NFL شایعات: Cam Newton صحبت با این تیم قبل از امضای قرارداد با پرستان

Cam Newton گزارش شده است که رهبری به New England Patriots به عنوان NFL را offseason هایلایت شده توسط ستاره quarterbacks تعویض تیم همچنان ادامه دارد.

نیوتن منتشر شده توسط Carolina Panthers در ماه مارس پس از نه سال تصدی با NFC جنوبی حق رای دادن. پلنگ انتخاب نیوتن با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2011 NFL Draft, و او در این تیم به سوپر باول 50 در 2015. او همچنین برنده NFL MVP این فصل.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

با وجود قابل توجه حرفه ای ها و استعداد نیوتن باقی مانده در بازار برای چند ماه قبل اخباری یکشنبه شب از 31 سال کارفرمایی و میهن پرستان رسیدن به یک توافق در یک سال به انگیزه های لادن قرارداد.

میهن پرستان را ندارد و تنها تیم به صحبت با نیوتن در offseason. ESPN Adam Schefter گزارش روز دوشنبه که کلیولند براونز “بسیار کوتاه” گفتگو با جانباز کارفرمایی.

“حقیقت امر این است که کم نیوتن نیست که هر تیم دیگر” Schefter گفت: “Adam Schefter, پادکست”. “وجود دارد هیچ کس بود که او را خواستار و روشنایی تا گوشی خود را و تلاش برای جذب او را برای یک شهر خاص. وجود یک تیم دیگر که آیا باید یک گفتگو با او. آن را بسیار مختصر آن را نمی تواند دور. اما کلیولند براونز با من حرف Cam Newton در یک نقطه در زمان است اما این مذاکرات هرگز واقعا رفت و در هر نقطه.”

آن را کمی تعجب آور Browns خواهد بحث را به نیوتن. کلیولند در حال حاضر دارای یک استعداد جوان کارفرمایی در بیکر میفیلد که با وجود داشتن یک ناامید کننده دانشجوی سال دوم فصل در سال 2019 هنوز به آینده روشن از او. او نیز به مراتب کمتر از نیوتن و کمتر از یک آسیب و خطر است. سپس دوباره قهوه ای ساخته شده اند مقدار زیادی از سر خاراندن فهرستی از تصمیمات پس از بازگشت به لیگ برتر در فصل 1999.

اضافه کردن یک کارفرمایی با مقدار زیادی از شروع تجربه و استعداد است یک حرکت بزرگ برای میهن پرستان و یکی که نمی حمل بسیار خطر است. اگر او ضربه 2019 دور چهارم انتخاب جارت Stidham برای شروع کار میهن پرستان می تواند سختی در لیگ. ما می دانیم که نیوتن باید بسیار با انگیزه برای اثبات او هنوز هم یک لایه بازیکن و کسب یک قرارداد بهتر بعدی offseason. اگر Stidham ضربه او را برای استارت کار و سپس پرستان می دانید سال دوم کارفرمایی می تواند خود را در دراز مدت راه حل در موقعیت.

این یک قمار ارزش مصرف برای میهن پرستان با توجه به کم هزینه را به نیوتن به فاکسبرو. یک فرصت خوب وجود دارد چند تیم خواهد بود لگد زدن خود را برای حداقل صحبت کردن به نیوتن در طول آژانس رایگان. اگر سالم او می تواند بهتر از 15 یا بیشتر از لیگ شروع quarterbacks فصل آینده است.

NFL شایعات: Cam Newton صحبت با این تیم قبل از امضای قرارداد با پرستان در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>