پس کجا بودند ما …

Mookie بتی است که در L. A., Gerrit کول در نیویورک جاش دونالدسون است که در مینیاپولیس هوستون آستروس در لانه سگ و dodgers در Instagram.

دقیقا همان جایی که ما به سمت چپ آنها را به سه ماه پیش است. سپس از بیس بال فصل وقایع دراماتیک شده بود Chris فروش درد آرنج و پاکسازی germy خبرنگاران از clubhouses که نامربوط و منادی برای برخی خیلی چیزهای بد. بسیاری اتفاق افتاده است پس از آن مربوط به نشستن در اطراف خانه برخی از آن مربوط به نشستن در اطراف خانه در حال تماشای صاحبان و بازیکنان گریبان اطراف در طبقه بیش از گذشته پیتزا.

آنها در حال رفتن به از سرگیری آموزش بیس بال بازی هفته آینده برای 60 بازی فصل است که احساس می کنم یکی از کسانی که wispy ماسک تنفس شما پیاده روی تا پرواز از پله ها. آنها را تست هر کس برای این ویروس و سپس برای بهترین امید بهترین بودن بی وقفه و کمی عجیب و غریب با حداکثر سرعت دویدن به پایان ماه اکتبر که sickens به عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است.

برای لحظه ای قبل از یک مدت طولانی سواب پنبه تساوی یک dab از هر معامله است که در آن وجود دارد 30 تیم reset با فهرست اسامی آنها ساخته شده است به نفع خود و یا شاید ادعا و یا برای مطمئن شوید که آنها را یک پیش نویس انتخاب کنید. کسانی که فهرست اسامی منجمد شد در ماه مارس همراه با خود بازی و یک درصد خوبی از زندگی روزمره است. بنابراین در یک جهان که در آن در مورد همه چیز تغییر کرده است, Baltimore Orioles باقی می ماند به احتمال بسیار زیاد وحشتناک است.

چگونه هر یک از آن دو به طور منظم فصل ماه از (احتمالا) fan-less, مستند, شروع پارچ-lite بیس بال نامشخص است. چه ما نمی دانیم این است که آن را به عنوان اینکه کل فصل شروع می شود با هیچ یک از و مرد در پایه دوم در 10 زمین باز یافته دریافت-’em-بیش از-دریافت-’em-در زخم زدن در مشروعیت که نیست تقصیر کسی در بیس بال.

شاید وجود خواهد داشت بیشتر ضرورت در همه چیز را که می آید. شاید بازیکنان بزرگ پیدا کردن آنها قادر به حمل یک تیم بیش از دو ماه از آنها شش. شاید پاسخ این است که عمق بازیکنان خوبی بر بازیکنان خوب چون شاید برندگان و بازندگان مشخص خواهد شد اعداد در یکی از کسانی که پیشانی دماسنج اسلحه.

With the 2020 season shortened to 60 games, at best, the Los Angeles Dodgers may only get a few months with superstar Mookie Betts roaming the outfield. They acquired the impending free agent in a blockbuster winter trade. (Photo by Norm Hall/Getty Images)
با 2020 فصل کوتاه به 60 بازی در لس آنجلس داجرز ممکن است تنها چند ماه با ستاره Mookie بتی رومینگ خود. آنها را به دست آورد قریب الوقوع عامل رایگان در فیلمهای زمستانی تجارت است. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

طراوت, فصل, بهترین تیم لس آنجلس داجرز, New York Yankees, Houston Astros و مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا. در یک فصل عادی آنها خواهد برنده شش یا هفت بازی از هر 10 بیش و بیش از این ماه پس از ماه, به طوری که مزایای به راحت بخش آگهی تا اواسط ماه اوت است. که برنده تقلا کردن.

آن را بازی بیش از 60? نه همان راه است. شما می دانید که چگونه روز باز است که همیشه مجموعه ای از آنها در امور با آهنگ و افراشتند پرچم و مودب خونسردی? این یکی را میخوام احساس کارآموز چپ درب باز در سگ پوند زمانی که پستچی آمد. یک خفاش یا دو ممکن است به اندازه کافی به عنوان یک اغل گاو یا حشم که خود را می یابد جمعی روح از روز 1 به عنوان یک زن و شوهر هفته فقط شانس گنگ زمانی که pop-ups پیدا کردن خورشید و میانه-میانه fastballs پیدا کردن دستکش و مرد دیگر نمی توانید اقامت در خارج از راه کسانی که پیشانی دماسنج اسلحه.

