رانندگان F1 بحث در مورد اینکه آیا به زانو در بازکن فصل چهار شنبه


لندن — رانندگان فرمول یک را مورد بحث گرفتن زانو در افتتاحیه مسابقه از تاخیر نجومی یکشنبه در اتریش.

“برخی از رانندگان در حال حاضر شده است صحبت های” مک لارن راننده Lando نوریس گفت. “اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد همه ما باید آن را انجام دهد به عنوان یک شبکه است. از آن خواهد شد مورد بحث پس از درایور جلسه با جایزه بزرگ رانندگان انجمن در روز جمعه است.”

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پشتیبانی شده توسط بازیکنان فوتبال در آلمان و ایتالیا و انگلستان در نظر گرفتن زانو قبل و در طول بازی.

حمایت از BLM: مرسدس بنز مسابقه را با همه رد و بدل در سال 2020

“ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم نشان می دهد که ما مراقبت و احترام همه” نوریس گفت. “ما را به انجام آنچه درست است هنگامی که زمان می آید.”

شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون شده است صوتی در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و ماده F1 تنوع مسائل.

<em>F1 drivers Lando Norris (left) and Lewis Hamilton have been outspoken about supporting the Black Lives Matter movement and will carry “End Racism” messages on their cars this season, starting with Sunday’s F1 opener in Austria (Dan Istitene/Getty Images).</em>
رانندگان F1 Lando نوریس (سمت چپ) و لوئیس همیلتون شده اند و صریح در مورد حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و انجام خواهد داد “پایان نژادپرستی” پیام بر روی اتومبیل های خود را در این فصل با شروع روز یکشنبه F1 بازکن در اتریش (دن Istitene/گتی ایماژ).

مثل همیلتون نوریس را انجام پایان “نژاد پرستی” پیام بر روی ماشین خود را در این فصل است. 20 ساله راننده به تازگی تشویق خود را رسانه های اجتماعی زیر به امضای دادخواست زیر همیلتون انتقاد از همسالان خود برای ماندن در سکوت نیست.

“من می خواهم به انجام بهتر از هر راننده دیگر اما هر کس باید با توجه به همان فرصت و درمان همان” نوریس گفت. “این عادلانه نیست که مردم را درمان متفاوت به دلیل نژاد خود را.

“این ورزش می رسد میلیون ها نفر از مردم و بیشتر ما می توانید انجام دهید به عنوان رانندگان و تیم ها و به عنوان یک جامعه در فرمول یک بزرگتر ما تاثیر می تواند داشته باشد.”

رانندگان F1 بحث در مورد اینکه آیا به زانو در فصل بازکن یکشنبه در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>