NHL قدرت رتبه بندی: بهترین نقاط فرود برای الکسیس Lafreniere

“شماره 1 انتخاب کلی در سال 2020 NHL پیش نویس متعلق به یک تیم هنوز مشخص نشده است که از دور مقدماتی در پلی آف جام استنلی.”

به عنوان تعجب آور آن را به عنوان صدا در هنگام NHL معاون کمیسر لایحه دالی نشان داد 2020 پیش نویس قرعه کشی برنده این نوع اتصالات برای یک تا فصل عادی.

الکسیس Lafreniere انتظار می رود انتخاب بالا در سال 2020 پیش نویس را به صبر کمی طولانی تر برای پیدا کردن که تیم او بازی خواهیم کرد. ما باید یاد بگیرند که در مورد که در فاز 2 نقشه که شامل بازنده از هشت دور مقدماتی matchups.

با توجه به NHL, که برگزار خواهد شد بین دور مقدماتی و دور اول بازگشت به بازی. این بدان معناست که یکی از Blackhawks آبی, کت Canadiens, Canucks کویوتس شعله های آتش و طوفان نشینان, جت, افرا برگها Oilers, Panthers, پنگوئن, شکارچیان, رنجرز, وحشی و یا خود را از شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید. هشت تیم که تا پایان واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی خواهد شد که برابر با 12.5% شانس در Lafreniere.

اما اگر COVID-19 همه گیر خروج NHL برنامه ؟ قرعه کشی پس از آن تنها شامل هشت کمترین توسط تیم معکوس خود را به طور منظم فصل امتیاز در صد. که به معنی آریزونا, شیکاگو, Columbus, فلوریدا, مینه سوتا, مونترال, نیویورک رنجرز و وینیپگ خواهد بود در حال اجرا برای شماره 1 انتخاب کنید.

در این هفته NHL قدرت رتبه بندی ما نگاهی به بهترین شکل ممکن فرود نقاط برای Lafreniere.

[Mock Draft: طرح تراکم بالا برای سال 2020 NHL پیش نویس]

1. پنگوئن: تصور کنید که این واکنش اگر تیم با هفتم بهترین نقاط در صد در طول فصل به طور منظم برنده شماره 1 انتخاب کنید ؟ حق رای دادن و انتخاب شده در بالا و دو چهار پیش نویس را در یک ردیف از 2003-06 تنظیم آنها را به صورت سه استنلی جام بین سال های 2009 و 2017. سیدنی کرازبی و اوگنی Malkin هنوز در اوج قدرت خود را که بدان معنی است که با اضافه کردن یک پتانسیل جوان و نخبگان جناح — به یک درپوش هزینه های تیم در, ارزان, ورود به سطح قرارداد برای سه فصل — اجازه می دهد آنها را به حفظ “مدعی” وضعیت حتی طولانی تر است. حالا تصور کنید یک Lafreniere – کرازبی – جیک Guentzel بالا خط.

2. Canucks: ونکوور دارای فهرستی که پر از استعداد های جوان و آماده را که گام بعدی به “سالانه حذفی تیم” جهان است. چگونه یک Lafreniere – الیاس Pettersson – J. T. Miller / براک Boeser خط بالا احساس می کنید به شما ؟

3. Canadiens: این حبس را انتخاب یک کبک متولد بازیکن خود را انتخاب کنید پس از لویی Leblanc در سال 2009. او تنها 50 بازی در مونترال شده است و از هاکی پس از سال 2016. مونترال قرار بود به میزبانی 2020 پیش نویس معنی Lafreniere از دست رفته احساسی که لحظه ای از شنیدن نام او اعلام کرد در مقابل دوستان و خانواده. “زادگاه بچه می شود برداشت توسط تیم محلی” خواهد بود یکی از بزرگتر داستان از این پیش نویس است.

4. Oilers: یک شکایت در مورد ساخت و ساز از ادمونتون صف شد کانر McDavid به اندازه کافی ندارند کمک کند. که بهبود یافته به عنوان Leon Draisaitl به ما نشان داده. اضافه کردن Lafreniere خواهد بود گام دیگری در تقویت این فهرست در اطراف McDavid و Draisaitl به طوری که آنها مجبور به انجام آن همه خود را.

5. رنجرز: این retooling-on-the-fly در حال حرکت در مسیر درست برای GM جف Gorton. این Artemi Panarin امضای فوری تاثیر و دروازه بان تصویر روشن به نظر می رسد با ایگور Shesterkin ظهور. Kaapo Kakko تلاش خود را در rookie فصل اما او نمی باید فشار چرخش در اطراف این تیم به تنهایی. همین را می توان گفت برای Lafreniere که وارد بازار روند صعودی و مانند Kakko شود مجاز زمان به رشد است.

Getty Images
گتی ایماژ

6. طوفان: بخش مهمی از بلوغ از بازیکنان جوان است که توانایی به اشتباهات و یادگیری از آنها را. میله Brind عشق می کند که در کارولینای که یک جای خوب برای بالا انتخاب کنید به حل و فصل. این طوفان در حال حاضر پر شده با مقدار زیادی از استعداد های جوان. برنده شماره 1 انتخاب کنید و اضافه کردن Lafreniere را به این مخلوط را حتی بزرگتر “،”

7. Blackhawks: آنها 23rd در نقاط درصد پس دادن شیکاگو بالا انتخاب کنید که متناسب با این “پیش نویس باید به کمک بد تیم” جمعیت است. کربی Dach بود برداشت سوم سال گذشته و آدم Boqvist اضافه شد در شماره 8 در سال 2018 است. این Blackhawks در حال انتقال در پرواز بدون آن کامل بر روی بازسازی است. سربازان خود را در حال پیری و آنها خود را با برخی از دردناک کلاه بازدید دارد اما استعداد جوان آینده را از طریق صفوف است که می تواند به صورت یک آینده هسته.

8. جت: در یک جهان متفاوت جت در واقع برنده قرعه کشی درفت. تا به حال NHL رفته سنتی 16-تیم حذفی فرمت با استفاده از نقاط درصد و افزود: هشت تیم و سپس وینیپگ خواهد بود Lafreniere را به خانه های آینده است. “تیم E” بود حفره یا سوراخ است که برنده قرعه کشی با 2.5 درصد شانس. که نقطه خواهد برگزار شده است توسط جت در این سناریو. مطمئن شوید که به خوبی خواهد بود برای دیدن Lafreniere در بالا شش در میان کایل کانر بلیک ویلر علامت Scheifele و Patrik Laine ،

9. Maple Leafs: تورنتو در حال رفتن به بالا در برابر کلاه سقف به خصوص اگر آن باقی می ماند در $81.5 متر برای بعد از چند فصل است. به ماندن به عنوان یک مدعی است که ارزان تر نیاز به استعداد ساخت یک اثر است. Lafreniere خواهد بود کاهش یافته و به مرکز — sorry, مرکز — هاکی جهان و نمی توان به دوبله به عنوان “نجات دهنده است.” بین جان Tavares Auston ماتیوز میچ Marner ویلیام Nylander وجود دارد بیش از اندازه کافی سلاح های تهاجمی اجازه می دهد تا تازه کار و زمان کافی برای پیدا کردن نقش خود را.

10. کت آبی: پس از از دست دادن سرگئی Bobrovsky و Artemi Panarin در رایگان آژانس کلمبوس مبارزه راه خود را به مشاجره حذفی برای بسیاری از این فصل است. آنها نیز آن را انجام داد در حالی که به ظاهر از دست دادن بازیکنان به آسیب هر روز دیگر. اگر Jarmo Kekalainen می توانید یک جایزه در Lafreniere به چشم انداز استخر آن را به یک راه طولانی برای حفظ خود حرکت خشن تابستان است.

11. کویوتس: باید تیلور سالن تصمیم به ماندن در آریزونا نمی شود آن را سخت به تصور کنید که شغالها و پیدا کردن خود را بصورتی پایدار و محکم در حذفی موقعیت فصل آینده است. این سازمان به مدت طولانی دارای یک چشم انداز قوی خط لوله و در حال حاضر وجود دارد خوب جوانان/کهنه مخلوط در فهرست. یک bounce-back فصل توسط فیل Kessel خواهد تنها خود را تقویت مورد postseason اسکله.

به علاوه ما می دانیم که چه نوع از قرعه کشی سحر و جادو سالن دارای:

12. Panthers: در اینجا این سوال برای فلوریدا: بهتر است برای سازمان به پیروزی خود در دور مقدماتی رقابت با نشینان نتیجه ساخت برگشتی چیزی در این سازمان تاکید کرد پس Joel Quenneville را استخدام یا 12.5% شات در Lafreniere بهتر گزینه است ؟ آیا شما را هیجان یک سری برنده شدن بیش از یک 87.5% شانس پایان دادن به چیدن ردیف 9-15? به یاد داشته باشید آنها را نیز درگیر می شود در قرعه کشی اگر بازگشت به بازی برنامه ریزی نمی کردن.

13. شعله های آتش: اگر یک جانی Gaudreau تجارت کند در واقع اتفاق می افتد من می دانم که یک وینگر با استعداد است که می تواند حافظه خود را به محل…

14. نشینان: خوشبختانه برای حق رای دادن, لو Lamoriello قرعه کشی-محافظت در دور اول انتخاب او فرستاده شده به اتاوا در J. G. Paguea معامله است. اگر نیویورک دریافت کند Lafreniere که انتخاب خواهد انتقال به 2021. اگر بازگشت به بازی نمی کند اتفاق می افتد و سپس سناتور را یک سوم اول طفیلی. یک Lafreniere-مت Barzal خواهد بود سرگرم کننده اواز یا موسیقی دو نفری به ساخت اطراف و با بری Trotz مسئول بالا انتخاب کنید قطعا تحصیلات در این راه از دو راه هاکی.

15. شکارچیان: کلاه تصویر زشت است و در حالی که نشویل می تواند با استفاده از نخبگان چشم انداز برای کمک احتمالی خود را از چرخش چه مدت طول خواهد آن را ؟ دیوید Poile را نمی توان دریافت هر گونه کمک از طریق افزایش کلاه سقف هر زمان به زودی. حق رای دادن باقی مانده است “برنده شدن در حال حاضر” حالت اما در بسیار رقابتی بخش چقدر خواهد Lafreniere کمک بلافاصله ؟

16. وحشی: Kirill Kaprizov خواهد رسید در NHL یک روز. در نهایت. این تابستان ؟ شاید فصل آینده? Anyhoo او در حال حاضر ماهی بزرگ در حق رای دادن به چشم انداز تالاب. با هشت کنونی اسکیت بازان 30 یا وحشی هستند و از جان گذشته برای دریافت کوچکتر و سریع تر و ماهر. یک Kaprizov/Lafreniere پشت سر هم کمک خواهد کرد در لایحه Guerin را تغییر شکل از فهرست. اما با برخی از سنگین و طولانی کلاه بازدید بين ژاک Parise رایان Suter و تشک Zuccarello یک چرخش ممکن است برخی از زمان.

قدرت بیشتر رتبه بندی:
• NHL قرعه کشی درفت خاطرات
• هیجان انگیز ترین دور مقدماتی سری
• دور مقدماتی داستان
• فصل خریداری نامزدها
• رابین دور با تیم های بسیاری برای از دست دادن

—-

Sean Leahy یک نویسنده طرفدار هاکی بحث در NBC Sports. او را رها یک خط در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @Sean_Leahy.

NHL قدرت رتبه بندی: بهترین نقاط فرود برای الکسیس Lafreniere در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>