‘Solskjaer اعتماد من در حال حاضر بیشتر’ – Matic مثبت در مورد ‘سرباز’ نقش در منچستر یونایتد را تیم ملی

Nemanja Matic اصرار دارد که او در حال حاضر برخوردار اوله گونار Solskjaer کامل اعتماد در منچستر یونایتد در حالی که باز کردن در خود را “سرباز” در نقش نروژی تیم ملی.

ایالات اغوا خودکار به اولدترافورد از چلسی در تابستان 2017 است و او از آنجا به نظر می رسد در 112 بازی برای این باشگاه در تمام مسابقات با به ثمر رساندن چهار گل.

صربستان بین المللی بود ثابت در خوزه مورینیو را خط به بالا در طول اولین فصل و نیم در منچستر, اما شروع به سقوط سلسله مراتبی پس از Solskjaer فراخوانده شد به جای پرتغالی در دسامبر سال 2018 است.

Solskjaer مورد علاقه اسکات McTominay و فرد بالاتر خودکار در شروع مبارزات انتخاباتی جاری و هافبک بود و مخفیگاه آنان را برای خروج در ماه ژانویه پس از ورود شش ماه آخر قرارداد خود را.

اما 31 ساله خود را مجبور راهی برای بازگشت به این تیم پس از McTominay زده بود را با آسیب و تحت تاثیر قرار به اندازه کافی برای به دست آوردن یک سال تمدید خواهد شد که دیدن او باقی می ماند در باشگاه حداقل تا 2021.

Coronavirus-اجرا وقفه قطع خودکار پیشرفت اما او شده است قادر به انتخاب کنید تا از جایی که او به سمت چپ خاموش در وسط پارک از سرگیری فصل در ژوئن 17.

سابق چلسی ستاره اصرار او هرگز از دست ایمان به توانایی خود در حالی که در حاشیه و می دانست که اگر او نگه داشته در حال کار سخت در آموزش او در نهایت از “فرصت” برای اثبات ارزش خود را دوباره.

Matic گفت: Sky Sports چگونه او خود را تبدیل ایالات حرفه ای در سراسر: “من همیشه سعی کنید به صورت حرفه ای و به من بهترین زمانی که من در زمین مهم نیست اگر آن را آموزش و یا یک بازی.

“من از فوتبال برای مدت زمان طولانی در حال حاضر و در این وضعیت طبیعی است که گاهی اوقات شما نمی بازی و مربی را نمی بینم شما به عنوان یک گزینه اول است. شما می توانید آن را قبول کند یا نه اما شما باید به حرفه ای.

“شما باید به کار سخت و صبر کنید شانس خود را و از آن استفاده کنید. این است که دقیقا آنچه که من انجام داد.

“در حال حاضر وضعیت متفاوت است, مربی تیم اعتماد به من بیشتر است. من یک سرباز است و من منتظر دستورالعمل از مربیگری تیم.

“صادقانه بگویم زمانی که شما بازی نمی کند البته شما فکر می کنم در مورد همه چیز, اما در سر من من همیشه سعی می کنم مثبت باشد. من همیشه معتقدم که در کیفیت من و من می دانم که اگر کار سخت و زمان من در حال رفتن به دوباره.”

Bruno Fernandes Manchester United
برونو فرناندز منچستر یونایتد

Matic در ادامه به تگرگ زمستان امضای برونو فرناندز برای تاثیر او در اولدترافورد بیش از شش ماه گذشته اعتراف که €55 میلیون (£50m/$62m) بازیساز است “ساخته شده تفاوت” در ایالات اخیر 14-بازی شکست نخورده اجرا شود.

او گفت: “من به دنبال او برای مدت زمان طولانی از آنجا که من در پرتغالی لیگ در بنفیکا.

“من می دانستم که او می تواند کیفیت برای ما. او با بازی برای یک باشگاه بزرگ با مقدار زیادی از فشار را به نفع خود اما من فکر نمی کنم او را وفق دهند به طوری سریع است. از دقیقه اول در لیگ برتر او ساخته شده تفاوت.

“من برای او خوشحال و شاد ما او را در این تیم است.

“او بازی در موقعیت که در آن او نیاز به ایجاد تفاوت. او تمام توانایی رهبر در زمین.”

Matic نیز محفوظ ستایش برای McTominay که به تازگی متعهد به قرارداد جدیدی با شیاطین سرخ طریق به سال 2025 است.

“اسکات می داند که من همیشه وجود دارد برای او اگر او نیاز به برخی از توصیه های او هنوز هم یادگیری,” او اضافه شده است.

“من خوشحال هستم که با او چگونه پیشرفت کرده است او در حال بهبود است. گفت: من در حال حاضر چند بار که او را یک بازیکن بسیار مهم برای منچستر یونایتد در آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر