Norv ترنر گفت: لایحه Belichick که کم نیوتن هنوز هم می تواند بازی

به دیرین توهین آمیز هماهنگ کننده Norv ترنر پس از آن بود آشکار است.

به عنوان آخرین مرد به تماس نمایشنامه ایرانی نیوتن هنگامی که او چیزی نزدیک شدن به سالم کهنه دستیار دیدم انگلستان به عنوان مناسب کامل, و او گفت: مربی لایحه Belichick ،

ترنر گفت: childhood ruiner از SI.com که او صحبت می کرد با Belichick در مورد نیوتن در اوایل این offseason داد و کامل خود را تایید.

“من کل معامله است که کم سالم بود و ما با او [در سال 2018] ما 6-2,” ترنر گفت. “فقط در نوار—بازی الاغ خود را خاموش. خود موضوع سلامت بیشتر از هر چیز دیگری و از آنچه من درک می کنم من فکر نمی کنم این مسائل مربوط به سلامت است که او نمی تواند غلبه بر. او تا به حال زمان در حال حاضر. من فکر می کنم او خواهیم بود.”

کسانی که مسائل مربوط به سلامت هنوز هم قابل توجه است. یک مشکل پا محو فصل گذشته و با وجود روشن-خط تفاوت در نیوتن در سال 2018 قبل و بعد از بازی مقابل استیلرز زمانی که او whacked بر روی شانه و تا به حال مدیریت شود بقیه سال.

در آن برای اولین بار از هشت بازی به نظر می رسد ترنر بدست کرده بود او را به 2015 MVP سطح. نیوتن 177-از-263 برای 1,893 متری با 15 touchdowns و فقط چهار interceptions. او همچنین تا به حال چهار عجله touchdowns در آن برای اولین بار از هشت بازی به عنوان ترنر یافت هوشمند ترکیبی از نیوتن و مسیحی McCaffrey و نیوتن بازی موثر تر از او قبلا.

که پیشنهاد کرد به او که قرار دادن نیوتن با یک مربی شناخته شده برای قرار دادن بازیکنان در موقعیت های آنها می تواند شکوفا حس می کند.

“من فکر می کنم آن را واقعا خوب برای مخفی” ترنر گفت. “و من فکر می کنم آن را خوب است برای میهن پرستان.”

و اگر کسی این فرصت را به دانستن آن خواهد بود ترنر.

Norv ترنر گفت: لایحه Belichick که کم نیوتن هنوز هم می تواند بازی در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>