چگونه برای مخفی کردن تصویر-در-تصویر پنجره بر روی آی فون خود را به گوش دادن به صوتی و یا تصویری شکستن


قبلا محدود به برنامه هایی مانند Facebook و YouTube به عنوان یک ویژگی در برنامه تنها تصویر-در-تصویر: در حال حاضر یک سیستم عامل در سطح ویژگی در iOS 14. این بدان معناست که هر برنامه می تواند به سرعت تلنگر سوئیچ به شما اجازه تماشای فیلم در یک پوشش پنجره در حالی که شما چند کاره هستند در برنامه های دیگر. اما گاهی اوقات شما فقط نیاز به شنیدن صدا و دیدن این ویدئو و این کاملا ممکن است بیش از حد.

به عنوان بخشی از آن “تصویر در تصویر” ابزار اپل پخته در توانایی برای پنهان کردن پیپ پوشش پنجره در هر زمان در مورد این ویدئو بیش از حد منحرف زمانی که شما در حال تلاش برای انجام اقدامات دیگر در آی فون خود را. شما می توانید حرکت پیپ پنجره در اطراف صفحه نمایش تا حدودی اما نه همیشه به اندازه کافی و آن را هنوز هم می تواند obfuscate اطلاعات مهم در برنامه های دیگر.

با پنهان کردن پیپ پنجره صوتی هنوز هم بازی خواهد کرد اما شما حفظ کامل صفحه نمایش صفحه نمایش خود را به تمرکز بر روی کار های دیگر. بنابراین شما قادر خواهید بود به گوش دادن به صدا و شما نمی خواهد از دست هر چیزی تا زمانی که تصاویری نیست کاملا حیاتی که در آن نقطه در فیلم یا کلیپ.

راستش این راه مناسب برای لذت بردن از تمام کسانی که “صحبت سر” ویدئوها به ویژه هنگامی که خود را حامل های بی سیم deprioritizes آی فون خود را برای این ماه. علاوه بر این زمانی که شما در حال تماشای یک ویدیو با نشاط یا وحشتناک, تصاویر پیپ می تواند کمک به محافظت چشم خود را — و یا شخص دیگری چشم — ناخواسته از تصاویر.

مرحله 1: خود را پنهان پیپ تصویری, اما نگه داشتن آن صدا

برای مخفی کردن یک پیپ تصویری که, بازی, ضربه تند وشدید زدن و یا کشیدن تصویری گذشته لبه سمت چپ یا راست از روی صفحه نمایش. آن را خارج از صفحه نمایش از دید پنهان اما صدا هنوز هم کار خواهد کرد. وجود خواهد داشت یک شورون مانند کلید tab در آغوش گرفتن این سمت از صفحه نمایش که در آن شما را مخفی می کردند ،

شما می توانید انجام این حرکت که آیا این تصویری است که در حال حاضر در حال پخش و یا متوقف شده است. اگر آن را متوقف ویدیو باقی خواهد ماند و متوقف هنگامی که پنهان است.

مرحله 2: حرکت پیپ تصویری تب از راه

شما می توانید با کشیدن زبانه در هر نقطه در امتداد لبه و آن را به جای قفل بنابراین اگر آن را هنوز هم obfuscating چیزی بر روی صفحه نمایش وجود دارد شانس است که آن را آسان برای جلوگیری از حرکت تب بالا یا پایین سمت.

مرحله 3: آشکار کردن خود پیپ تصویری برای تماشای دوباره آن را

زمانی که شما مایل به رویت این ویدئو به سادگی ضربه تند وشدید زدن tab به این مرکز است. اگر شما کش رفتن به مرکز و به سمت بالا پیپ پنجره قفل خواهد شد که در گوشه ای. همان می رود اگر کشیدن مرکز و رو به پایین است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

عکس پوشش و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر