چگونه برای دیدن تمامی تصاویر گرفته اید با تعاملی نقشه حرارتی در گوگل عکس


گوگل عکس یکی از مفید ترین برنامه ها برای ذخیره سازی مرتب سازی جستجو و به اشتراک گذاری تمام عکس ها و فیلم های شما ضبط بر روی گوشی های هوشمند خود را — اما اگر سفر شما آن را درست کردم خیلی بیشتر مفید است.

پس اخیر طراحی مجدد گوگل دوباره سازمان دهی برنامه های موجود ویژگی های اضافه شده و شسته و رفته یکی از جدید به نام نمایش بر روی نقشه. ترین درخواست از ویژگی های جدید از بازخورد کاربر نمایش نقشه به شما اجازه می دهد خود را کشف تاریخچه ویژوال عکس و عکس از طریق یک نقشه حرارتی. در اینجا این است که چگونه به آن دسترسی داشته باشید.

مرحله 1: به روز رسانی گوگل عکس

شما به دنبال برای نسخه 5.0 این نرم افزار که به ارمغان می آورد همراه با آن یک بازنگری شده آرم. در حال حاضر این احتمال وجود دارد که حتی با به روز رسانی نصب شده است که شما نمی توانید رابط کاربری جدید و یا ویژگی های. به روز رسانی کاهش یافته است در ژوئن 25, اما من نمی توانید نسخه نونما در گوگل صفحه 4XL تا دوشنبه زیر.

  • نصب گوگل عکس: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

شما می دانم زمانی که شما یک پیام خوش آمد مانند زیر. شیر “آن” به اخراج پیام و همچنان ادامه دارد.

مرحله 2: پرش به جستجو

پس از رد خوش آمدید شما ببینید, دوباره طراحی, عکس, صفحه, که در آن خاطرات را تغییر داده اند از محافل لا Instagram داستان به مستطیل در ورید Facebook داستان اما زمانی شبکه باقی می ماند همان.

شما همچنین توجه کنید که زبانه ناوبری تغییر کرده است, از عکس ها, آلبوم ها, را برای شماو به اشتراک گذاری برای عکس, جستجوو کتابخانه. شیر “جستجو” به ادامه برای دسترسی به نقشه.

(1) عکس های قدیمی UI دارای دایره خاطرات عکسها و چهار زبانه ناوبری. (2) عکس های جدید UI دارای مستطیل خاطرات را پوشش می دهد و سه زبانه است.

مرحله 3: کاوش در نقشه

مکان هایی است که بخش دوم را در صفحه جستجو سمت راست زیر مردم و حیوانات خانگی (من میگردین را برای حفظ حریم خصوصی از من مردم و حیوانات خانگی). شیر بر روی نقشه برای باز کردن منطقه خود متراکم ترین غلظت از عکس ها و ویدئوها (اولین بار خود را از طریق یک جعبه گفت و گو و توضیح داد که چگونه نقشه مشاهده آثار بیشتر در مورد این بعد). شما همچنین می توانید حرکت را از طریق لیستی از ترین-عکس, مکان و یکی را انتخاب کنید برای باز کردن نقشه مشاهده بیش تر مناطق خاص و یا جستجو برای مبهم تر مناطق از طریق نوار جستجو.

در هر صورت شما پیدا کردن یک نقشه حرارتی در نیمه بالای صفحه نمایش با یک شبکه از عکس های سازماندهی شده توسط تاریخ های زیر. در چشم انداز نقشه به نظر می رسد به سمت چپ با شبکه به سمت راست.

شیر را روی حرارت علائم به پرش به جدید ترین عکس در آن منطقه مشخص خواهد شد توسط یک پین محل با یک تصویر بند انگشتی از تصویر و یا از طریق شبکه به تماشای پین محل پرش از جایی به جای. شما می توانید برای باز کردن عکس ها در هر دو طریق دوخته تصویر بند انگشتی و یا شبکه. شما می توانید با استفاده از خرج کردن حرکات بر روی نقشه برای تنظیم مقیاس منطقه قابل مشاهده.

این ویژگی بستگی به محل داده یا از فراداده های جاسازی شده به عکس های خود را از گوشی های هوشمند خود دوربین و یا از خود و ورود دستی یا برآورد از محل نگهداری خود را از Google Location History یا نشانه.

علاوه بر عکس های شما را نجات دهد از جای دیگر در وب است که خود را حفظ داده های مکان را نشان می دهد تا در محل سکونت خود را از مبدا. برای مثال من مراجعه لس آنجلس در سال 2017, اما عکس های به اشتراک گذاشته شده با من از یک کنفرانس وجود دارد دوخته وجود دارد. من نیز هرگز به بروکلین اما من دانلود کردم یک تصویر از ق که ایجاد شد وجود دارد.

این محل پارامترها را توضیح دهد چگونه یک عکس را از من گرفت و در سابق محل کار با هیچ محسوس نشانه نشان می دهد تا در Bordeaux فرانسه. به جای پرس و جو بیشتر, من به دنبال مشاوره از جنس زنبق و سوسن DeMent و “اجازه دهید رمز و راز بود.”

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>