به دنبال گله مصونیت از ویروس یک گزینه قابل دوام است ؟

این ایده بوجود آمده در داخل کالج, فوتبال, رختکن; در پل Finebaum را نشان می دهد رادیو و نسل Esiason و حتی منابع می گویند طی سال های اخیر Pac-12 جلسه. روز جمعه مربیان ورزشی و مقامات بخش تشکیل عملا با کنفرانس coronavirus کمیته مشورتی. ناشناس سوال قرار گرفت به کارشناسان پزشکی.

می شود آن را ممکن است و یا حس را به عمد ایجاد تیم گسترده گله ایمنی ؟

این یک سوال است که در کمین برای چند هفته در حال حاضر. آن دستاوردهای بخار به عنوان Clemson رول با وجود 37 مثبت COVID-19 انجام شد. اکثر کالج ورزشکاران که قرارداد این ویروس فکر می رود خواهد بود بدون علامت و یا خفیف علامتی. آنها می یابند و تبدیل به ایمنی و یا به طوری که آنها فکر می کنم. آنها خواهید بود به زندگی و به رقابت بپردازند. یک قدرت 5 مدیر ورزشی گفت: یاهو ورزشی است که چند بازیکن فوتبال و دیگر ورزشکاران گفت: آنها می خواهم به این ویروس در حال حاضر به طوری که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست رفته بازی در پاییز.

و در حالی که مربیان به وضوح می خواهید بازیکنان به سالم در حال حاضر و در طول فصل برخی ذکر کرده اند به یاهو ورزشی که با تیم های بزرگ و اوایل تابستان شیوع بیماری می تواند در یک مزیت رقابتی آمده سپتامبر.

یاهو ورزشی ارائه مفهوم به یک دوجین از کارشناسان بهداشت و درمان برخی از آنها توصیه کرده اند که قدرت 5 همایش و یا NCAA است. چند اذعان سطحی منطق است. “من می توانید ببینید که چرا مردم در حال فکر کردن در مورد آن می گوید:” لایحه Schaffner مشهور متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است.

ران Waldman, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جورج واشنگتن می گوید: از “مزیت رقابتی” مفهوم: “این یک راه عجیب و غریب از قرار دادن آن اما بیانیه خود احتمالا درست است.”

آنها و دیگر کارشناسان می گویند دلایل متعددی وجود دارد که فرض استفاده نمی شود ممکن است تقریبا به عنوان مهم به عنوان آن را به نظر می رسد. بسیاری از مشخص پایداری ایمنی و طولانی مدت عوارض به عنوان دو ناشناختهها. و علاوه بر Waldman می گوید: “به نظر می رسد تا حدودی منحرف به صحبت کردن در مورد [COVID-19] در آن شرایط است.”

همچنين با اذعان به مزیت رقابتی و ایجاد کننده آن توسط عمد پیمانکاری یک بیماری بالقوه کشنده دو چیز متفاوت هستند. وقتی پرسید که آیا عمدی عفونت معتبر استراتژی کارشناسان همان جواب بدهد که اعضای Pac-12 مشاوره پزشکی کمیته به روز جمعه است. به صراحت.

“هیچ” می گوید: مت Turnbull یک virologist در کلمسون.

“مطلقا هیچ اعتبار می گوید:” پل Pottinger استاد بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن است. “این یک ایده وحشتناک است و تحت هیچ شرایطی نباید کسی در مورد آن فکر می کنم.”

At least 37 Clemson players have tested positive so far for COVID-19, prompting some to wonder if teams would be wise to seek herd immunity. (AP)
حداقل 37 Clemson بازیکنان باید آزمایش مثبت تا کنون برای COVID-19 باعث برخی به تعجب می کنم اگر تیم خواهد بود عاقلانه به دنبال گله ایمنی. (AP)

عدم اطمینان از ایمنی

در قلب این “ایده وحشتناک” است که مفهوم ایمنی. شما قرارداد COVID-19. شما توسعه آنتی بادی است. پس از دوره نقاهت شما را تبدیل به ایمنی. این که چگونه دیگر coronaviruses کار گیرند. که چگونه بسیاری از کارشناسان فرض کنیم این یکی می کند.

“این موضوع را با مصونیت می گوید:” Chunhuei چی مدیر بهداشت جهانی در دانشگاه ایالتی اورگان “است چه مدت آن طول می کشد. و این تا حد زیادی متفاوت است در سراسر مختلف بیماری های مسری. برخی از آخرین عمر. برخی از آخرین تنها برای چند ماه.”

و چون COVID-19 بسیار جدید محققان مطمئن نیستند که در آن می افتد در زنجیره.

چی امتیاز به یک مطالعه اخیر که به دنبال 74 سابق بیماران نیمی از آنها بدون علامت همه آنها بهبود یافتند. آن را یافت که سطح آنتی بادی به شدت کاهش یافت و بیش از سه ماه پس از یک فرد عفونت اولیه. و در حالی که آن را نمی اثبات هر چیزی چی می گوید آن را تایید سوء ظن است که ایمنی ممکن است در گذشته تنها چند ماه. “و این نیست که یک خبر خوب,” او می گوید.

او همچنین با اشاره به یکی دیگر از پیدا کردن: “برای بیماران بدون علامت ایمنی است حتی کوتاه تر است.” به عبارت دیگر به نظر می رسد رابطه بین درجه ای از بیماری, پاسخ سیستم ایمنی بدن و آنتی بادی ضد قدرت است. “افراد جوان که دارای بیماری خفیف یا بدون علامت بیماری خود آنتی بادی ممکن است هرگز ظهور بسیار بالا می گوید:” Sankar Swaminathan ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه یوتا. “ما حتی نمی دانیم که اگر کسانی که آنتی بادی های محافظ.”

که بدان معنی است که یک بازیکن فوتبال که قراردادهای این بیماری در ماه ژوئن به خوبی می تواند قرارداد آن را دوباره در ماه اکتبر. و او می خواهم تست مثبت است. و او می تواند بیمار است. و او می خواهم به نشستن برای مدت حداقل 10 روز.

این نیز ارائه آبشاری مشکل است. “ما نمی توانیم به مردم گواهی ایمنی برای بازی این فصل فقط به این دلیل که آنها تا به حال [COVID] قبل از” Swaminathan توضیح می دهد. “اجازه دهید بگویم که من جو Lineman. من مریض است. [دو هفته بعد] من روشن من خوب است. [ماه آینده] من آماده رفتن به بازی در دانشگاه ایالتی اوهایو. سپس معلوم می شود که هم اتاقی من که تا به حال [COVID-19] قبل از تست مثبت قبل از بازی. حدس بزنید چه ؟ من ممکن است که به بازی در دانشگاه ایالتی اوهایو در روز شنبه. که من.” و از آنجا که ایمنی نمی تواند بر شمارش پروتکل برای “تماس نزدیک” ممکن است به جو Lineman فقط به عنوان آنها را به یک بازیکن کسی که قبلا قرارداد ویروس.

“در واقع” چی می گوید در نتیجه “آیا تعداد گله ایمنی است.”

آنچه در مورد عوارض دراز مدت?

طرفداران عمدی عفونت کارشناسان می گویند همچنین دست کم گرفتن خطر است. آن را در واقع پایین تر برای ورزشکاران نسبت به متوسط آمریکایی است. “این صفر” Schaffner می گوید.

“شاید اکثر آنها چرا که آنها جوان و سالم نمی خواهید برای نشان دادن علائم” Turnbull می گوید. “اما برخی از آنها در حال رفتن به نشان دادن علائم است. برخی در حال رفتن به نشان می دهد بسیار شدید علائم است.”

“و شما همیشه نمی توانید پیش بینی که جاوا بود” می افزاید: Jon Drezner, مدیر ورزشی قلب و عروق در دانشگاه واشنگتن است. “گاهی اوقات آن را ظاهرا به طور کامل سالم فردی است. … شما فقط نمی دانم.”

میزان مرگ و میر در میان کالج ورزشکار جمعیتی تقریبا قطعا بخش کوچکی از 1 درصد است. اما دیگر وجود دارد نگرانی. Drezner می گوید: “ما هنوز در حال یادگیری” در مورد پتانسیل دراز مدت اثرات ویروس. “ما همین حالا کاملا می دانم. آنچه ما میدانیم این است که وجود دارد هر دو قلبی و ریوی و عوارض ناشی از بیماری شدید. اگر ما نگاهی به افرادی که در بیمارستان بستری شده است, the sickest از بیماران که COVID-19 آنها در حدود 1 در 5 احتمال آسیب به قلب یا آسیب به ریه های خود را که می تواند در دراز مدت. که واقعا قابل توجه است.

“چه چیزی ساخته شده است که ما را در ما ورزشکار جوان جامعه است که سوال بپرسید چه اتفاقی می افتد اگر شما بدون علامت? چه اتفاقی می افتد اگر شما فقط علائم خفیف و یا شاید فقط یک شبه آنفولانزا, بیماری, اما لازم نیست که برای رفتن به بیمارستان است ؟ آیا شما هنوز هم در معرض خطر از قلب و ریه عوارض?

