مترقی مورد برای نگه داشتن سرود

آن شده اند که غیر قابل تصور فقط چند سال پیش اما این سنت دیرین از پخش سرود ملی قبل از, رویدادهای ورزشی در ایالات متحده آمریکا است که مشروع برای بحث.

موضوع roared به جلو بیش از آخر هفته پس از ملی فوتبال زنان لیگ شد اولین بار در آمریکای شمالی تیم لیگ ورزش برای از سرگیری مذاکرات coronavirus همه گیر و بیشتر pertinently — اولین بازگشت پس از کشتن جورج فلوید برانگیخته در سراسر جهان خشم و انزجار. به عنوان “پرچم پرستاره” قبل از بازی روز شنبه تلویزیونی در سراسر کشور NWSL چالش های جام, درب بازکن, هر استارت برای کارولینای شمالی شجاعت و پورتلند خار در زمان زانو در اعتراض به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در پی فلوید مرگ و دیگران اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر حمایت از ورزشکاران مسالمت آمیز و در سکوت گرفتن زانو هنگام سرود, یک, یاهو, اخبار, نظرسنجی به تازگی نشان داد. که نبود در مورد زمانی که آن NFL quarterback khezri آغاز تمرین در سال 2016 و یا زمانی که ایالات متحده زنان تیم ملی ستاره مگان Rapinoe تبدیل به یکی از اولین ورزشکاران برای پیوستن به او هنگامی که او زانو زد قبل از اینکه یک جفت از USWNT مسابقات بعد از آن سال.

لیگ و نهادهای حاکم در تلاش بوده اند (و عمدتا شکست) به شکل از چگونه به پاسخ مناسب از زمان. NFL در ابتدا ممنوع زانو طول سرود و سپس به سرعت تغییر ذهن خود را به عنوان بازیکن اضافی علاوه بر Kaepernick در ادامه به زانو زدن از طریق 2019 فصل است. ایالات متحده آمریکا فوتبال, فدراسیون اجرا حکومت در برابر زانو است که در جای خود نگه داشته به مدت سه سال قبل از اینکه اوراق در اوایل این ماه تحت فشار رسانه ها و خود بازیکنان است. پس از تماس برای جلوگیری از پخش سرود قبل از داخلی, رویدادهای ورزشی, بدست, تنها بلندتر.

به عنوان اولین لیگ بازگشت فلوید پس از مرگ NWSL رهبری می دانستند که در آن بازیکنان می خواستم برای ایجاد یک بیانیه و در نتیجه می خواستم سرود ایفا کرده است. لیگ برتر فوتبال, از سوی دیگر گفت: آن را نمی خواهد بازی سرود قبل از بازی زمانی که آن را در تابستان مسابقات لگد کردن در اورلاندو فلوریدا در جولای 8.

ظاهرا این تصمیم به دلیل بحران بهداشت و درمان جلوگیری خواهد شد طرفداران از حضور در.

واقعیت این است که داشتن طرفداران در حضور و غیاب نیز به لیگ یک بهانه مناسب برای جلوگیری از جنجال در دسترس نباشد. در یک راه خلاص شدن از سرود در حال حاضر احساس می کند مانند یک پلیس از, یک راه آسان برای اجازه دهید لیگ و طرفداران قلاب را از داشتن به صورت جدی مسائل آنها باید به مقابله با.

The playing of the national anthem at sporting events provides athletes one of the highest-profile platforms for protest imaginable. (AP Photo/Jeff Chiu)
پخش سرود ملی در, رویدادهای ورزشی, ورزشکاران فراهم می کند یکی از بالاترین مشخصات سیستم عامل برای اعتراض قابل تصور است. (AP Photo/جف Chiu)

یکی قطعا می تواند استدلال می کنند که NWSL قرار است بازیکنان خود را در یک وضعیت دشوار است. برخی را دیدم تصویر کیسی یک بازیکن سیاه و سفید در شیکاگو ستاره های قرمز پس از غلبه بر احساسات در طول سرود که هم تیمی جولی Ertz بود به معنای واقعی کلمه ابتلا به اشک خود را به عنوان ارزان بهره برداری. چند بازیکن است که تصمیم ندارد به زانو زدن در کنار هم تیمی های خود را شد به سرعت مورد در رسانه های اجتماعی. بسیاری از بازیکنان بین المللی در لیگ مجبور شدند به موقعیت ناراحت کننده از نیاز به انتخاب یک طرف.

اما مردم “ناراحت کننده” و درخواست از آنها به “انتخاب یک طرف” دقیقا همان چیزی است Kaepernick و Rapinoe می خواستم برای انجام در سال 2016. بسیاری از منتقدان از آن ساخته شده در مورد پرچم یا نظامی که آن را هرگز. (سبز کلاه بره پیشنهاد Kaepernick زانو زدن به نشان احترام به خدمات اعضا.) اما بسیاری نیز ادعا کرد که آنها می خواستند آن دو ورزشکار و دیگران به صحبت کردن در راه های مختلفو یا در زمان های مختلفو در طول سرود زیرا پس از آن نمی شود به طوری که در چهره خود را. سپس آنها نمی خواهد که به فکر می کنم در مورد زشت قسمت هایی از تاریخ آمریکا این کشور را گناه اصلی برده داری و یا شرم آور محرومیت از مردم که همچنان به این روز است.

بیش از این ماه گذشته و یا پس بخش قابل توجهی از جمعیت ایالات متحده مجبور شده است برای مقابله با کسانی که حقایق مستقیم و معنی دار راه برای اولین بار در زندگی خود را. را در مورد ماندگاری و تغییر آن دشوار مکالمات نیاز به نگه داشتن اتفاق می افتد.

یکی از مهمترین و صدای مهیجی از NWSL را آخر هفته باز آمد از ستاره قرمز مدافع سارا Gorden. “من ایستاده زمانی که مردم در پشت میله های زندان نیست نامتناسب سیاه یا لاتین” Gorden نوشت: در Instagram. “هنگامی که پسر من می تواند به محله خود مدرسه به دلیل آن است که همان منابع به عنوان یکی از ما اعمال ثروتمند سفید محله.

“من ایستاده زمانی که این کشور به نظر می رسد همان برای من سیاه و سفید پسر به عنوان آن را برای خود و سفید پسر/دختر” او ادامه داد: همچنین پس از اشاره به نامتناسب ثروت شکاف و مرگ و میر مادران نرخ بین نژادها. “تا آن زمان من زانو زدن.”

یک مورد وجود دارد ساخته می شود برای خلاص شدن از سرود قبل از داخلی رویدادهای ورزشی. اما مسائل Gorden افزایش نمی خواهید در هر نقطه و نه نواختن سرود دیگر مانع مردم واقعا از خود می پرسند چه نوع کشوری که می خواهید به ترک به فرزندان خود از چه طرف از تاریخچه آنها می خواهند به در.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>