چرا نیوتن قرارداد خبر بد برای Kaepernick

کارفرمایی بازار صحبت کرده است و برای khezri, اخبار خوب نیست.

Cam Newton مانند Jameis وینستون قبل از او امضا کرده است یک سال معامله برای کسری از آنچه که او در قبل خود قرارداد. هدف در اینجا بدیهی است که برای هر بازیکن نشان می دهد که او هنوز گاز در مخزن — نیوتن با میهن پرستان وینستون با پرستاران و حل بحران 2020 عملکرد به یک بزرگتر دراز مدت معامله بعدی offseason.

آن را نشانه ای از یک افسرده کارفرمایی بازار … و اگر شما اتفاق می افتد به یک کارفرمایی هنوز هم به دنبال یک کار شما فقط از دست داده چند دلار بیشتر کردن قیمت درخواست خود را. هنگامی که سابق MVP است “تنها” شدن انگیزه-لادن قرارداد به ارزش حداکثر $7.5 میلیون, شما می دانید, بازار بازنشانی خود سخت است. (آن است که یک نمایشگاه بازنشانی? که کاملا متفاوت از سوال است. اگر Mitchell Trubisky می شود چندگانه پنج سال نه شکل ارائه می دهد بعدی offseason, ما به شما می دانید.)

در حال حاضر به عنوان Kaepernick … نگاه فقط برای چند پاراگراف اینجا کنار این اعتراض جنبه از کار خود را و نگاه او صرفا به عنوان یک کارفرمایی. او سمت چپ San Francisco 49ers در اوایل سال 2017 امید بستن به خارج از قرارداد خود را پس از گفت او قطع شود بعد از آن در سال. در آن زمان او چاک دار درست در وسط NFL quarterback رتبه بندی. نزدیک به نه به عنوان خوب به عنوان راجرز/Brees/بردی خدمه به مراتب بهتر از این که چه کسی-که-پسر QBs خواهد بود که به امضا و برش از کف عمق نمودار بیش از سه فصل است.

Cam Newton's deal may have cost Colin Kaepernick money. (Photo by John Sciulli/WireImage)
مخفی نیوتن معامله ممکن است هزینه khezri پول است. (عکس از جان Sciulli/WireImage)

NFL آنجا که تایید شد که در آن Kaepernick تظاهرات که او را نگه داشته و بدون علامت. در حال حاضر با آگاهی اجتماعی در یک نسل بالا و احترام به ورزشکار تظاهرات در تمام زمان بالا Kaepernick به نظر می رسد به یک فرصت برای رقابت برای یک کار جدید است. اما دو سوال اصلی باقی می ماند: آیا او به اندازه کافی خوب به زمین یک فرفره است و او مایل به گرفتن ریز — دوباره نسبی — حقوق و دستمزد که از آن آمده است ؟

نقد که Kaepernick نمی تواند در یک سیستم معمولی بود که همیشه ضعیف قاب ببخشید. تیم سازه های سیستم خود را در اطراف آن کارفرمایی مهارت و هر گونه حمله هماهنگ کننده که نمی تواند طراحی یک طرح با یک تلفن همراه دقیق کارفرمایی مانند Kaepernick باید به بازگشت به بازی های “Madden” برای چند فصل است.

او هنوز هم که موبایل کارفرمایی? او هر چیزی نزدیک ؟ من در Kaepernick زنده استماع بازگشت در ماه نوامبر — که به نظر می رسد مانند یک دهه پیش و در حالی که من هیچ quarterbacks scout, من می توانم به شما بگویم این است: در حالی که Kaepernick بازوی قدرت و دقت لمس در نقطه ما نیست و تنها یک شانس به او را در هر نوع بازی اکشن. بدون پرتاب به پوشش هیچ پرتاب تحت فشار هیچ تلاشی برای شبیه سازی هر نوع گرما-از-این-لحظه استفاده از مهارت های خود را.

توسط تصادف و یا طراحی است که همه ما دیده ایم از Kaepernick از او راه می رفت خاموش این زمینه در سال جدید روز 2017 پس از 25-23 از دست دادن به Seattle Seahawks. نیوتن از سوی دیگر صرف مقدار زیادی از وقت خود را پس از دوره نقاهت بعد از یک آسیب دیدگی پس از دیگری. او رنج می برد از طریق یک سری از آفات در سال 2018 قبل از bottoming در سال 2019 و بازی فقط دو بازی.

حتی پس حتی با توجه به این واقعیت است که Kaepernick است “تازه” و نیوتن به صرف اکثریت از حرفه ای شدن در مانند پنبه حلاجی تمرین fastball که شما نه در حال حاضر نیوتن و یا Kaepernick? دقیقا.

هنوز هم وجود دارد شانس است که Kaepernick یک اردوگاه آموزشی, دعوت, حداقل تا یک تیم (لس آنجلس شارژر?) می توانید ببینید که آیا او چیزی باقی مانده در مخزن. اما به عنوان قرارداد برای نیوتن و وینستون نشان داده اند که بازار quarterbacks است در مورد به عنوان قوی به عنوان بازار کدو تنبل در ماه آوریل است.

اگر Kaepernick می خواهد در NFL اگر او را به پایگاه خود بازگشت در هر خاص حقوق و دستمزد رقم, بازار نشان می دهد او به شما نیاز به فرو کردن غرور خود را. نرخ رفتن برای یک سابق سوپر باول کارفرمایی نیست و آنچه در آن بود دو روز پیش.

_____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید با راهنمایی ها و ایده های داستان در [email protected]

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>