“به نظر خود من و که برخی از کارشناسان من با کار کرده است که شانس است که شما باید یک قلب یا ریه عارضه به طور مستقیم مربوط به شدت از این بیماری است. و بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار کم احتمال است که کسی که بدون علامت حمل SARS-CoV-2 به پایان می رسد تا با داشتن یک مشکل قلبی از آن است. من فکر می کنم این واقعا بعید است. اما ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

برخی از کارشناسان نقطه به نقطه با مشخصات بالا مطالعات موردی نشان می دهد که احتمال علائم قابل توجهی نیست و قابل اغماض است. فون میلر بود “ترسناک” تجربه ای که شامل اشکال در تنفس. رودی Gobert هنوز نه به طور کامل دوباره خود حس بویایی. شناگر کامرون van der Burgh المپیک مدال طلا مبارزه COVID برای هفته و آن را به نام “تا کنون بدترین ویروس من همیشه تحمل با وجود اینکه یک فرد سالم با قوی ریه ها زندگی می کنند یک زندگی سالم و جوان بودن.”

کارشناسان دیگر مانند Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری اشاره به این که “نه همه درگیر در یک برنامه دو و میدانی است که یک جوان نخبه ورزشکار. شما باید مربیان, شما باید کادر پزشکی شما باید مقامات, شما باید مربیان, شما باید افرادی که می توان و باید شرایط موجود.” شما همچنین باید اساتید و اعضای خانواده و به زودی به صورت کامل دانشگاه.

“ما همچنین نیاز به نگرانی در مورد آنها” Binney می گوید.

Rudy Gobert, who contracted COVID-19 back in March, says he still has not regained his sense of smell. (AP)
رودی Gobert که قرارداد COVID-19 در ماه مارس می گوید او هنوز خود را به دست آورد حس بویایی. (AP)

خطر نه ارزش مصرف

سوال عمدی عفونت مانند بسیاری از coronavirus سوال یکی از ریسک و پاداش. خطر برای ورزشکاران جوان بسیار ناچیز است. پاداش در تئوری این است که به موقع ایمنی. این سوال رو اغوا کننده است.

کارشناسان’ ضد, در خلاصه این است که ریسک به ورزشکاران خود و دیگران – بیشتر قابل توجهی از بیشتر درک کنند. پاداش ایمنی خطاپذیر است. آن ممکن است بسیار به موقع. خطر بنابراين نیست ارزش مصرف است.

“اگر شما یک مربی” Turnbull می گوید: “و شما واقعا به دنبال به سمت اکتبر, نوامبر, دسامبر به حرکت خود را به سمت [کالج فوتبال حذفی] و شما فکر می کنید بهترین چیزی که به انجام خواهد بود به جلو بروید و یک کروناویروس, پارتی, مانند آبله مرغان, پارتی, که مشکل ساز است.”

می گوید: Jared Baeten متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن: “اگر ما می دانستیم که گرفتن ایمنی در حال حاضر محافظت خواهد کسی پس از آن, و ما می دانستیم که آن شخص نمی مریض به بد مدرک, آره, البته که می شود چیزی که به انجام است. اما ما نمی دانیم که یکی از این دانشجویان است که قصد ندارم به مرگ بیمار است. و این چیزی است که همه به وزن.”

“ما نمی دانیم” باقی می ماند مشترک خودداری کنند و ساتر از خطر در بخش های بزرگ به این دلیل که ویروس است که صرف ماه های قدیمی. مطالعات طولی نیست و در عین حال بسیار طولانی است. شاید برخی از افراد جوان احساس راحت با آنچه آنها باور دارند که به خطر است. اما حتی دانشمندان می دانند که چه خطر واقعا مستلزم و نه منافع آن را به ارمغان می آورد.

“من فکر نمی کنم کسی باید در خارج وجود دارد به دنبال عفونت می گوید:” آنابل ده سنت موریس استاد بیماری های عفونی در UCLA. “وجود دارد هیچ پزشکی حرفه ای است که من فکر می کنم توصیه می کنم.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک برنامه به طور بالقوه شدید بیماری” Waldman می گوید. “یک بیماری است که می تواند در نهایت در مرگ است که می تواند شدید عواقب طولانی مدت است. و ما در حال وزن آن را در برابر فوتبال کالج است. من فکر می کنم ما نیاز به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است.”

یاهو ورزشی’ پیت Thamel کمک به این داستان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر