تبدیل شدن به یک دیتا جادوگر با این Microsoft Excel & Power BI آموزش

تجزیه و تحلیل داده های یکی از پرطرفدارترین رشته های اطراف. با این مقدار اطلاعات را در نوک انگشتان ما شرکت برتر به دنبال کارشناسان برای قرار دادن تمام این اطلاعات را به دنیای واقعی استفاده کنید.

2020 استاد Microsoft Excel & Power BI گواهینامه بسته نرم افزاری است که بلیط خود را به یک حرفه ای جدید است. این نه دوره بسته نرم افزاری شامل 28 ساعت درس در دسترس است در حال حاضر فقط برای $34.99.

قدرت بی مایکروسافت و تحلیل کسب و کار خدمات. قدرت بی دسکتاپ بالا سلف سرویس اطلاعاتی کسب و کار پلت فرم است که به شما متصل با صدها نفر از منابع داده. اولین دوره راهنماهای شما را از طریق مجتمع رابطه با مدل ها و به شما می آموزد که چگونه به طراحی خیره کننده interactive dashboards از ابتدا. مربوط به دوره اکسل پیاده روی شما را از طریق با استفاده از BI برای تجسم داده ها, ایجاد بدون درز تصاویری و تجزیه و تحلیل.

اکسل یک برنامه قدرتمند برای هر کسب و کار مدرن. یک دوره موثر می آموزد 50 اکسل فرمول در 50 دقیقه. با پایان زمان که شما می دانید که چگونه به طراحی بصری گسترده در حالی که یادگیری تمام توابع لازم: مرتب سازی محاسبه قالب بندی, گروه بندی و تجسم. این ابزار کاهش اشتباهات و پیچیدگی در حالی که اجازه می دهد برای استادانه داده ها ترجمه است.

داده است به همین دلیل است که شما باید یاد بگیرند که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد اکسل نمودار و M زبان با دوره مانند یک بوت کمپ در جداول محوری نشان می دهد که شما چگونه برای ساخت داشبورد و تبدیل شدن به یک کسب و کار متریک. شما همچنین می خواهید کشف قدرت پرس و جو یک اتصال به داده های فن آوری است که اجازه می دهد تا شما را تصحیح و ترکیب منابع داده برای دیدار با تحلیلی نیاز دارد.

2020 استاد Microsoft Excel & Power BI گواهینامه بسته نرم افزاری است که در فروش فقط برای $34.99, 97% تخفیف از قیمت تمام این دوره ها ترکیب شده است.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار گنجانده شده است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>