Bryson DeChambeau در تازه کشف شده خود را از راه دور: ‘متاسفانه آقای راس’

بازی برای چهارمین هفته در یک ردیف و یک خط از بالا به 10 پس از اتمام Bryson DeChambeau هیچ برنامه ای برای کم کردن سرعت خود رویکرد تهاجمی این هفته در موشک وام مسکن کلاسیک.

DeChambeau خواهد شد شروع کردن به عنوان شرط بندی های مورد علاقه در دیترویت باشگاه گلف داشتن تبدیل نوظهور وزن به اضافه فاصله و نمرات پایین تر. او خواهید بود chugging پروتئین می لرزد و خوردن مقدار زیادی از استیک و سیب زمینی در این هفته در شهر موتوری, که در آن او همچنین انتظار دارد به تکیه بر خود راننده به حک کردن یک مدرسه قدیمی, دونالد راس طرح است.

DeChambeau دوم در فاصله رانندگی در این فصل به طور متوسط بیش از 320 متری و او انتظار دارد که روند را ادامه دهد در یک طرح است که مقدار زیادی از درخت پوشیده fairways اما چند مجازات مناطق در بازی.

گلف انتخاب کنید ‘اونا متخصص میدارد: Webb یا Bryson در موشک وام مسکن ؟

“من بازی نمی هر دو طرف نشده است, بنابراین به نظر می رسد مانند آن را نسبتا زیادی خشن” DeChambeau گفت. “من فکر می کنم بسیاری از پناهگاه که در اطراف مانند 290 (متری) بنابراین امیدوارم من قادر خواهید بود برای روشن شدن آن و کسانی که از بازی. خیلی ببخشید آقای Ross, اما شما می دانید آن است که آنچه در آن است.”

DeChambeau را unapologetic تن می آید به عنوان جای شگفتی نیست به عنوان او به نظر می رسد برای ادامه اجرای شش بالا راست-10 اتمام است که قدمت آن به فرانسه در ماه فوریه است. این می تواند اولین نگاه در راس’ کاردست در دیترویت است که قدمت آن به سال 1899. پس از سال گذشته فوق العاده کم و امتیازهای 25-تحت برنده مجموع به نظر می رسد که استراتژی تهاجمی خواهد پرداخت کافی سود سهام خشن و یا هیچ ،

“من دوست دارم به سبک دوره. آن را فقط به نظر می رسد به اندازه من. آنها مانند باشگاه های کشور سبک” DeChambeau گفت. “من در بلمونت باشگاه های کشور است که بسیار شبیه به سبک البته من راحت با آن است. من واقعا لذت بردن از این نوع دوره های آموزشی, و من احساس می کنم رشد در آنها این دوره متفاوت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>