در اطراف ژوئن,” او گفت: قبل از لیگ توقف.

Iguodala وارد NBA وقفه به طور متوسط 4.4 امتیاز 3.8 ریباند 2.0 کمک 1.1 بلوک و 18.5 دقیقه در هر بازی در حالی که تیراندازی 49.0 درصد از زمینه (25 51) و 37.5 درصد (9 تا 24) در threes.

18.5 دقیقه در هر بازی خواهد بود یک شغل کم, از خود 25.3 و 23.2 به طور متوسط برای گلدن استیت دو فصل گذشته. Erik Spoelstra گفت: “نمی خواهم به بازی Iguodala بیش از 24 ساعت در هر بازی قبل از اینکه برگشتی.

Iguodala سابقه عالی کلاچ تیراندازی در ایالت طلایی را postseason اجرا می شود – و دفاعی خود را به فراست و حذفی تجربه – باید او را یک دارایی برای گرما زمانی که فصل رزومه.

قبل از فصل تعلیق Iguodala گفت: او انجام شده است چیزی در بازی هایی که او می داند که “برای تلفن های موبایل خنده دار. گاهی اوقات من سعی می کنم به بازی سخت برای خودم برای دو دقیقه بعد در حذفی شرایط. سعی کنید برای گرفتن خسته شده اید و هنوز هم یک بازی و مطمئن شوید که من با حداکثر سرعت دویدن به عقب در دفاع.

“چیزهای کوچک است که ممکن است متوجه نمی شود اما ممکن است به من کمک کند در دراز مدت است. مهم نیست که چگونه بسیاری از دقیقه من بازی من در تلاش برای خسته می شوند. تلاش برای سوزاندن سریع واقعی را ببینید که چگونه من باد دوم و خودم را در موقعیت.”

Iguodala گفت: او خوب بود با Spoelstra دقیقه محدوده.

“چند بازی من احساس واقعا خوب است و هنوز هم تا به حال انرژی سمت چپ بعد از بازی,” او گفت:. “بازی های دیگر من شده است مانند” Whew که بود؟’ شب وجود دارد من یک ریتم خوب; او متوجه شده است که او برگ من در خارج وجود دارد.

“من هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را به رشد. من در بر داشت در ماه ژوئن سال گذشته در فینال, من واقعا عالی بود یک ریتم هجومی احساس واقعا خوب شکستن بچه ها را قادر به شکستن از بچه ها پایین کردن دریبل در حالی که [قبل از لیگ خاموش کردن] آن را تقریبا مانند شما هنوز هم در اوایل فصل. دفاع مثل دوچرخه سواری برای من است.”

قبل از حرارت تجارت گزینه مطرح Iguodala شد مطالب کار در اجرایی نقش با Comcast در, سرمایه گذاری در منطقه خلیج “در حال اجرا یک صندوق به نام کاتالیزور بودجه که در آن ما در سرمایه گذاری کارآفرینان” که با کمبود بودجه روبرو هستند و کمک به آنها “آیا توان, تجارت الکترونیک پلت فرم مصرف کننده و یا سازمانی سیستم عامل است. پست من حرفه ای کار من شروع به راه اندازی در حالی که در زندگی حرفه ای من.”

ROSTER UPDATE

گرما نیست انتشار یک بازیکن یکشنبه 5 p. m. چشم پوشی مهلت معنی تنها راهی میامی می تواند جایگزین یکی از بازیکنان خود را در این فصل این است که اگر یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19 و گرما تصمیم می گیرد به جای او و یا اگر یک بازیکن مردد از اورلاندو دوباره شروع.

در آن صورت گرما می تواند نشانه ای از یک بازیکن به جای این بازیکن اما این بازیکن نمی تواند دوباره به تیم فهرستی برای مدت زمان از فصل.

در غیر این صورت گرما به حرکت رو به جلو خود را با 15 بازیکن تحت قراردادهای استاندارد و دو طرفه قرارداد بازیکنان (گیب وینسنت کایل الکساندر).

بر خلاف سال های گذشته تمام 17 بازیکن از جمله دو راه بازیکنان – خواهد بود واجد شرایط برای بازی حذفی. اما بازی شب فعال فهرستی برای بذر بازی و بازی حذفی باقی مانده است, محدود به بازیکنان 13.

گرما را با اتوبوس به جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دریاچه Buena ویستا در جولای 8 و نگه داشتن اردوگاه های آموزشی وجود دارد در پیشبرد آن Aug. 1 بذر-بازی بازکن برابر دنور.

در اینجا ما دوشنبه قطعه در یک جایزه معتبر برای احترام سابق دلفین مربی.

در اینجا من دوشنبه UM 6-بسته.

در اینجا من دوشنبه قطعه دلفین کارفرمایی جاش روزن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>