از بی کفایتی آشکار شرارت: NFL بدترین-اجرای تیم


<span>Photograph: Bill Kostroun/AP</span>
عکس: بیل Kostroun/AP

مقدار ساخته شده است از اواخر از New York Jets’ قهرمانانه تلاش برای از دست دادن خود را بهترین بازیکن, جمال Adams. جت به تنهایی نیست در پیشنهاد خود را برای بی کفایتی کمربند قهرمانی ، در اینجا مختصر و مفید از رقیب (توجه داشته باشید: این بدترین اجرا franchises در NFL به جای ضعیف ترین در این زمینه است. البته اغلب وجود دارد یک همبستگی).

New York Jets

که در آن شما حتی شروع با آدم Gase از آن همه ؟ آنچه ما در حال بازی کردن با Gase و آدامز جت ” بهترین بازیکن و این حق سرمربی است که به عنوان خنده دار به عنوان آن قابل پیش بینی است. آدامز یکی از بهترین جوان های دفاعی بازیکنان در لیگ می خواهد به ترک آنجا که ظاهرا او نمی تواند ایستاده کار با Gase – و بسیاری از هم تیمی های خود گفت: به همان احساس.

اگر این نیست صغیر از جت های فوتبال, هیچ چیز است. مالکیت تصمیم به استخدام Gase پس از او تا به حال از کار اخراج شده توسط خود را بخشی رقبای میامی دلفین ها. او embattled, متخاصم, مربی تیم با از دست دادن یک رکورد که بیگانه اتاق قفل در فلوریدا. و حدس بزنید چه اتفاقی افتاد وقتی که او آمد به نیویورک ؟ بله او را تبدیل به یک صورتی, متخاصم, مربی تیم با از دست دادن یک رکورد است که از خود بیگانه اتاق قفل است.

جت های بی کفایتی را متوقف نمی وجود دارد هر چند. آنها باید به طور مداوم خرد شده و تغییر جهت در طول سال. یک فصل این سازمان آماده است و حاضر به پذیرش پیش نویس و توسعه مدل. بعد از آن بازگشت به lobbing بزرگ paydays در پیری ستاره. تقسیم بین دو مسیر به سمت چپ آنها را با فهرستی بیبهره از تفاوت سازان.

آن را آسان و سرگرم کننده! – به سرزنش Gase برای جت مشکلات, اما آن را رنجور مالکیت که هنوز هم وجود دارد زمانی که او اجتناب ناپذیر است از کار اخراج شدند. هنوز, آن را مانند کسی است که احمق به اندازه کافی به آنها مسئولیت فراتر از در حال اجرا یک تیم فوتبال.

<span class="element-image__caption">Another packed house the Chargers.</span> <span class="element-image__credit">Photograph: Kelvin Kuo/AP</span>
یکی دیگر از بسته بندی خانه شارژر. عکس: Kelvin Kuo/AP

پور یکی برای شارژر. پس از سال ها از اول رای گیری اگر-من-تیم-نیست-بازی-آنها را-من-ریشه-برای-آنها تیم آنها کاهش یافته است به چیز بی اهمیت. حرکت به لس آنجلس یک شهر است که به نظر نمی رسد به می خواهید یک تیم NFL اجازه دهید به تنهایی دو نمی تواند رفته اند بسیار بدتر است. آنها شروع وقت خود را در لا به بازی در یک استادیوم کوچک تر از برخی از تگزاس دبیرستان عرصه فوتبال – و هنوز هم نمی تواند آن را پر کنید با طرفداران. عکس ها مثل این و این و این را تبدیل به عنوان بخشی از شارژر gameday تجربه به عنوان هر چیزی در این زمینه است. صاحب دین Spanos در حال حاضر به انکار است که این تیم می تواند در حرکت دوباره به لندن یا اوکلند و یا بازگشت به سن دیگو شهرستان که در آن تیم دور بود حرکت دوست داشتم از در خانه جدید خود را.

در این زمینه آنها نیستیم وحشتناکفقط همان شارژر: پر از استعداد و مبارزه با آسیب های خالی از سکنه وحشیانه ضرر و زیان است.

2020 مجموعه تا به زشت است. فیلیپ رودخانه در نهایت به نام زمان در کار خود را با حق رای دادن ریشه کنی و حرکت به ایندیاناپولیس. این تیم یکی از bleakest کارفرمایی عمق نمودار در لیگ به سختی راه آنها را می خواستم برای باز کردن جدید خود را به ورزشگاه حتی اگر آنها junior leaseholder.

یکی منجی: آنها هنوز هم بهترین لباس ها در لیگ.

مانند Gase بیل اوبراین سابق تهاجمی-هماهنگ کننده که کار در کنار یک افسانه (Gase با Peyton Manning; اوبراین با تام بردی) منجر به او را دریافت کلید به یک حق رای دادن.

و مانند Gase, اوبراین است بدل از یک بار امیدوار کننده توهین آمیز ذهن را به یک کارتون تبه کار. پر از نفس و اعتقاد به این که این لایحه اوبراین راه است, تنها راه تگزاسی سر مربی گرفته شده به تیم-ساختمان راه یک کودک به یک Madden حق رای دادن: بازرگانی دسته ای از پیش نویس میدارد به تناسب نیاز فوری; تعویض یک سوپراستار برای یک بازیکن که ارزش نام دیگر مسابقات بازی های خود را.

درخشش اوبراین استراتژی: او نمی تواند از دست دادن یک کار است که او به خودش. پس از تگزاسی اخراج سابق جنرال موتورز برایان Gaine از یک سال پیش آنها منصوب اوبراین به عنوان موقت GM – دادن مربی فوری کنترل است که در 53-مرد roster.

این یک خنگ کوتاه مدت بازی. موضوع: اوبراین آغاز شده به تصویر بزرگ حرکت می کند. او نقل مکان کرد Jadeveon Clowney به سیاتل برای سومین دور انتخاب کنید و دو پشتیبان linebackers. که به دنبال برخورد یک دسته از پیش نویس میدارد به برق وصل کردن یک سوراخ در امتداد خط حمله. اهالی تگزاس فرود آمد بینهایت با استعداد Laremy Tunsil اما آنها پرداخت برای خدمات خود را.

به عنوان یک نتیجه تگزاسی زد جامع مدیر کل جستجو. پاسخ فقط تا اتفاق افتاده بود … لایحه اوبراین. یکی از اولین حرکت: تعویض DeAndre هاپکینز آینده سالن از شهرت گیرنده برای دیوید جانسون به طرز وحشیانه ای کاهش یافته در حال اجرا بازگشت می کند که چیزهایی مثل این.

تگزاسی ها’ افسانه ای با استعداد کارفرمایی Deshaun واتسون شروع به شبیه LeBron James در املا با کلیولند کاوالیرز: نسل ستاره دستکاری بی کفایتی و استکبار از مدیریت.

واشنگتن

دن اسنایدر است که در لیگ ساکن تبه کار فوق العاده و البته با کمی از “فوق العاده” و و مقدار زیادی از شرارت.

پس از او در زمان مالکیت واشنگتن در سال 1999 اسنایدر به نظارت یک 142-192 رکورد ثبت شده تنها شش برنده فصل است و فقط دو حذفی برنده است. برای یک تیم است که استفاده می شود به نمایش فصل به طور منظم به عنوان یک ناراحتی جزئی در راه به یکی دیگر از سوپر باول ظاهر آن قابل توجه سقوط از فضل.

نه تنها که اسنایدر است nuked تیم شهرت. آن کاهش یافته بسیار پایین است که Baltimore Ravens پیشی گرفته واشنگتن در تلویزیون بینندگان در DC بازار است. دو و پنج 20 سال پیش که غیر قابل تصور بود. تا کنون کارآفرین به عنوان تیم رکورد dawdled از خشن به شرم آور اسنایدر بالا برده و هزینه gameday تجربه. این تیم حضور کاهش یافته است از دوم در لیگ در سال 2009 به 25 در سال 2019.

و بدون در نظر گرفتن نظرات شخصی خود را به نام مسئله اسنایدر تمایل به گوش دادن و یا شرکت در یک مکالمه یک عهد به خود کوته نظر.

اسنایدر استخدام 10 مربیان و هر تعداد از پرسنل اساتيد تلاش همه شیوه ای از استراتژی های مختلف. یکی ثابت در طول دوره: اسنایدر خود را. شما فکر می کنم چنین ضعیف ضبط بیش از یک دوره ثابت از زمان خواهد دندانه یک نفس. نه اسنایدر. او شده است به طوری قاطعانه ناشنوا به انتقاد بنابراین تمایل به سرزنش دیگران (از جمله خود fanbase) است که شما تقریبا به این معنا که او لذت می برد این نقش ایجاد کرد ادم سفیه و احمق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>