چگونه به بازگرداندن تمام صفحه تماس های دریافتی هشدار برای FaceTime, تلفن و دیگر فراخوانی برنامه ها در iOS 14


در iOS 13 و تحت هر زمان که شما در یک برنامه و یا بر روی صفحه نمایش و یک تلفن و یا تماس FaceTime در آمد کل صفحه نمایش خواهد بود گرفته شده توسط تماس های دریافتی. اپل آن را به یک ظریف بنر اطلاع رسانی در iOS 14 به طوری که آن را کاملا obfuscate آنچه شما انجام می دهند هنگامی که تماس اتفاق می افتد. شما می توانید در طراحی های قدیمی از بازگشت در صورتی که با این نسخهها کار برای شما بهتر است.

چرا این کار بهتر است برای برخی از شما ؟ برای یک بنر به سبک متن کوچکتر از متن در تمام صفحه نمایش به طوری که دومی بسیار مفید است اگر شما یک زمان سخت دیدن. علاوه بر این در صفحه نمایش کامل نسخه به شما می دهد دسترسی فوری به “یادآوری” و “پیام” دکمه در حالی که آن طول می کشد یک گام اضافی از طریق بنر های هشدار. در نهایت اگر آن را به یک ورودی FaceTime تماس ویدیویی در آن طول می کشد دو عمل از, بنر, به, پاسخ, در حالی که آن طول می کشد تنها یکی از آماده باش کامل.

بازگشت به Full-نمایش تماس های دریافتی

خوشبختانه اپل ساخته شده و تنظیم منطقی و ساده ترین چیزی که برای تنظیم. شروع به باز کردن تنظیمات و سپس سر به یا “تلفن” و یا “FaceTime.” آن را نمی خواهد مهم است که به دلیل تغییر تنظیمات برای تغییر تنظیمات برای هر دو. در حال حاضر شیر “تماس های دریافتی” و تغییر گزینه از “پرچم” را به “روی صفحه نمایش کامل.”

از حالا به بعد هر زمان که شما دریافت تماس های دریافتی با آی فون خود را قفل آنها می آیند به طور کامل. زمانی که شما آی فون قفل شده است, آیا “بنر” و یا “تمام صفحه” انتخاب شده است, این هشدار همیشه یکی از کامل پس نگه داشتن آن در ذهن.

در حالی که تنظیمات برای گوشی و FaceTime نرم افزار تغییر اولویت امر به برنامه های دیگر که با استفاده از گوشی و رابط. که شامل Facebook Messenger FreedomPop, سیگنال, اسکایپ, کساد, Wechat, WhatsApp, و غیره.

ببینید تفاوت در GIFs زیر را برای تلفن های FaceTime و برنامه های شخص ثالث.

نرم افزار تلفن: قبل و بعد از

در سمت چپ شما می توانید در iOS 14 بنر اطلاع رسانی برای ورودی تلفن تماس بگیرید. اگر شما می خواهید یک طعم کمی از راه های شما می توانید بنر پایین و یا فقط آن ضربه بزنید به تعامل کامل-صفحه اطلاع رسانی. که لازم است اگر شما می خواهید به استفاده از “یادآوری” و “پیام” دکمه. اما در سمت راست شما می توانید ببینید که چگونه واقعی “تمام صفحه” تنظیمات کار می کند.

FaceTime App: قبل و بعد از

همان را می توان گفت برای FaceTime. در سمت چپ شما می توانید در iOS 14 بنر اطلاع رسانی برای ورودی FaceTime درخواست. شما می توانید ضربه بزنید بنر و یا آن را به جلو و پایین به تعامل کامل-صفحه نمایش نگاه کنید. دوباره که لازم است اگر شما می خواهید به استفاده از “یادآوری” و “پیام” دکمه. در سمت راست شما می توانید ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد داشتن “تمام صفحه” را فعال کنید جلوتر از زمان.

برنامه های شخص ثالث: قبل و بعد از

در حالی که برنامه های شخص ثالث ممکن است متفاوت تماس ورودی, رابط, همه آنها استفاده از تلفن رابط به عنوان پایه و اساس است. بنابراین هر صوتی و یا تماس های تصویری در آینده خواهد بود شبیه به تلفن و FaceTime تماس.

در سمت چپ شما می توانید در iOS 14 بنر اطلاع رسانی برای ورودی تلگرام حلقه. شما می توانید ضربه بزنید بنر و یا آن را به جلو و پایین به تعامل کامل-سبک صفحه نمایش. دوباره که لازم است اگر شما می خواهید به استفاده از “یادآوری” و “پیام” دکمه (و نه تمام برنامه های شخص ثالث باید این گزینه). در حق این است که چگونه آن را به نظر می رسد که “تمام صفحه” تنظیم شده است در تنظیمات خود را.

همانطور که در بالا مهم نیست که اگر شما “بنر” و یا “تمام صفحه” انتخاب شده تماس صوتی و تصویری است که از طریق در حالی که آی فون خود را قفل شده است را همیشه کامل-نمایش هشدار هر چند که کاملا درست است. اگر شما بر روی قفل صفحه نمایش خود را و آن را باز بنر هنوز هم به نظر می رسد نیست. بنابراین هنگامی که ما می گویند “قفل” در اینجا منظور ما در هر نقطه اما صفحه نمایش قفل.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر