Null Byte راهنمای چاپ 3D برای هکرها


پرینتر 3D اجازه می دهد تا هکرها و سازندگان به طور یکسان برای ایجاد چیزی از هیچ است. آنها باور نکردنی تکنولوژی است که به شما امکان ساخت محافظ موارد را پوشش می دهد و برای دنده مانند یک wardriving تلفن و تمشک Pi-سوراخ. 3D printers حتی می تواند به شما کمک کند در یک اتصال وقتی چیزی می شکند و آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن بخشی از آنجایی که شما فقط می توانید یکی در چاپ خود را.

و با پرینتر 3D بودن نسبتا ارزان این روزها کمی وجود دارد دلیلی برای دریافت یک اگر شما فکر می کنم شما می خواهم که استفاده های بسیاری برای آن است. هر کسی با 200 دلار به 300 دلار شروع می توانید چاپ 3D ساده و یا پیچیده اشیاء پلاستیکی در خانه با استفاده از گزینه های مقرون به صرفه مانند Creality Ender 3.

اگر شما جدید به چاپ 3D ما شیرجه رفتن به مبانی است که هر بار چاپگر 3D کاربر نیاز به رفتن را از طریق به ایجاد اولین چاپ. چاپ 3D نیست دقیقا ساده, بنابراین شما نمی توانید فقط با قرار دادن هر نوع پلاستیک در دستگاه و شروع به سمت راست دور. اما آن را نمی خواهد برای رسیدن به سرعت با مراحل کلی. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف و مارک های پرینتر 3D وجود دارد اما ما با تمرکز به طور عمده در منبع باز آنهایی که مانند Creality Ender 3.

چه خوب چاپگر 3D به خرید ؟

به دنبال همراه, شما نیاز به یک چاپگر 3D. پس از انجام برخی تحقیقات و برخی در خانه, تست, توصیه ما به رفتن با Creality Ender 3, Creality Ender 3X یا Creality Ender 3 Pro از آنجا که کیفیت چاپ فوق العاده است حق خارج از جعبه.

اصلی Creality Ender 3 مقرون به صرفه باز-منبع مستند چاپگر با یک جامعه بزرگ در پشت آن. این یک گزینه جامد بیش از دیگر صرفه پرینتر مانند Anet A8. اما آن Creality Ender بهتر است ؟

نرم افزار مدل بزرگترین ارتقا بهتر اکستروژن برای محور Y پایه که تثبیت چاپ بهتر است. منبع تغذیه واحد کوچکتر است و ساکت تر, هیئت فن در پایین به جای بالا برای جلوگیری از سقوط رشته بیت و آن را به یک چاپ مغناطیسی تخت به کمک رشته چسبندگی و از بین بردن چاپ.

X مدل شیشه ای چاپ تخت است که قرار بود حتی بهتر از نرم افزار مغناطیسی یکی. آن را نیز بهبود می بخشد اکسترودر برای کاهش کفش های چوبی, کاهش چاپگر کلی سر و صدا و همراه با چاپ اضافی نازل. بسیاری از داوران حاضر مانند X در طول Pro, اما بسیاری از حفظ اصل است بیش از اندازه کافی خوب برای مبتدیان.

Creality همچنین باعث می شود نسخه های جدیدتر به نام Ender 5, Ender 5 Pro و Ender 5 به علاوه بنابراین شما می توانید نگاه به این مدل بیش از حد. برای ما قدیمی تر 3 مدل کاملا خوب و هزینه کمتر اما Ender 5 به علاوه ارزش به دنبال اگر شما می خواهید برای ایجاد آیتم های بزرگتر و استطاعت بسیار بالاتر از قیمت….

چه چیز دیگری شما نیاز دارید?

گذشته از منبع باز 3D پرینتر شما نیاز به یک منبع باز برش, نرم افزار برای کامپیوتر شما. یکی از ما در حال استفاده است Ultimaker Cura. پس از دانلود و آن را نصب کنید و یا برنامه دیگری مثل قبل ادامه دارد. ما آن را دوست دارم به دلیل آن رایگان است و Creality Ender 3 یکی از آن موجود 3D printers.

مرحله 1: خود را در سطح 3D چاپگر, تخت

هنگامی که چاپگر خود را مونتاژ شده است, شما نیاز به مطمئن شوید که آن است که به طور کامل سطح. اول از چاپگر منو مطمئن شوید که “خودکار صفحه اصلی” در این است که سر چاپگر به طوری که X/Y/Z محور بازگشت به صفحه اصلی موقعیت که در آن شما می توانید استفاده از آن برای کمک به درست. حالا از منوی غیر فعال کردن آن استپر موتور با “غیر فعال کردن استپر” بنابراین شما می توانید حرکت تخت و چاپ سر آزادانه.

بعد یک تکه کاغذ و ذخیره آن بر روی تخت زیر چاپگر نازل است. با استفاده از دستگیره زیر تخت برای تنظیم ارتفاع بستر و موقعیت و بستر به طوری که نازل شده است فقط به سختی خراش دادن کاغذ اما طوری که کاغذ هنوز هم می تواند آزادانه حرکت در اطراف. سپس با حرکت سر به گوشه دیگر و انجام چیزی مشابه به همین.

هنگامی که انجام می شود در هر چهار طرف آن را دوباره سعی کنید در هر گوشه ای به مطمئن شوید که هیچ چیز تغییر کرده است از تنظیم دیگر مناطق است. پس از آن به نظر می رسد سطح, شما خوب به نگه داشتن در حال حرکت.

مرحله 2: بار رشته & Select a Test نسخه قابل چاپ

در حال حاضر حرارت نازل به درجه حرارت خود را رشته می گوید برای چاپ در. برای PLA (polylactic acid یا polylactide) می توان آن را بین 200-235 درجه سانتیگراد (392-455 درجه فارنهایت). یک بار نازل شده است در حق متوسط شما می توانید خوراک رشته به اکسترودر و لوله پایین نگه داشتن فنر اهرم اجازه می دهد تا این رشته به تصویب از طریق.

هنگامی که آن را لود و تخت است که سطح را انتخاب کنید یک تست چاپ کنید اگر که واقعا سطح. خوب است که ما مایل به استفاده از “Ender 3 سطح تخت” در Thingiverse توسط Elproducts. آن را چاپ کردن یک مربع بزرگ و اگر بستر است وارد راست آن را در ظروف سرباز یا مسافر تا در یک یا چند گوشه در میدان پس از آن شما می توانید تشخیص که در آن است و آن را تعمیر.

مرحله 3: دانلود مدل خود را و باز کردن آن در Cura

بعدی خواهیم بود برش مدل ما با استفاده از رایگان Ultimaker Cura. قبل از اینکه شما می توانید انجام این کار شما نیاز به یک مدل است که شما می توانید ساخت از ابتدا و یا دریافت آنلاین از جایی مانند Thingiverse. در فیلم ما, ما در حال چاپ کردن یک لانه زنبوری گلدان. هر آنچه در آن است, مطمئن شوید که آن را به یک فایل STL است که یک فرمت است که Cura می پذیرد.

در Thingiverse شما می توانید ببینید اگر این مدل به خوبی کار می کند چاپ فقط با مشاهده افراد دیگر محصولات به پایان رسید و remixes که به شما دید بهتری از چگونه آن را به نظر می رسد و چگونه می توان آن را بهینه سازی.

پس از تنظیمات خود پرینتر 3D مدل در Cura و تنظیم دستگاه را به تنظیمات خود را باز مدل بالا و شما باید آن را ببینید نمایش داده شده به شرح زیر است.

با کلیک بر روی مدل خود را و شما خواهید دید که شما می توانید آن را تغییر دهید و با کنترل در سمت چپ. کسانی که شامل Move, Scale, Rotate, اینه, هر مدل تنظیمات و پشتیبانی مسدود کننده. “حرکت” مفید است اگر یک منطقه از تخت خود را که با این نسخهها کار بهتر از مناطق دیگر; شما به سادگی می توانید حرکت به آن منطقه ، “مقیاس” خوب است اگر شما می خواهید برای مدل کوچکتر یا بزرگتر فقط در چند ثانیه.

اگر شما قبلا انجام شده نیست بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب نوع مواد استفاده می کنید و اندازه نازل چاپگر خود را. شما می توانید انجام دهید که از دکمه بعدی به “کیفیت” تنظیمات که به نظر می رسد مانند یک نظر کادر زرد. شما می توانید انتخاب کنید PLA, PETG, و یا هر تعداد از رشته انواع.

با کلیک بر روی “کیفیت” تب در بالا و سمت راست و تنظیم تنظیمات برای خود رشته. پیش فرض آن را به “توصیه می شود” با کیفیت اما شما می توانید با کلیک بر روی “سفارشی” را به ریز لحن چیز است. ما در حال رفتن به رفتن با کیفیت پویا پس از آن چاپ و در رزولوشن بالاتر که در آن چاپ نازل می کند را افزایش نمی دهد به همان اندازه به عنوان با کیفیت استاندارد, که بدان معنی است که آن را تنگ تر چاپ کنید. بالاتر از کیفیت های دیگر چاپ می کشد اما آن را تا به شما.

برخی از چیزهایی که شما می توانید تنظیم شامل لایه ارتفاع دیوار ضخامت دیوار تعداد خط افقی گسترش پر تراکم و الگوی چاپ دما, سرعت چاپ, جمع, چاپ, خنک کننده, فن سرعت ساخت بشقاب چسبندگی نوع و دو اکستروژن. در تنظیمات شما می توانید شناور بیش از هر موضوع برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن.

مطمئن شوید که برای تنظیم اراضی موات به چیزی بین 15 و 20 برای چاپ است که نیاز نیست به دیوانه قوی است. این بررسی منطقه از چاپ است که فقط نیاز به پر اما قابل رویت نیست در همه جا در محصول به پایان رسید.

برای کمک در کیفیت چاپ چک کردن اینترنتی ما سلاح آزمایشگاه ویدئو بالا را پوشش می دهد که برخی دیگر از بایدها و نبایدها برای این تنظیمات از جمله چگونه بالا شما می خواهید تخت خود را چاپ و درجه حرارت.

گام 4: پیش نمایش و ذخیره قطعه قطعه چاپ

هنگامی که شما راضی هستید از آن زمان برای ذخیره فایل به عنوان G-code است که مانند GPS جهت نازل چاپگر. هنگامی که ما بر “برش” برای طراحی شما باید یک برآورد زمان در سمت راست پایین.

ایست که یک مدت زمان طولانی. که راه بیش از حد طولانی برای من بی تابی, بنابراین من قصد دارم به تنظیم برخی از تنظیمات آن را به چیزی است که می تواند سریعتر. من فقط رفتن به همه چیز کوچکتر از آن تست.

در حال حاضر ببینید که چگونه آن را انجام چاپ شما می توانید با کلیک بر روی “پیش نمایش” در سمت راست پایین در برآورد زمان و یا در “پیش نمایش” تب بالا. شما می توانید تنظیم لغزنده در سمت راست و پایین برای دیدن چگونه آن کار می کنند. شما همچنین باید قادر به دیدن هر پشتیبانی که ساخته خواهد شد.

اگر شما شاد با چه چیزهایی, نگاه, ذخیره فایل یا “ذخیره در درایو قابل جابجایی” یا “ذخیره در فایل” در زمان برآورد جعبه. ذخیره آن به کارت حافظه microSD به صورت چاپگر.

گام 5: بار مدل خود را بر روی کارت SD

در مقابل چاپگر وجود دارد باید به یک نقطه که در آن یک کارت SD می رود. بار G-code وجود دارد که شما می خواهید برای چاپ که باید در حال حاضر انجام می شود و سپس با قرار دادن کارت حافظه SD در به طوری که ماشین می توانید آن را پیدا کنید.

مرحله 6: چاپ از G-Code

در چاپگر, منو, را انتخاب کنید “خودکار صفحه اصلی” دوباره به “کنترل است.” در اینجا شما می توانید پیش گرم کردن رختخواب و نازل است. در حال حاضر را انتخاب کنید “چاپ از TF” و با انتخاب G-code شما را بر روی کارت خود را.

چاپگر خود را گرم خواهد شد تا بستر برای اولین بار, سپس اکسترودر و سپس شروع به چاپ. اگر مشکل دارید سعی کنید مطمئن شوید تخت گرم است به طوری که پلاستیک نمی پیچ و تاب تمیز کردن با الکل و یا سعی کنید نقاش آبی نوار با یک لایه نازک از چسب چوب برای چسبندگی.

آغاز به کار با 3D چاپ آسان است با پرینتر مانند Creality Ender 3 و دیگر ارزان منبع باز پرینتر. هنگامی که شما در پیدا کردن افراد دیگر چاپ بر روی اینترنت, شما می توانید آنها را امتحان کنید خود را و سپس سعی کنید پوسته پوسته شدن آنها و برش آنها متفاوت است. در نهایت شما می توانید حرکت بر روی خود انجام چاپ.

در حال حاضر در حالی که این چاپگر فوق العاده همه کاره و چاپ می تواند بسیاری از پلاستیک این معنا نیست که می توانید نسخه قابل چاپ, همه چیز, بنابراین اگر شما نیاز به یک مهندسی قوی تر-سبک پلاستیکی و سپس شما ممکن است بخواهید نگاهی به گران تر پرینتر.

قبل از من ثبت نام کردن مطمئن شوید که هرگز خود را تنظیم چاپگر بیش از 240 درجه سانتیگراد و یا شما خواهد شد انتشار سرطانی دود. فقط به حال به آن می گویند.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط Retia/Null Byte

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>