دوشنبه مشخص شده و 10 روز از خود انزوا نیک Watney حداقل مورد نیاز برای PGA Tour بازیکنان که تست مثبت جدید کروناویروس.

او گفت که او احساس خوب به جز برای برخی از جزئی و خستگی شاید در آورده با عمده مورد از خستگی و جز برای تمایز از تبدیل شدن به اولین بار از آنچه در حال حاضر پنج بازیکن و دو ویلچرهای که آزمایش مثبت پس از PGA Tour بازگشت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“من می گویند آن را بزرگترین احساس اولین بار برای دریافت آن” Watney گفت: در اولین مصاحبه خود پس از او مطلع شد ژوئن 19 در RBC میراث مثبت خود را تست.

“بعضی چیزها آنقدر مبهم در اطراف این چیز” او گفت:. “علائم … برخی از مردم این, برخی دریافت کنید که. من تا به حال یک تب یا سرفه کل زمان تنگی نفس. شاید که دلیل آن را بسیار ترسناک است. من هنوز هم نمی دانم چگونه و یا جایی که من آن را کردم.”

او خود را از دست داد حس بویایی احساس او به عنوان “خارج” اما گفت که در حال آمدن است. و شاید عجیب ترین احساس است که در یک گلف رفت و آمد مکرر و بدون بازی گلف.

او همچنان در هیلتن هد آیلند در ایالت کارولینای جنوبی به عنوان PGA Tour نقل مکان کرد به کانکتیکات و در حال حاضر دیترویت این هفته و پس از دو هفته در اوهایو. نشان می دهد می رود.

“بسیار خسته کننده است,” او گفت:. “بودن در جاده ها و بازی گلف یک احساس عجیب و غریب.”

سه بازیکن بیشتر آزمایش مثبت در طول مسافران قهرمانی – کامرون قهرمان قبل از مسابقات آغاز دنی مک کارتی پس از خود دور اول و دیلن Frittelli پس از او از دست رفته را کاهش دهد. دو ویلچرهای آزمایش مثبت است که باعث یک واکنش زنجیره برداشت. هریس انگلیسی آزمایش مثبت دوشنبه در موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت.

Watney صرف بخشی از دوشنبه تنظیم برای اجاره ماشین برای 17 ساعت رانندگی به شهر آستین در تگزاس که در آن او زندگی می کند کهربا و چهار کودک در محدوده سنی 6 ماه تا 6 ماه است.

“من نمی خواهم به پرواز در این نقطه,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم همه این را می توان اتلاف وقت اگر من سمت چپ در اوایل کردم و شخص دیگری بیمار است. من می خواهم احساس وحشتناک است.”

او گفت همسرش عصبی زمانی که او به نام روز آزمون. او موفق به دریافت خودش و فرزندان آزمایش روز بعد و آزمون برگشتم منفی است. یک هفته بعد هیچ گونه علائم.

Watney خندید و در تصور او ممکن است مسئول PGA Tour بازیکنان تمام شدن یک WHOOP بند است که می تواند نشانه های اولیه از ویروس. که بخشی از این سفر تلاش برای تشدید پروتکل های خود را به عنوان آن را همچنان برنامه خود را.

بند چیزی است که هشدار داده Watney.

او خریداری یک سال پیش به مطالعه خود الگوی خواب و سلامت دیگر معیارهای تلاش برای انجام همه چیز ممکن است برای کمک به 39 ساله اضافه کردن به پنج PGA Tour پیروزی و یک ظاهر رئیس جمهور جام.

او به طور معمول طول می کشد 14 تنفس در یک دقیقه. زمانی که او از خواب بیدار شدم جمعه در بندرگاه شهر آن را تا 18 که نگران او. پس از او پرسید: برای یک آزمون بود و در زمین گلف زمانی که او موفق به دریافت تماس و گفت: او تا به حال آزمایش مثبت است.

“هنگامی که شما یک عضو از WHOOP خدمات آنها همیشه در حال صحبت کردن در مورد عملکرد,” او گفت:. “آنها همچنین ارسال اطلاعات از کاربران که بدست ویروس. یک چیز مشترک بود و تنفسی هستند. من خواندن یک مقاله آنها منتشر کرده و در آن هشدار دهنده است. من از خواب بیدار نفس. آن را دشوار است به نفس. اما این چیزی که تا به دنبال من تنفسی هستند. و بر اساس آن, من فکر کردم من باید آزمایش می شود.”

Watney شناخته شده است به مودب به گسل و خود را بزرگترین نگرانی بود با گسترش ویروس. او پیامک Rory McIlroy که او را دیدم در تمرین سبز (“از راه دور” McIlroy گفت) قبل از گرفتن نتیجه. سرجیو گارسیا که پرواز با او از آستین به رئیس هیلتون گفت: Watney پیامک او را به طور مداوم. “او باید گفت: “ببخشید” به من 25 بار” گارسیا گفت.

تور شناسایی 11 نفر با آنها Watney تماس داشتند. آنها آزمایش دو بار با نتایج منفی است.

“من بسیار عصبی در مورد دادن آن به افراد دیگر” Watney گفت. “من نمی دانم که چگونه من آن را کردم. من احساس به عنوان اگر من بی پروا. که بخشی ترسناک است. آن را مانند این نامرئی سکوت چیز است.”

Watney گفت: او را به فروشگاه مواد غذایی در یک زمان در طول هفته از این مسابقات است. این جزیره مشغول به دلیل شروع تعطیلات تابستان با رستوران ها و پارکینگ های بسته بندی شده.

پس از مثبت آزمون Watney شده در اتاق خود را. او گفت: لایحه هاس’, همسر, جولی, به فروشگاه رفت و او را 10 کیسه های مواد غذایی. او صرف زمان در تلفن از کسانی که باید بررسی شود تا در او – بازیکنان ویلچرهای RBC میراث مدیر مسابقات استیو Wilmot.

Watney رفت و سه ماه بدون بازی ساخته شده و آن را از طریق سه دور – او از دست رفته در قطع استعماری – قبل از این زمان برای متوقف کردن. او شماره 123 در فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی و تست مثبت او هزینه حداقل یک ماه از رقابت. هیچ نگرانی وجود دارد – با کوتاه فصل وضعیت خود را بدون تغییر خواهد بود برای فصل آینده است.

او گفت که او احساس امنیت پس از سه روز مستقیم بدون علائم است. او قصد دارد برای شروع این دو روز سفر جاده ای در روز چهارشنبه.

“من ماسک-تا زمانی که من پیدا کردن یک متل,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی