آستین بازنشسته MLB ستاره Bonilla می شود یکی دیگر از بزرگ payday

نیویورک (س) به عنوان لیگ اصلی بیس بال بازیکنان آماده برای شروع یک coronavirus-کوتاه فصل پس از یک نبرد بیش از پول آستین بازنشسته outfielder بابی Bonilla است که خنده تمام راه را به بانک — دوباره.

Bonilla پرداخت شد $1.19 میلیون (1.05 یورو) توسط متس نیویورک روز چهارشنبه آخرین قسط در معامله باور نکردنی از متس امضا شده است که دیدن آنها پرداخت او در مجموع $29.8 میلیون در اصلی بدهی $5.9 میلیون نفر است.

این که چرا متس طرفداران آمده اند برای دیدن ژوئیه 1 به عنوان “بابی Bonilla روز” خود را به عنوان باشگاه را او پرداخت $1,193,248.20 و در آن روز هر سال از طریق 2035 — هنگامی که او خواهد بود 72 — برای یک فصل است که در آن Bonilla حتی بازی برای این تیم است.

شش-زمان All-Star Bonilla در حال حاضر 57, بازی های برگزار شده از سال 1986 از طریق 2001 به مدت هشت باشگاه های مختلف کمک می Florida Marlins تصرف خود در سال 1997 جهان تاج سری.

این متس امضا Bonilla به پنج سال معامله به ارزش 29 میلیون در ماه دسامبر سال 1991 او MLB بالاترین پرداخت بازیکن از 1992-1994 قبل از آنها معامله او را به بالتیمور در سال 1995.

Bonilla رفت و به فلوریدا در سال 1997 و پس از یک عنوان اجرای معامله شد به لس آنجلس داجرز که او را فرستاده به متس پس از سال 1998 مبارزات انتخاباتی.

ناامید کننده 1999 فصل باعث متس به انتشار Bonilla, اما آنها هنوز هم او را بدهکار $5.9 در قرارداد خود را برای یک فصل دیگر.

Bonilla و نماینده او ارائه متس یک معامله — Bonilla تاخیر خواهد پرداخت تا سال 2011 و پس از آن را پرداخت سالانه بیش از زمان با 8% بهره.

متس صاحب فرد Wilpon در زمان معامله از آنجا که او فکر خود را سرمایه گذاری با طرح Ponzi متفکر برنی Madoff خواهد او را به پرداخت 10% در بازده بیشتر نسبت به پوشش Bonilla پرداخت.

اما Madoff طرح هم پاشید و پس از سال 2008 MLB فصل, کشف یک حماسه تقلب که bilked هزاران نفر از بیش از $64 میلیارد است.

Bonilla سالانه حقوق و دستمزد بیش از برخی از زمان MLB standouts را در این سال هنگامی که بازیکنان نیاز به نرم افزار تاریخ بخشی از حقوق و دستمزد خود را برای یک برنامه است که به کاهش 60 بازی در هر تیم.

MLB برنامه ای برای باز کردن MLB فصل در 23 اکتبر با تیم های در حال پخش در صفحه اصلی استادیوم بدون فن با توجه به کشنده COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>