بنابراین آره ضمن در مورد شما را فراموش کرده چه اسکات بوروس شد تا تمام زمستان Gerrit کول نیویورک یانکی برای $324 میلیون آنتونی وست یونیورسیتی پلیس لس آنجلس فرشته برای $245 میلیون استفان عشق است هنوز هم واشنگتن ملی برای $245 میلیون Hyun-Jin Ryu است Toronto Blue Jay برای $80 میلیون نیکلاس Castellanos است سینسیناتی قرمز برای $64 میلیون دالاس Keuchel شیکاگو وایت ساکس برای $رقم 55.5 میلیون و مایک Moustakas قرمز برای $64 میلیون.

در غیر بوروس دسته جاش دونالدسون است, مینه سوتا, دوقلو, Yasmani Grandal یک White Sox, زاک ویلر یک فیلادلفیا Phillie و مدیسون Bumgarner آریزونا Diamondback.

نتیجه: یانکی ها خوب خواهد بود, خواهد شد, دوقلو, فیلیز می تواند زندگی می کنند تا سال گذشته اعتیاد به مواد مخدره این اتباع باید شروع به تبادل حداقل یک رویای تکرار فرشتگان می تواند خود را ببینید چهارم postseason بازی مایک ماهی قزل آلا عصر و قرمز و جوراب سفید اب زیر کاه شده است.

بیس بال داستان تابستان و پاییز با فرض وجود دارد بیس بال در هر دو خواهد بود داجرز و Mookie بتی که می تواند تبدیل به steamiest رمان گردباد پس از امریکا و ببر پادشاه.

در روز قبل از بهار آموزش داجرز به دست آورد و دیوید بتی قیمت از کشف Boston Red Sox برای سه بازیکن از جمله outfielder الکس Verdugo. قیمت حال 4.28 دوران در سال 2019 است و $96 میلیون چپ در قرارداد خود را که نیمی از آن در است داجرز و بتی بالا-سه بازیکن در بازی نیم دهه گذشته می تواند یک عامل آزاد پس از این فصل است. اگر وجود دارد یک فصل است. و او می تواند یک عامل رایگان در هر صورت. آنها ممکن است یک شات با هم و آن را برای رفتن به یک دیوانه بازی برگزار می شود در یک Tupperware زیستگاه.

همچنین:

Shohei Ohtani یک راه دو بازیکن دوباره در آناهایم. راست دست پارچ/چپ دست hitter وظیفه ساخته شده است که آن را به نگاه بسیار زیبا بیش از نه ماه در سال 2018 و سپس تحمل تامی جان عمل جراحی است که فقط 25 (26 جولای) خواهد بود و به طور منظم در صف و شروع چرخش است.

دو بار Cy جوان برنده جایزه کوری Kluber است که در تگزاس پس از داد و ستد از کلیولند در ماه دسامبر. رنجرز که برنده نشده postseason سری از سال 2012 انتظار می رود به رقابتی تر می شود.

پس از 15 فصل در سیاتل فلیکس هرناندز سعی خواهد کرد به کشف خود در آتلانتا.

در برانکس, Giancarlo استانتون خوب است به پس از بازی 18 بازی در سال 2019. هارون قاضی که بازی 102 بازی ها کمی hazier.

وجود دارد که مدیران جدید در بوستون (Ron Roenicke), Kansas شهرستان (مایک Matheny), هوستون (گرد و خاکی بیکر) داکس (جو Maddon), ملکه (Luis Rojas) فیلادلفیا (جو Girardi) شیکاگو (David Ross), پیتسبورگ (Derek شلتون), سان فرانسیسکو (گیب Kapler) و سن دیگو (Jayce Love).

بنابراین شما گرفتار. باز روز 23 ژوئیه. بسیاری اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن امیدوارم خوب است.

ما به شما اجازه می دانم که در پویگ.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی