لیکرز گزارش به اردوگاه با پرسش های بسیاری, هیچ کدام بزرگتر از دوایت هاوارد


Will Dwight Howard be playing with the Lakers when the NBA season resumes? No word yet. <span class="copyright">(Harry How / Getty Images)</span>
خواهد دوایت هاوارد در بازی با لیکرز که NBA فصل رزومه ؟ هیچ کلمه ای نشده است. (هری چگونه / گتی ایماژ)

حدود 1 p. m. در بعد از ظهر قبل از اردوگاه های آموزشی (قسمت 2) لیکرز نمی دانم کدام بازیکنان در دسترس خواهد بود که برای اولین جلسه.

“مراحل تست است و هر روز دیگر و بنابراین من نمی تواند پیش بینی آنچه که در نتایج تست من قصد دارم برای گرفتن این بعد از ظهر خواهد بود” راب Pelinka لیکرز’ مدیر کل و معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات گفت: طی یک ویدیو کنفرانس تماس بگیرید. “و به طوری که سوال تغییرات لحظه به لحظه تست برای تست.”

چنین است که عدم اطمینان در سن COVID-19.

NBA که به حالت تعلیق عملیات مارس 11 بعد از یوتا مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود در تلاش برای از سرگیری عملیات در ماه جولای. تیم را در سفر به دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا., در دومین هفته از ماه.

لیگ اجازه خواهد داد که تیم به نگه داشتن اجباری تمرینات فردی برای بازیکنان در تیم خود امکانات شروع جمعه همان روز تیم ها باید ثبت نام سفر خود را که می تواند بزرگتر از 35 نفر از جمله 17 تا بازیکنان.

هنگامی که آنها رفتن به فلوریدا که لیکرز در حال برنامه ریزی برای انجام جولای 9, آنها خواهد بود قادر به نگه داشتن اجباری گروه تمرینات.

کسانی که قوانین تنظیم شده به عنوان سخت پروتکل تیم ها و بازیکنان باید به دنبال توجه به این ویروس است که مختل جوامع در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 125,000 آمریکایی است. حتی به عنوان موارد افزایش در فلوریدا, NBA معتقد است که پیدا کرده است یک راه امن به سر در دولت است.

“همه ما دیدن گزارش و اعداد و خوشه در شهرهای مختلف زندگی می کنیم و بخش هایی از فلوریدا” Pelinka گفت. “بله البته تعداد کسانی که در حال دلهره آور است. اما در کل هدف از ایجاد این محیط زیست است که باید این ویروس وجود داشته باشد و حفظ این ویروس در خارج از. … من فکر می کنم هدف ما به عنوان یک نهاد جمعی است که سعی کنید به جلو که آن را امن تر در داخل نسبت به خارج است.”

اگر چه تیم های دیگر نشان داده اند برخی از تست مثبت — NBA هفته گذشته اعلام کرد که 16 302 بازیکنان آزمایش مثبت — Pelinka کاهش یافته است می گویند که آیا هر لیکرز از جمله آنها بودند. لیگ موظف آغاز تست ژوئن 23.

لیکرز نمی خواهد که کهنه گارد اوری بردلی که تصمیم به جست و خیز این سفر را از نگرانی برای سلامتی پسر جوان خود را که دارای یک بیماری تنفسی است که او قرار می دهد در معرض خطر اگر او بودند به قرارداد COVID-19.

“این دشوار است به از دست دادن اوری — او سختی های دفاعی خود را به سرسختی” Pelinka گفت. “اما ما به طور کامل درک تصمیم خود را. … به عنوان یک دوست اوری و [همسر] اشلی و به عنوان یک عامل سابق از خود و خانواده خود و به عنوان GM از لیکرز من واقعا امیدوار بود برای آنها را به فرصتی برای رقابت برای قهرمانی. اما من درک می کنم که در این مثال ایمنی و خانواده اول است.”

Pelinka شده است در ارتباط با دوایت هاوارد که ابراز تردید در مورد رفتن به فلوریدا. هوارد تمرکز در این تابستان بوده است در مورد مسائل نژاد پرستی و عدالت و همچنین به عنوان یک زمان دشوار برای خانواده اش است. مادر از 6 سال درگذشت ناگهانی در ماه مارس به دلیل بیماری صرع. Pelinka گفت که هم وزن در هوارد.

“ما در حال رفتن به ادامه کار از طریق کسانی که شرایط تخفیف با دوایت حمایت از او حمایت خود را از 6 سال و امید برای بهترین که او می تواند یک بخشی از ما فهرستی در اورلاندو” Pelinka گفت.

چه بازیکنان خواهد شد در دسترس نیست و تنها علامت سوال.

لیکرز نیست و مشخص است که 35 نفر از این سازمان خواهد بود بخشی از سفر خود را و این نام می تواند حتی پس از آنها به لیگ برتر فهرست خود را در بخشی به دلیل مثبت COVID-19 آزمون بین در حال حاضر و theirdeparture می تواند تاثیر دارند.

Pelinka صحبت با مخلوطی از احتیاط و هیجان و سودا. او اذعان کرد که تلفات این آزمایش را در خانواده ها از جمله خود. اگر لیکرز به فینال آنها می تواند قفل شده است به NBA پردیس از جولای 9 تا 13 اکتبر با محدود هم خانواده است.

“من تا به حال شب در شام که در آن من بیش از نگاه و من 10 ساله و دختر اشک در چشمان او و من از او بپرسید چرا و به او می گوید: ‘این دلیل است که پدر می تواند برای 3½ ماه’?” Pelinka گفت. “بله چیزهای که بخشی از این است. اما من فکر می کنم او را درک تصویر بزرگتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر