PGA Tour coronavirus نگرانی تشدید می شود به عنوان دو بازیکن بیشتر برداشت از موشک وام مسکن کلاسیک


Dylan Frittelli has become the latest player to withdraw from a PGA Tour event - PA
دیلن Frittelli تبدیل شده است آخرین بازیکن برای خروج از یک PGA Tour event – PA

تور PGA را کروناویروس “مسائل” را تشدید کرده با دو جوانب مثبت تست مثبت قبل از این هفته موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت.

هر دو در امریکا هریس انگلیسی و آفریقای جنوبی دیلن Frittelli باید خارج از £6 میلیون رویداد به عنوان Covid-19 موضوع بافندگی تر شوم برای این مدار که از سر سه هفته پیش.

که باعث می شود آن را 10 بازیکن که موظف به ابتدا دو رویداد گذشته و قبل از این بود که در سایت تست برای شروع این هفته رویداد. جی موناهان تور کمیسیونر اصرار داشت در هفته گذشته که این تست مثبت باقی می ماند در انتظار نسبت اما نگرانی ناچار خواهد شد رشد می کنند.

زبان انگلیسی را در هفته گذشته مسافران قهرمانی – برنده در چنین سبک توسط داستین جانسون به بازگشت به جهان بالا سه و شوکه شده بود که او کشیده شد به زودی پس از ورود در دیترویت باشگاه گلف.

“من احساس می کنم سالم” انگلیسی گفت. “من خوشحال هستم که پروتکل های ایمنی ما در محل کار این هفته است. من به طور کامل پشتیبانی تور جدید قانون اجازه می دهد هر کسی در این مسابقات زمینه تا زمانی که تست منفی به عنوان حفاظت از دیگران در این زمینه و همه وابسته به مسابقات و جامعه باید اولویت شماره 1 به عنوان یک نتیجه مثبت تست. من تور را پشتیبانی و من مشتاقانه منتظر به رقابت دوباره پس از من به طور کامل بهبود یافتند.”

Frittelli بازی با انگلستان ایان Poulter در دو دور اول در هفته گذشته اما این قابل درک است که Poulter – بود که با توجه به بازی این هفته را آزمایش کرده است منفی و بازگشت به خانه اورلاندو. Frittelli از دست رفته قطع در کانکتیکات جمعه گذشته اما موفق آزمون در هنگام ورود به هیئت مدیره تور چارتر برای پرواز از کانکتیکات به میشیگان.

“من دچار مسائل و احساس بزرگ جسمی و شگفت زده بود و نا امید به یادگیری از تست مثبت امروز” Frittelli گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>